Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mój top Kasi Kowalskiej
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 664
Dołączył: Jun 2007
Post: #1
Mój top Kasi Kowalskiej
Zacznę od konkursu (przy czym nie obiecuję żadnych nagród - przynajmniej na razie).
Cały top:
1. Z ilu utworów będzie się składał top?
2. Jaki utwór zwycięży?
3. Czego będzie więcej - otwieraczy czy zamykaczy?
Top 21:
4. Ile będzie utworów pochodzących spoza pwps (podstawowych wersji płyt studyjnych)?
5. Ile będzie coverów?
6. Z pwps ilu albumów pojawią się utwory?
7. Z jakiej pwps będzie najwięcej utworów?
8. Z pwps jakich dwóch albumów nie pojawi się żaden utwór?
Odpowiadać proszę do 11.12 g. 21.11.
Na wszelki wypadek piszę, że liczbą 21 nie należy się sugerować (może tylko to, że utworów nie będzie mniej, ale może być dużo więcej).
05.12.2018 09:35 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
EVENo Offline
Byda rzygoł
*****

Liczba postów: 7 994
Dołączył: Sep 2017
Post: #2
RE: Mój top Kasi Kowalskiej
1. 28
2. Nieustanne tango
3. Zamykaczy

4. 4
5. 10
6. 4
7. Gemini
8. Aya, Antidotum

Radio Epsilon
05.12.2018 11:26 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
mike Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4 648
Dołączył: Feb 2010
Last.fm Twitter YouTube
Post: #3
RE: Mój top Kasi Kowalskiej
A co mi tam Icon_biggrin Kasię akurat bardzo lubię Icon_wink

Cały top:
1. 30
2. A to co mam - chociaż wiem, że ty raczej nie podążasz śladem szlagierów. Nie mam jednak innego pomysłu...
3. zamykaczy
Top 21:
4. 6
5. 6
6. 4
7. Gemini
8. Samotna w wielkim mieście i AYA
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 05.12.2018 01:07 PM przez mike.)
05.12.2018 01:06 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 664
Dołączył: Jun 2007
Post: #4
RE: Mój top Kasi Kowalskiej
EVENo napisał(a):5. 10
No to akurat niemożliwe, bo nagrała 8 albumów studyjnych. Pewnie potraktowałeś Ciechowskiego i KI jako płyty może nie studyjne, ale brane pod uwagę. Możesz edytować odpowiedź (także na inne pytania, a pewnie szczególnie na 4, skoro na 5 dałeś 10, a poza Ciechowskim to ona aż tak dużo coverów nie miał, chociaż ponad 10 by się znalazło).
Miłe zaskoczenie, bo tak na próbę wrzuciłem swój top licząc się z brakiem zainteresowania.
05.12.2018 07:50 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 664
Dołączył: Jun 2007
Post: #5
RE: Mój top Kasi Kowalskiej
Dopiszę jeszcze, że na pytanie trzecie odpowiedź może brzmieć Tyle samo.
05.12.2018 07:52 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
EVENo Offline
Byda rzygoł
*****

Liczba postów: 7 994
Dołączył: Sep 2017
Post: #6
RE: Mój top Kasi Kowalskiej
kajman napisał(a):No to akurat niemożliwe, bo nagrała 8 albumów studyjnych. Pewnie potraktowałeś Ciechowskiego i KI jako płyty może nie studyjne, ale brane pod uwagę. Możesz edytować odpowiedź
Nie zamierzam edytować odpowiedzi. Uważam, że będzie 10 coverów Icon_wink

Radio Epsilon
05.12.2018 08:23 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 664
Dołączył: Jun 2007
Post: #7
RE: Mój top Kasi Kowalskiej
Sorry, zaćmiło mnie i pomyliły mi się pytania. Icon_redface Wydawało mi się, że napisałeś, że będą utwory pochodzące z 10 płyt studyjnych. No oczywiście masz rację, że nie ma po co edytować tego pytania. Ale jeżeli będzie 10 coverów to według Ciebie 6 z nich będzie pochodzić z płyt studyjnych, a tyle to mam wrażenie się nie uzbiera. No ale Ty decydujesz i oczywiście zmieniać nie musisz.
05.12.2018 08:29 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
EVENo Offline
Byda rzygoł
*****

Liczba postów: 7 994
Dołączył: Sep 2017
Post: #8
RE: Mój top Kasi Kowalskiej
kajman napisał(a):Ale jeżeli będzie 10 coverów to według Ciebie 6 z nich będzie pochodzić z płyt studyjnych, a tyle to mam wrażenie się nie uzbiera. No ale Ty decydujesz i oczywiście zmieniać nie musisz.
A to jest akurat bardzo trafna uwaga, bo faktycznie myślałem, że Ciechowski był studyjny, a to koncertówka Icon_idea Dzięki za cynk!
Zmieniam więc odpowiedź w czwartym pytaniu na 12.

Radio Epsilon
05.12.2018 08:35 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
EVENo Offline
Byda rzygoł
*****

Liczba postów: 7 994
Dołączył: Sep 2017
Post: #9
RE: Mój top Kasi Kowalskiej
Przy czym nie mogę edytować postów w tym dziale Icon_evil Wklejam więc odpowiedzi jeszcze raz:

1. 28
2. Nieustanne tango
3. Zamykaczy

4. 12
5. 10
6. 4
7. Gemini
8. Aya, Antidotum

Radio Epsilon
05.12.2018 08:36 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 664
Dołączył: Jun 2007
Post: #10
RE: Mój top Kasi Kowalskiej
Fajnie! Swoją drogą to dziwne z tą edycją postów.
05.12.2018 08:49 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
neo01 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 10 074
Dołączył: Dec 2009
Post: #11
RE: Mój top Kasi Kowalskiej
Trudne, ale co mi tam.
1. 33
2. Reinkarnacje
3. zamykaczy
Top 21:
4. 6
5. 8
6. 6
7. Gemini
8. Antidotum i Samotna...

Pytanie 8. sugeruje od odpowiedź na 6. Icon_wink

A co do edycji postów, ja też w niektórych działach tak mam (tu o dziwo działa Bezradny )

WOLNE MEDIA!!!
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 05.12.2018 09:13 PM przez neo01.)
05.12.2018 09:10 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
EVENo Offline
Byda rzygoł
*****

Liczba postów: 7 994
Dołączył: Sep 2017
Post: #12
RE: Mój top Kasi Kowalskiej
neo01 napisał(a):Pytanie 8. sugeruje od odpowiedź na 6.
Ohoho, za takie rozwiązanie zagadki powinna być główna nagroda Icon_biggrin Brawo, faktycznie! Aż mi teraz głupio, że sam na to nie wpadłem Icon_razz2

Radio Epsilon
05.12.2018 09:13 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 664
Dołączył: Jun 2007
Post: #13
RE: Mój top Kasi Kowalskiej
neo01 napisał(a):Pytanie 8. sugeruje od odpowiedź na 6.
To mnie jeszcze nie znasz. Sugeruje tylko, że takich płyt jest góra 6. Ale przecież może być mniej, a ja pytam w 8 o niektóre z nich.
05.12.2018 10:24 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
neo01 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 10 074
Dołączył: Dec 2009
Post: #14
RE: Mój top Kasi Kowalskiej
Jak dla mnie to trochę kombinujesz jak koń pod górkę, bo jak pytasz o dwa albumy bez piosenki, to ja rozumiem że właśnie takie dwa albumy bez piosenki są.
Ale dobra, niech Ci będzie, to Twój top Icon_wink

WOLNE MEDIA!!!
05.12.2018 11:14 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 664
Dołączył: Jun 2007
Post: #15
RE: Mój top Kasi Kowalskiej
neo01 napisał(a):Jak dla mnie to trochę kombinujesz jak koń pod górkę, bo jak pytasz o dwa albumy bez piosenki, to ja rozumiem że właśnie takie dwa albumy bez piosenki są.
Przede wszystkim mogę sam jeszcze nie wiedzieć ile takich albumów będzie, bo mogę być w takiej fazie przesłuchań, że skład 21 nie jest ustalony. W każdym razie pewien jestem, że z dwóch płyt na pewno nic nie będzie. Ale tak ogólnie ten typ kajman tak ma.
05.12.2018 11:29 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 664
Dołączył: Jun 2007
Post: #16
RE: Mój top Kasi Kowalskiej
Przedłużam termin odpowiedzi do jutra do 18.00. Kto jeszcze chce odpowiedzieć ma taką możliwość.
12.12.2018 11:34 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 664
Dołączył: Jun 2007
Post: #17
RE: Mój top Kasi Kowalskiej
Z dwóch topów, które ostatnio przeprowadzałem ten okazał się sporym rozczarowaniem. Udało mi się znaleźć tylko dwadzieścia dwa utwory, który moim zdaniem zasługiwały na miejsce w nim, a do tego jeszcze nigdy w żadnym moim topie nie było tak wielkiego odsetku coverów. Owszem, covery bardzo lubię, ale Kasia nie nagrała ich tak wiele,l żeby miały prawo odgrywać tak znaczną rolę w topie. Poza tym na kilku płytach naprawdę niewiele było rzeczy chociaż trochę ciekawych, a tych do topu to już w ogóle żadnych, a co najwyżej jeden. Ale dosyć już marudzenia - przedstawiam ostatnią czwórkę.
19. Czekając na...
20. Gemini
21. Cicha noc
22. W co mam wierzyć

Czyli na początek dwa covery i dwa utwory własne. Jeden z debiutu (z którego pojawi się jeszcze sporo utworów - wszyscy dobrze odpowiedzieli na pytanie siódme), drugi z kolejnej płyty i to jedyny wart uwagi na niej utwór (no może przesadziłem, bo wśród 25 utworów, które dostały drugą szansę i jej nie wykorzystały były także dwa z niej). Co do coverów to w jednym występuje jako gość (okazał się być utworem zdecydowanie odstającym od top 21), drugi to piosenka świąteczna (utwór bardzo dobry, wersja dobra i to wystarczyło).
13.12.2018 07:52 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 664
Dołączył: Jun 2007
Post: #18
RE: Mój top Kasi Kowalskiej
15. Kwiaty we włosach
16. No Quarter
17. Czerń i biel
18. Nie mów mi

I znowu many dwa utwory własne i dwa covery. Pojawia się (wbrew przewidywaniom niektórych) utwór z Antidotum. Ostatni, zresztą to samo jest z ostatnią płytą). Jest także drugi przedstawiciel debiutu, ale jest to jeden z tamtejszych coverów, przy czym jest on słabszy od pierwowzoru, co akurat nie dziwota. Kwiaty brzmią podobnie jak w oryginale, ale jednak ta wersja podoba mi się bardziej.
14.12.2018 09:34 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
neo01 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 10 074
Dołączył: Dec 2009
Post: #19
RE: Mój top Kasi Kowalskiej
"No Quarter" się spodziewałem, natomiast "Kwiatów..." raczej nie, myśląc że jest to dla Ciebie taka infantylna pioseneczka Icon_smile

WOLNE MEDIA!!!
14.12.2018 12:15 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 664
Dołączył: Jun 2007
Post: #20
RE: Mój top Kasi Kowalskiej
Ale ciekawy i bardzo dobrze wykonany.
14.12.2018 06:44 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Mój top Kasi Nosowskiej kajman 12 499 05.02.2021 11:22 AM
Ostatni post: kajman

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości