Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jak oceniacie obecną sytuację forum?
thestranglers Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 31 004
Dołączył: Dec 2014
Post: #61
RE: Jak oceniacie obecną sytuację forum?
EVENo napisał(a):Z całym szacunkiem do rockowych "gigantów", ale oni wcale nie dają lepszych koncertów od wielu mniej popularnych artystów, czy nawet lokalnych kapel.
Coś w tym jest, bo od lat wolę na Opku pójść na koncert zespołu, którym akurat w danej chwili żyję, który dał mi w poprzednim roku niezapomniane wrażenia, którego kawałki przez długie tygodnie miałem w tymże okresie na liście. I tak wolałem swego czasu White Lies od FNM, Alt-J od Blur czy ostatnio Muchy od końcówki DM... To te z bardziej szokujących przykładów. Icon_wink
05.12.2018 07:22 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
EVENo Offline
Byda rzygoł
*****

Liczba postów: 7 979
Dołączył: Sep 2017
Post: #62
RE: Jak oceniacie obecną sytuację forum?
(08.12.2018 11:19 PM)ku3a napisał(a):  chciałbym tylko zauważyć, że to jest offtopic.
jeśli dyskusja miałaby się rozwinąć, to lepiej jeśli byłoby to w osobnym wątku.

Może przeniosę to tu. I zadam od razu pytanie - czy ktoś może mi, na przykład na PW, wyjaśnić o co poszło i jak doszło do rozłamu na Myche i Sabatosa? Bo serio, mój rozum tego nie potrafi pojąć Icon_razz2

Radio Epsilon
08.12.2018 11:24 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
neo01 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 10 028
Dołączył: Dec 2009
Post: #63
RE: Jak oceniacie obecną sytuację forum?
Niedawno to gdzieś było wyjaśniane.
Poszukaj, chyba że ktoś podpowie gdzie.

WOLNE MEDIA!!!
08.12.2018 11:31 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #64
RE: Jak oceniacie obecną sytuację forum?
EVENo napisał(a):I bardzo przepraszam, że mój gust muzyczny jest prymitywny, ale nie mam zamiaru tego zmieniać
Oj, ale można otworzyć umysł, zacząć od poznawania gatunków "na granicy" czy swoich ulubionych, ale w innych językach etc...

EVENo napisał(a):A pomysł wysłania bukietu kwiatów tym, którzy nas opuścili... Chcesz tu trzymać ludzi na siłę?
Nie na siłę, ale wiesz... Skoro wiele firm wmówiło ludziom, że muszą mieć różnego rodzaju pierdoły, to i do forum da się przekonać Icon_biggrin
No i jednak kiedyś tu byli, więc nie jest to już tak trudne.
Aaa, bo ktoś gdzieś napisał, że ja to mogę sam zrobić... No nie mogę, bo nie mam całej bazy e-mailowej i nie mogę wysłać wszystkim jednocześnie nawet, gdybym chciał, bo jest limit do 5 osób :/ Najpierw go usuńcie i dajcie mi bazę maili, to pogadamy...

Tomekk napisał(a):no właśnie. Gdybyśmy wszyscy przenieśli się na facebooka, to też by nie było dobre dla forum.
Wiadomo. Raczej chodziło mi o to, żeby na Facebooku były "clickbaity".

1981 napisał(a):I to jest minus tego forum, nie wiem, czemu mają służyć wynurzenia na temat "stanu tego forum". Forum żyje i ma się świetnie.
Jest ok, niemniej jednak ja uważam, że zawsze może być lepiej (wiem, w Polsce często wciąż pokutuje zdanie "lepsze jest wrogiem dobrego").

thestranglers napisał(a):sam się tym unieszczęśliwiasz, wiesz o tym? Icon_rolleyes
Cóż, ma to swoje zalety i wady. Ale, z drugiej strony, przyznaj - nie chciałbyś, żeby w razie w operował Cię lekarz, który robi wszystko na odwal się? Icon_lol

dziobaseczek napisał(a):Chcesz jeść ciastko i mieć ciastko.
Najlepiej mieć stałe dostawy, by jednocześnie i jeść ciastka, i je mieć w zapasie... A jeszcze lepiej, by od nich nie tyć Icon_biggrin

dziobaseczek napisał(a):O czym Ty piszesz?
No o felietonach i dyskusjach jak te na temat gwar/języków regionalnych np.

dziobaseczek napisał(a):Które konkretnie
Chodziło o cały dział "Inne tematy".

dziobaseczek napisał(a):Listoholik był ciekawym przykładem - każdy wiedział, że jest specyficzny - zawsze się taki ktos pojawi w społeczności - zamiast przejść do porządku dziennego - ludzie niepotrzebnie się nakręcali ...
Pewnie gdyby Ciebie tylko atakował, to miałbyś inne podejście Icon_wink
I o ile jeszcze byłem wobec niego przez długi czas łagodny, to na samym końcu przesadził i to ostro.
Zresztą, kilku z nas na forum ma podejrzenie, że później stworzył fałszywe konto.

dziobaseczek napisał(a):Kilka razy prosiłem o rekomendację dla mnie - zawsze bez odpowiedzi
E, już bez przesady, że zawsze.

Kuba1201 napisał(a):Bo takiego dziobasa czy prza czasami się naprawdę ciężko czyta.
Ej, ale co ja robię? Icon_lol

EVENo napisał(a):Riverside zwyciężają z dużą przewagą nad miejscem drugim nie z powodu braku chęci do poszerzania swoich horyzontów. Riverside zwyciężają z dużą przewagą nad miejscem drugim... powiedzieć Wam czemu? Tylko trzymajcie się krzeseł, bo sami w życiu byście na to nie wpadli. Wiecie czemu Riverside zwyciężają z dużą przewagą nad miejscem drugim? Riverside zwyciężają z dużą przewagą nad miejscem drugim, bo dostaje najwięcej głosów forumowiczów xD
Z jednej strony tak, ale z drugiej... Czy to, że nie są (no dobra, byli) na pierwszym miejscu LP3 nie miało wpływu? Oczywiście, że miało.
EVENo napisał(a):Muzyka nie płynie w mleku matki.
Hmm, przyznam, że trochę bym się z tym nie zgodził.

kajman napisał(a):I na tym można byłoby skończyć. To jest rola Admina, z której wywiązuje się bez zarzutu. Nie musi być najaktywniejszym forumowiczem, bo nie taka jest jego rola.
Niby nie musi, ALE. Ale. No właśnie jest to ale, bardzo długaśne ale.

Kuba1201 napisał(a):Nie podoba mi się głosowanie przez pół roku lub nawet rok na te same piosenki. No chyba, że to są naprawdę genialne piosenki lub poziom jest bardzo słaby, to wtedy ewentualnie zrozumiem.
Hah, dobrze, że Cię nie było podczas The Ceezgate Icon_biggrin

thestranglers napisał(a):tylko czemu ja np. nic o nim nie wiedziałem?
Ja powiedzmy, że wiedziałem, ale tylko dlatego, że ktoś mi o tym powiedział... Nistety, to był jeden z przykładów klitkowania. Ale nic nie wygra z tym, o czym jakiś czas temu napomknąłem na Sebastosie, tamto to normalnie było mistrzostwo świata...

kajman napisał(a):Bo oficjalnie to zlotem nie jest.
No więc właśnie.

kajman napisał(a):A tak sobie myślę, czy by nie dało się połączyć tego ze zlotem forum LP3.
Ale podczepiany zlot już nie brzmi tak dumnie Icon_biggrin

Artur.O napisał(a):Tutaj większość użytkowników ma swój gust ukształtowany od dekad i nie ma ochoty zmieniać przyzwyczajeń muzycznych.
Myślę, że efekty to jedna kwestia, ale zamknięcie się już na samym początku - to drugie.

EVENo napisał(a):Co do polityki to unikam dyskusji, bo moje zdanie na ten temat da się zmieścić w kilku zdaniach. I jest to opinia kontrowersyjna i być może krzywdząca, dlatego wolę się nie odzywać.
Aż mnie zaciekawiłeś... Choćz drugiej strony już się boję Icon_lol

Co do Offa (i Openera również) - cena.

EVENo napisał(a):Bo nawet na mojej ulubionej kapeli raz bawiłem się naprawdę słabo.
A wiesz, ża ja też? (Tzn. powiedziałbym, że średniawo, a nie słabo, ale jak na oczekiwania, to i tak było słabo). No ale nigdy

EVENo napisał(a):O klimacie już nie wspominając, bo ostatnio prz musiał zaznaczyć, że po występie członkowie zespołu zachowali się jak ludzie wobec ludzi, czyli "nie gwiazdorzyli"...
W sumie prawdą jest, że "nie mają obowiązku". No, ale...
Mnie np. w tym, że Garbage nie wyszli zirytował bardziej nie fakt, że nie wyszli, ale że na następnym koncercie w Bratysławie to zrobili... I gdzie tu sprawiedliwość?
Swoją drogą, nawet napisali po tym posta na Facebooku, że oni wcale nie mają obowiązku i to jest tylko ich dobra wola, lol. W tym wypadku aż chce się rzec, że tylko winni się tłumaczą... A piszę to pomimo tego, że naprawdę wybornie się bawiłem, na początku zwłaszcza.

EVENo napisał(a):Chciałeś tak bardzo, że aż musiałeś Icon_biggrin
Wiesz... Sytuacja, że zespół, na którego koncert idziesz, ma na Twojej liście dwa numery w top 3, to jednak nie jest zbyt częsty przypadek.

Swoją drogą... Macie jakieś ciekawe pomysły na usprawnienie forum? Nawet te, które wydają się wam najbardziej absurdalne.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 09.12.2018 01:18 AM przez prz_rulez.)
09.12.2018 01:00 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 380
Dołączył: Jun 2007
Post: #65
RE: Jak oceniacie obecną sytuację forum?
prz_rulez napisał(a):z drugiej strony, przyznaj - nie chciałbyś, żeby w razie w operował Cię lekarz, który robi wszystko na odwal się?
Nie, ale też nie chciałbym, żeby lekarz przed operacją mówił, że pewnie się nie uda.
prz_rulez napisał(a):Zresztą, kilku z nas na forum ma podejrzenie, że później stworzył fałszywe konto.
A swego czasu udowodniono, że oprócz swojego miał jeszcze inne konta.
prz_rulez napisał(a):Czy to, że nie są (no dobra, byli) na pierwszym miejscu LP3 nie miało wpływu? Oczywiście, że miało.
Myślę, że jeżeli nawet to niewielki. Po prostu utwór podobał się sporej liczbie osób i tych tutaj i tych głosujących na LP3. Były tu numery 1 z LP3, które kompletnie nie dawały sobie tutaj rady.
prz_rulez napisał(a):Ale.
To jest takie piwo.
Przy okazji czekam jak zaczniesz wytykać Jackkowi, że jest mało aktywny na forum LP3.
prz_rulez napisał(a):Ale podczepiany zlot już nie brzmi tak dumnie
Jak chcę się z kimś spotkać to nie zależy mi na tym, żeby było dumnie tylko żeby było miło.
prz_rulez napisał(a):zamknięcie się już na samym początku - to drugie
A kto się tutaj zamyka na samym początku?
prz_rulez napisał(a):Sytuacja, że zespół, na którego koncert idziesz, ma na Twojej liście dwa numery w top 3, to jednak nie jest zbyt częsty przypadek.
No proszę, a ja się zastanawiam mocno czy jechać na koncert zespołu, który ma w moim topie trzy utwory na podium. Inna sprawa, że jeszcze dwa miesiące temu o nich nie słyszałem.
prz_rulez napisał(a):Macie jakieś ciekawe pomysły na usprawnienie forum?
Nie mam i nie czuję potrzeby, żeby mieć.
09.12.2018 07:04 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
thestranglers Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 31 004
Dołączył: Dec 2014
Post: #66
RE: Jak oceniacie obecną sytuację forum?
kajman napisał(a):A swego czasu udowodniono, że oprócz swojego miał jeszcze inne konta.
o, o tym nie słyszałem... a które to były?
09.12.2018 07:44 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 380
Dołączył: Jun 2007
Post: #67
RE: Jak oceniacie obecną sytuację forum?
Nie pamiętam. To było jakieś 10 lat temu. Ale takie raczej poboczne z niewielką aktywnością o ile pamiętam.
09.12.2018 07:49 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #68
RE: Jak oceniacie obecną sytuację forum?
No nie, chodziło o te już po zbanowaniu.
A co do Jacka... No to niestety ma on teraz pełne prawo się nie udzielać Icon_confused
10.12.2018 07:58 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 380
Dołączył: Jun 2007
Post: #69
RE: Jak oceniacie obecną sytuację forum?
prz_rulez napisał(a):chodziło o te już po zbanowaniu
Wiem, o co Ci chodziło. Ale skoro wcześniej coś takiego robił to i potem jest to bardzo prawdopodobne.
prz_rulez napisał(a):No to niestety ma on teraz pełne prawo się nie udzielać
Ale on nigdy nie był zbyt aktywny, a szczególnie w ostatnich latach. I głownie się udzielał w dziale Poprawki do Archiwum.
10.12.2018 09:50 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #70
RE: Jak oceniacie obecną sytuację forum?
Tak jeszcze pozwolę się odnieść do tego, co pisaliście swego czasu, a mianowicie do tego, że nie byłoby fajnie przymuszać ludzi na siłę do mychy... Tak się składa, że zdarzyło mi się mieć kontakt z 2-3 osobami, które przestały się udzielać, a które poczuły, że były niechciane. Więc takie wysłanie im przypomnienia byłoby pokazaniem, że tak nie jest i że są ważni dla naszego forum.
11.01.2019 11:08 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 080
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #71
RE: Jak oceniacie obecną sytuację forum?
Rozumiem, że wysłałeś takie przypomnienia?

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
12.01.2019 02:38 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #72
RE: Jak oceniacie obecną sytuację forum?
No właśnie o to chodzi, że jeśli ja wyślę, to będzie reakcja jak wyżej opisywałem... A to było ładnych parę lat temu.
Poza tym, chyba logiczne jest, że co innego jakaś wiadomość od jakiegoś użytkownika, a co innego oficjalnie od administracji.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 12.01.2019 03:30 AM przez prz_rulez.)
12.01.2019 03:29 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 088
Dołączył: Jun 2007
Post: #73
RE: Jak oceniacie obecną sytuację forum?
ale o co Ci w ogóle chodzi? bo nie za bardzo kapuję.
ktoś przychodzi na forum, rejestruje się, a potem czuje się tu niechciany (z jakiego powodu?) i ja mu mam wysyłać laurkę, że może jednak chciałby tu pozostać, a nie odchodzić?... Icon_rolleyes
14.01.2019 01:40 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #74
RE: Jak oceniacie obecną sytuację forum?
Nie nazwałbym to tego słowami, ale... Co w tym złego? Duma Ci przeszkadza czy co...?
Ale robienie z igły widły...
ku3a napisał(a):a potem czuje się tu niechciany (z jakiego powodu?)
Nic nie dzieje się bez powodu, nawet jeśli ten powód jest banalny.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 14.01.2019 01:57 AM przez prz_rulez.)
14.01.2019 01:57 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 380
Dołączył: Jun 2007
Post: #75
RE: Jak oceniacie obecną sytuację forum?
I myślisz, że jeżeli go zaprosisz to poczuje się chciany? A jeżeli nawet to na jak długo?
14.01.2019 10:02 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 587
Dołączył: May 2008
Post: #76
RE: Jak oceniacie obecną sytuację forum?
prz_rulez napisał(a):robienie z igły widły
wideł w tym wypadku Icon_wink

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
14.01.2019 11:28 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #77
RE: Jak oceniacie obecną sytuację forum?
(14.01.2019 10:02 AM)kajman napisał(a):  I myślisz, że jeżeli go zaprosisz to poczuje się chciany? A jeżeli nawet to na jak długo?
1. Na pewno bardziej.
2. Nawet, jeśli ktoś pojawiłby się z powrotem tylko na chwilę, to chyba i tak z korzyścią dla forum, prawda?

At AKT: fakt, miałem pewien problem z odmianą tej formy.
14.01.2019 02:23 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
EVENo Offline
Byda rzygoł
*****

Liczba postów: 7 979
Dołączył: Sep 2017
Post: #78
RE: Jak oceniacie obecną sytuację forum?
EVENo napisał(a):Specyfika tematu i nastawienie na osobiste listy sprawia, że... łatwo wyjść na blogera
I pomyśleć, że napisałem to 3,5 roku temu Icon_lol

Radio Epsilon
08.08.2021 03:18 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 380
Dołączył: Jun 2007
Post: #79
RE: Jak oceniacie obecną sytuację forum?
EVENo napisał(a):I pomyśleć, że napisałem to 3,5 roku temu
Sorry, że się czepiam, ale ten temat ma mniej niż trzy lata.
08.08.2021 07:25 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Gansenrozes Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 248
Dołączył: Feb 2021
Post: #80
RE: Jak oceniacie obecną sytuację forum?
Co się dzieje na forum? Ktoś mi wyjaśni? Icon_rolleyes
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 08.08.2021 07:50 AM przez Gansenrozes.)
08.08.2021 07:49 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  15 lat forum mycharts.pl Konrad 13 3 034 13.04.2023 06:22 PM
Ostatni post: Sundrajta
  Jak znalazłeś to forum? Konrad 56 30 366 04.05.2015 04:00 PM
Ostatni post: ku3a
  Propozycje (gruntownych?) zmian na forum [update'u brak, gdyż każdy ma forum w d*pie] prz_rulez 33 14 407 13.05.2014 09:26 PM
Ostatni post: kajman
  7. urodziny forum thestranglers 12 8 737 14.04.2013 08:44 PM
Ostatni post: kajman
Ostrzeżenie Regulamin forum ku3a 0 36 091 13.05.2012 11:00 PM
Ostatni post: ku3a
  urodziny forum 1981 17 11 706 17.04.2010 03:43 PM
Ostatni post: rado
  Statystyki Forum emigrant 6 1 973 20.03.2010 02:37 PM
Ostatni post: Greg
  Popularność forum Konrad 47 19 481 14.03.2010 08:43 PM
Ostatni post: Konrad
  Początki forum Konrad 4 6 153 16.12.2008 08:43 PM
Ostatni post: saferłel

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości