Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mychartsowy Top Black Sabbath
kajman Online
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 670
Dołączył: Jun 2007
Post: #21
RE: Mychartsowy Top Black Sabbath
A ja tam najbardziej lubię to co śpiewał Dio, ale być może decydowało o tym to, że Appice grał na perkusji.
20.11.2018 07:27 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Starless Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 217
Dołączył: Apr 2015
Post: #22
RE: Mychartsowy Top Black Sabbath
Dla mnie pierwsze pięć albumów to giganci, "Sabotage" jeszcze dobry, ale dwie kolejne płyty już takie sobie. Dla mnie po wymianie Ozzyego na Ronniego zespół wrócił do formy i albumy "Heaven And Hell" i "Mob Rules" stawiam na równi z pierwszymi pięcioma. Album z Ianem Gillanem też oceniam wyżej niż ostatnie trzy z Osbournem. Dalej było różnie i może faktycznie kolejne kilka albumów to już nie to. Chociaż też nie jest tak źle i jest na czym ucho zawiesić. Icon_wink
20.11.2018 07:39 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #23
RE: Mychartsowy Top Black Sabbath
Artur i Black Sabbath? Icon_surprised
20.11.2018 08:37 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
EVENo Offline
Byda rzygoł
*****

Liczba postów: 7 994
Dołączył: Sep 2017
Post: #24
RE: Mychartsowy Top Black Sabbath
(20.11.2018 08:37 PM)prz_rulez napisał(a):  Artur i Black Sabbath? Icon_surprised
Co Cie tak dziwi, że słucham Black Sabbath? Icon_biggrin
Icon_wink

Radio Epsilon
20.11.2018 08:53 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #25
RE: Mychartsowy Top Black Sabbath
Yyyy, to kto w końcu tu wybierał, bo już się pogubiłem?
Anyway, kolejny top, w którym musimy się ograniczać do zespołu, podczas gdy Ozzy nagrał naprawdę sporo fajnych rzeczy solo...
Kolejny ciężki dla mnie top, gdyż dotychczas odsłuchów Black Sabbath na last.fmie miałem całe DWA.

P.S. Starless, a nie za szybko? Icon_confused
20.11.2018 09:29 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
thestranglers Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 31 113
Dołączył: Dec 2014
Post: #26
RE: Mychartsowy Top Black Sabbath
Też nie wiedziałem, że EVENo ma na imię tak jak Artur.O. Icon_wink
20.11.2018 09:31 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Kuba1201 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2 421
Dołączył: Aug 2017
Post: #27
RE: Mychartsowy Top Black Sabbath
"Planet Caravan"
"Fairies Wear Boots"
20.11.2018 09:43 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Starless Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 217
Dołączył: Apr 2015
Post: #28
RE: Mychartsowy Top Black Sabbath
(20.11.2018 09:29 PM)prz_rulez napisał(a):  Anyway, kolejny top, w którym musimy się ograniczać do zespołu, podczas gdy Ozzy nagrał naprawdę sporo fajnych rzeczy solo...
Być może kiedyś będzie jego top. Icon_wink
(20.11.2018 09:29 PM)prz_rulez napisał(a):  P.S. Starless, a nie za szybko? Icon_confused
W topie O.N.A. zwlekałem i w rezultacie top ułożyłem, a go nie wysłałem. Tutaj została już zgłoszona moja dziesiątka to też nie widziałem powodu aby zwlekać. Wątpię aby czekanie na kolejne propozycje coś zmieniło zwłaszcza na miejscach 1-7.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 20.11.2018 09:51 PM przez Starless.)
20.11.2018 09:51 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Online
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 670
Dołączył: Jun 2007
Post: #29
RE: Mychartsowy Top Black Sabbath
Starless napisał(a):Tutaj została już zgłoszona moja dziesiątka
To masz dobrze. Z mojej są tylko dwa utwory.
20.11.2018 10:01 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #30
RE: Mychartsowy Top Black Sabbath
Za to Ty masz dobrze Kajmanie, że w ogóle ogarniasz ich twórczość...
20.11.2018 10:11 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Online
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 670
Dołączył: Jun 2007
Post: #31
RE: Mychartsowy Top Black Sabbath
Pięć lat temu był ich top na forum LP3 to przesłuchałem całą dyskografię.
20.11.2018 10:13 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Dobromiera Offline
głośna mniejszość
*****

Liczba postów: 7 074
Dołączył: Jun 2011
Bebo Facebook Flickr Last.fm LinkedIn MySpace
NK.pl Twitter YouTube
Post: #32
RE: Mychartsowy Top Black Sabbath
(20.11.2018 07:25 PM)neo01 napisał(a):  Mnie Ozzy jakoś dosyć integralnie "zżył się" z BS i płyty z innymi wokalistami jakoś mi nie podchodzą, nie ma tego czegoś. Inna sprawa, że to co robili na pierwszych płytach to absolutna klasyka, potem trochę zmienili styl i to już nie było takie smaczne. Może zresztą Ozzy dobrze wpływał na grupę, mimo że sam nie komponował... Icon_smile

Wydaje mi się, że wpłynęły na to trendy. Black Sabbath z Ozzym było pionierskie i różnorodne, z płyty na płytę poszerzali paletę swoich umiejętności i zainteresowań, a piosenkopisarsko byli niemal bezbłędni (no może nie na ostatnich trzech z Ozzym xD). Zaś BS z Dio zupełnie straciło swój rozpoznawalny styl i brzmią tam identycznie jak popularne wówczas zespoły NWOBHM, bez różnicy.

(20.11.2018 07:39 PM)Starless napisał(a):  Album z Ianem Gillanem też oceniam wyżej niż ostatnie trzy z Osbournem.

Ja podobnie. Icon_smile Niedoceniana płyta, która bliższa jest temu "klasycznemu" hard'n'heavy z dekady wcześniej.

(20.11.2018 08:37 PM)prz_rulez napisał(a):  Artur i Black Sabbath? Icon_surprised

Zapraszam do zwiedzenia mojego RYM oraz najnowszego wydania topu WC. Icon_wink W sumie poprzedniego też.

(20.11.2018 09:29 PM)prz_rulez napisał(a):  kolejny top, w którym musimy się ograniczać do zespołu, podczas gdy Ozzy nagrał naprawdę sporo fajnych rzeczy solo...

Ech, nie wiem. Słyszałem kilka najpopularniejszych płyt i to były raczej przeciętne rzeczy, stereotypowy komercyjny metal z lat 80. Icon_wink "Mama, I'm Coming Home" może raz na 5 lat lubię posłuchać i to tyle, w topie Black Sabbath + solowy Ozzy nie byłoby to nawet moje top 40.

Prace nad nową Muzyczną Galaktyką trwają. Żegnaj phorum.pl, witaj niezależności!

https://rateyourmusic.com/~Szysza32
20.11.2018 10:40 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #33
RE: Mychartsowy Top Black Sabbath
Ale Ozzy nagrał "Dreamera" i "Let Me Hear You Scream", to wystarczy.
A, jeszcze duet z Kelly Icon_smile
20.11.2018 10:50 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Dobromiera Offline
głośna mniejszość
*****

Liczba postów: 7 074
Dołączył: Jun 2011
Bebo Facebook Flickr Last.fm LinkedIn MySpace
NK.pl Twitter YouTube
Post: #34
RE: Mychartsowy Top Black Sabbath
(20.11.2018 10:50 PM)prz_rulez napisał(a):  Ale Ozzy nagrał "Dreamera" i "Let Me Hear You Scream", to wystarczy.
A, jeszcze duet z Kelly Icon_smile

To też są przeciętniaki xD A duet z Kelly to przecież kower Black Sabbath xDD
Jak chcesz posłuchać jakichś pięknych, wzruszających ballad w wykonaniu Ozzy'ego to naprawdę sięgnij po "Spiral Architect", oryginalne "Changes" i inne tego typu piosenki Black Sabbath. Icon_wink

Prace nad nową Muzyczną Galaktyką trwają. Żegnaj phorum.pl, witaj niezależności!

https://rateyourmusic.com/~Szysza32
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 20.11.2018 11:16 PM przez Dobromiera.)
20.11.2018 11:13 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #35
RE: Mychartsowy Top Black Sabbath
Może cover, ale był z Kelly, a ja mam do niej sympatię Icon_smile No i "Changes" z Kelly pamiętam z wczesnej adolescencji, a oryginał nie. Jakież to proste.
20.11.2018 11:19 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Dobromiera Offline
głośna mniejszość
*****

Liczba postów: 7 074
Dołączył: Jun 2011
Bebo Facebook Flickr Last.fm LinkedIn MySpace
NK.pl Twitter YouTube
Post: #36
RE: Mychartsowy Top Black Sabbath
Ja o Kelly wiem tylko tyle, że istnieje. ;P Ale możesz uważnie posłuchać Black Sabbath z Ozzym przez wzgląd na nią. Icon_wink

Prace nad nową Muzyczną Galaktyką trwają. Żegnaj phorum.pl, witaj niezależności!

https://rateyourmusic.com/~Szysza32
20.11.2018 11:23 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
neo01 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 10 076
Dołączył: Dec 2009
Post: #37
RE: Mychartsowy Top Black Sabbath
Artur.O napisał(a):Jak chcesz posłuchać jakichś pięknych, wzruszających ballad w wykonaniu Ozzy'ego to naprawdę sięgnij po "Spiral Architect", oryginalne "Changes" i inne tego typu piosenki Black Sabbath.
"Solitude" np. Icon_wink
A Ozzy miał trochę dobrych rzeczy, do których mam spory sentyment: "Mama...", "I just want you", "See You..." czy "Crazy Train" chociażby.

WOLNE MEDIA!!!
21.11.2018 09:57 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
1981 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 661
Dołączył: Jun 2007
Post: #38
RE: Mychartsowy Top Black Sabbath
Słyszę “Mama I'm Coming Home” - myślę “czas na Maka“ Icon_smile
21.11.2018 10:22 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 612
Dołączył: May 2008
Post: #39
RE: Mychartsowy Top Black Sabbath
"Electric Funeral"
"Into the Void"

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
21.11.2018 12:01 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Szymek79 Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 40 613
Dołączył: Sep 2010
Last.fm
Post: #40
RE: Mychartsowy Top Black Sabbath
"Loner"
"Die Young"

[Obrazek: 1522fe537720d3c6gen.jpg]
21.11.2018 01:12 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości