Ankieta: Czy Twoim zdaniem shoutbox powinien przejść na górę strony?
tak
nie
[Wyniki ankiety]
Uwaga: To jest publiczna ankieta, więc każdy może zobaczyć na co zagłosowano.
Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Co robimy w sprawie shoutboxa?
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 587
Dołączył: May 2008
Post: #21
RE: Co robimy w sprawie shoutboxa?
Artur.O napisał(a):Kategoria "Wspólne listy przebojów" jest zdecydowanie zbyt szeroka, podczas gdy "Gry i zabawy" nie ma kilku działów, które by, zdaje się, dobrze do niej pasowały. Proponuję przemianować "Gry i zabawy" na coś w stylu "Nasze plebiscyty i zabawy forumowe" i przenieść tam kategorie: Listy okazjonalne, "MYCHY" Forumowe Nagrody Muzyczne i Zestawienia wszechczasów. Zresztą nie jestem pewien, czy pierwsza i ostatnia za bardzo się ze sobą nie pokrywają: w "zestawieniach wszechczasów" są np. głosowania na płytę roku (2010, 2011 itd).
Tak, ja dawno temu zwróciłem uwagę na to, że tam jest za mało działów i wszystko jest w jednym worze, podczas gdy faktycznie sensowniej byłoby to podzielić.

Artur.O napisał(a):Przy okazji, uważam za konieczne wydzielenie działu Mychartsowe Topy Wykonawców
Oj tak!

Artur.O napisał(a):Rozdział na Zespoły i artyści, Gatunki i style, Waszym zdaniem jest trochę na siłę. Co prawda, jest jasne, o czym są te działy, ale one trzy razem wzięte produkują na tyle mało postów, że można się zastanowić, czy nie jest to sztuka dla sztuki. Utworzyłbym po prostu dział ogólny, przyjaźniejszy różnorodnym dyskusjom.
+1; coś w stylu "Pozostałe tematy muzyczne"

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
04.10.2018 12:01 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Dobromiera Offline
głośna mniejszość
*****

Liczba postów: 7 064
Dołączył: Jun 2011
Bebo Facebook Flickr Last.fm LinkedIn MySpace
NK.pl Twitter YouTube
Post: #22
RE: Co robimy w sprawie shoutboxa?
(03.10.2018 05:14 PM)prz_rulez napisał(a):  Przyznaję, mój błąd i biję się w pierś. To może w takim razie jakąś osobną zakładkę zrobić na takie zestawienia wszech czasów?

Też możnaby. Icon_smile

(04.10.2018 12:01 AM)AKT! napisał(a):  +1

Dzięki za poparcie!

Prace nad nową Muzyczną Galaktyką trwają. Żegnaj phorum.pl, witaj niezależności!

https://rateyourmusic.com/~Szysza32
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 11.10.2018 08:42 PM przez Dobromiera.)
11.10.2018 08:42 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości