Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Przybysz | Przybysz
mike Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4 648
Dołączył: Feb 2010
Last.fm Twitter YouTube
Post: #1
Przybysz | Przybysz
prz, natchnął mnie by tu co nieco skrobnąć. Z góry przepraszam za błędy językowe.
Pomyślałem, że może kogoś zainteresuje relacja z tak ciekawego koncertu na jakim byłem.
Ostatnio stałem się fanem muzyki na żywo.

Przybysz | Przybysz
Kiedy usłyszałem o tej trasie koncertowej szczerze mówiąc odruchowo kupiłem bilet na koncert. Pomyślałem - wow!
Dwie wspaniałe siostry na jednej scenie, nie może mnie tam zabraknąć.
Szybko znalazłem chętnych do towarzystwa i odwiedziliśmy exSistars w klubie Palladium.
Koncert rozpoczął się od rzutu monetą, który miał decydować o kolejności występowania. Lekko mnie to rozczarowało, bo liczyłem na bądź co bądź dwie siostry na scenie.
Pierwsza wystąpiła Natalia, już na początku koncertu oznajmiła, że: "Nie będzie Sutry". Spotkało się to z dość sporym rozczarowaniem ze strony widowni.
Artystka zaprezentowała utwory ze wspaniałych albumów - Prąd i Światło nocne. Ciekawym akcentem było wykonanie "Dzieci malarzy" wraz z rodzicami.
Zrobiło się bardzo rodzinnie i ciepło.
Pomiędzy utworami nie zabrakło także wzmianek Natalii o dość trudnym okresie jakim był niefortunny wywiad o aborcji.

Później siostry wspólnie wykonały utwór "Inspirations" we wspaniałej, nowej aranżacji.
Po 15 minutowej przerwie - trochę jak w teatrze, scenę przejęła Paulina. Przyznam, że nie byłem przygotowany z jej repertuaru ale bawiłem się świetnie.
Wspaniałe teksty jej utworów do teraz rozbrzmiewają w moich uszach. "Prix" jest moim osobistym zwycięzcą koncertu. Paulina zaprosiła do duetu Dawida Podsiadło,
co było zdecydowanie jednym z jaśniejszych punktów koncertu. Wykonali utwór "Drewno".


Nie obyło się również bez bisu. Dziewczyny wykonały cover utworu Lauryn Hill - "Doo-Wop (That Thing)".
Podczas wieczoru bawiłem się świetnie. Przybyszki z kosmosu przeniosły mnie do równoległego uniwersum.
Dawno nie miałem wrażenia na koncercie, że jestem tylko ja i artysta. Było to bardzo ciekawe doświadczenie, które z chęcią kiedyś powtórzę.
Mam nadzieję, że tym razem z "Sutrą"!
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 03.12.2018 12:26 AM przez mike.)
03.12.2018 12:21 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #2
RE: Przybysz | Przybysz
mike napisał(a):prz, natchnął mnie by tu co nieco skrobnąć. Z góry przepraszam za błędy językowe.
Pomyślałem, że może kogoś zainteresuje relacja z tak ciekawego koncertu na jakim byłem.
Serce
Bardzo zainteresuje!
Słyszałem o tym projekcie koncertowym w Programie Alternatywnym, więc fajnie jest przeczytać o tym, jak było w praktyce.
Podsiadło jako gość... No, to grubo!
Fajnie, że było "Spadaj", poleciało podczas wywiadu we wspomnianym programie Szydłowskiej i zabrzmiało naprawdę świeżo!
Rozumiem, że ten koncert był w Warszawie?

P.S. Czyżby miały jakiś sutrokompleks?
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 03.12.2018 01:43 AM przez prz_rulez.)
03.12.2018 01:37 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
mike Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4 648
Dołączył: Feb 2010
Last.fm Twitter YouTube
Post: #3
RE: Przybysz | Przybysz
(03.12.2018 01:37 AM)prz_rulez napisał(a):  
mike napisał(a):prz, natchnął mnie by tu co nieco skrobnąć. Z góry przepraszam za błędy językowe.
Pomyślałem, że może kogoś zainteresuje relacja z tak ciekawego koncertu na jakim byłem.
Serce
Bardzo zainteresuje!
Słyszałem o tym projekcie koncertowym w Programie Alternatywnym, więc fajnie jest przeczytać o tym, jak było w praktyce.
Podsiadło jako gość... No, to grubo!
Fajnie, że było "Spadaj", poleciało podczas wywiadu we wspomnianym programie Szydłowskiej i zabrzmiało naprawdę świeżo!
Rozumiem, że ten koncert był w Warszawie?

P.S. Czyżby miały jakiś sutrokompleks?

Oo miło, a myślałem że nikt tego nie przeczyta Icon_wink
Koncert był w Warszawie. Co do sutrokompleksu, wydaje mi się, że tu bardziej wpasuje się sutroprzesyt. Chyba dziewczyny mają już dość tego utworu i chciały od tego odejść. Ja uważam, że to ich najlepszy utwór. Szkoda, że tak mało było ich wspólnych utworów, raczej skupiły się na solowych dokonaniach. Bardzo zabrakło mi także m.in. "Na dwa"
03.12.2018 02:15 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #4
RE: Przybysz | Przybysz
mike napisał(a):Oo miło, a myślałem że nikt tego nie przeczyta Icon_wink
Byłbym hipokrytą, gdybym tego nie zrobił.
mike napisał(a):Co do sutrokompleksu, wydaje mi się, że tu bardziej wpasuje się sutroprzesyt. Chyba dziewczyny mają już dość tego utworu i chciały od tego odejść.
Myślę, że po tylu latach ciężko mówić o przesycie "Sutrą", ewentualnie o tym, że to wciąż z pewnością najbardziej rozpoznawalny numer w historii grupy.
mike napisał(a):Szkoda, że tak mało było ich wspólnych utworów, raczej skupiły się na solowych dokonaniach. Bardzo zabrakło mi także m.in. "Na dwa"
Też pytanie jaki mają teraz stosunek do tej grupy. W końcu powrót im się nie udał...
03.12.2018 02:22 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
mike Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4 648
Dołączył: Feb 2010
Last.fm Twitter YouTube
Post: #5
RE: Przybysz | Przybysz
(03.12.2018 02:22 AM)prz_rulez napisał(a):  
mike napisał(a):Szkoda, że tak mało było ich wspólnych utworów, raczej skupiły się na solowych dokonaniach. Bardzo zabrakło mi także m.in. "Na dwa"
Też pytanie jaki mają teraz stosunek do tej grupy. W końcu powrót im się nie udał...
Nic nie dzieje się bez przyczyny Icon_wink Dzięki temu powstały dwa oddzielne, zupełnie różne ale fantastyczne projekty. Choć mimo wszystko ścieżka Natalii jest bliższa memu sercu. Choć ostatni singiel Pauliny jest świetny!
03.12.2018 12:52 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #6
RE: Przybysz | Przybysz
Fakt, w tym wypadku życie nie zniosło próżni. I też "Ziemia" nie zapowiadała niczego spektakularnego. Niemniej jednak... I tak trochę szkoda.
03.12.2018 11:04 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości