Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Październik 1992
Miszon Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 11 503
Dołączył: Aug 2008
Post: #1
Październik 1992
Jak pisałem w innym temacie - wygrzebałem swój bardzo stary zeszyt. A tam - moja lista przebojów z X 1992. A w zasadzie moja i mojej siostry, bo razem ją robiliśmy (oczywiście ja byłem postacią wiodącą jako starszy 3 lata Icon_smile2 ). Utworzona została ona na podstawie kaset jakie wówczas miałem. A że nie było tego dużo, toteż za dużo wykonawców tam nie ma. Lista miała prawdopodobnie jakieś swe wcześniejsze wydania, ale na razie do tego nie doszedłem. Ale są pozycje oznaczone jako nowości, czyli wcześniejsze wydania musiały być.
Ciekawe jest to, że po każdym słowie była kropka, ona też dzieliła tytuł od wykonawcy.
Lista wyglądała tak (zaskoczyło mnie trochę, że jest pisana w układzie jak niżej, bo sądziłem, że zawsze zapisywałem najpierw wykonawcę. A tu wychodzi, że początki był inne Icon_smile2 ) :

1. I am a rock - Simon&Garfunkel
2. Help! - The Beatles
3. Mrs Robinson - Simon&Garfunkel
4. All you need is love - The Beatles

5. I want to break free - Queen
6. Let it be - The Beatles
7. We are the champions - Queen
8. Wind of change - Scorpions (nowość)
9. It won't be long - The Beatles
10. From me to you - The Beatles
11. The road to hell (II) - Chris Rea
12. Roll over Beethoven - The Beatles
13. Radio gaga - Queen
14. Tutti frutti - Little Richard (nowość)
15. All my loving - The Beatles
później jest przerwa, czyli domyślam się, że 15-ka to była część "zasadnicza" (albo zaczęło brakować mi kartki Icon_wink2 )
16. A kind of magic - Queen
17. The night before - The Beatles (nowość)
18. We will rock you - Queen
19. Barcelona - Freddie Mercury & Montserrat Caballe
20. Get back - The Beatles
21. La japonaise - Freddie Mercury & Montserrat Caballe (nowość)
22. All together now - The Beatles
23. The invisible man - Queen
24. Love me do - The Beatles
25. Looking for the summer - Chris Rea (nowość)
26. Yesterday - The Beatles (nowość)

27. I call your name - The Beatles
28. Felicita - Al Bano&Romina
29. The Miracle - Queen
30. Hold me tight - The Beatles
31. Kokomo - The Beach boys (nowość)
32. Long tall Sally - The Beatles
33. The show must go on - Queen
34. I want to hold your hand - The Beatles (nowość)
35. Yellow submarine - The Beatles
36. The loco-motion - Kylie Minogue
37. Yes it is - The Beatles
38. Espacially for you - Jason Donovan
39. I schould be so lucky - Kylie Minogue (właśnie tak napisany tytuł Icon_smile2 )
40. Scarborough fair/Canticle - Simon&Garfunkel
41. Little child - The Beatles (nowość)
42. Take me to you heart - Rick Astley (właśnie tak napisany tytuł Icon_smile2 )
43. All dead, all dead - Queen (nowość)
44. She loves you - The Beatles (nowość)
45. Ci sara - AlBano&Romina
46. I'm down - The Beatles
47. El condor pasa - Simon&Garfunkel (nowość)(ale to nie jest pewne, bo tu jest lekko rozlany mazak, którym pisałem)
48. Sealed with a kiss - Jason Donovan
49. It's no secret - Kylie Minogue
50. Hey Jude - The Beatles (nowość)

utwory pogrubione mają znaczek, który niżej jest opisany jako "zaskoczenie (że dobrze)" Icon_mrgreen

istnieje osobna lista dla utworów instrumentalnych, którą wrzucę jutro.

[Obrazek: jswidget.php?username=Miszon&num...gewidget=1]
16.03.2009 12:19 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #2
 
Super ciekawostka! Icon_biggrin3
Miszon napisał(a):39. I schould be so lucky - Kylie Minogue (właśnie tak napisany tytuł Icon_smile2 )
Tak trochę z niemieckiego. Icon_wink2
16.03.2009 12:28 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Listoholik
Unregistered

 
Post: #3
 
Miszon napisał(a):moja lista przebojów z X 1992

w 1992 roku też miałem fazę na QUEEN Icon_smile2
16.03.2009 12:44 AM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Miszon Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 11 503
Dołączył: Aug 2008
Post: #4
 
abd3mz napisał(a):Super ciekawostka! Icon_biggrin3
Też tak sądzę Icon_smile2 .
Dobre jest też to, że potrafię dzięki temu odtworzyć, jakie wówczas posiadałem kasety. Może nie w całości, bo część odkopałem później, a na pewno były już wtedy w domu (np. "Love over gold" czy "Tacy sami" - obie wydane przez Polskie Nagrania na pewno w latach 80-tych), od części się wtedy "odbiłem" i dopiero później wróciłem. Dzięki liście wydawców wiem, że miałem w domu też "The Wall", "Animals" i "Face value" kupione i słuchane przez ojca, ale one należały właśnie do tej drugiej grupy. Floydów ruszyłem dopiero w 1994 roku. O ile pamiętam po tym, jak koleżanka Elwira powiedziała koledze Ruminowi na lekcji fizyki (a na pewno w sali fizycznej Icon_biggrin3 ), że to całkiem fajny, rockowy zespół. Pytał dlatego, że ich zdjęcie widniało w jakimś Bravo/Popcornie ( Icon_eek2 BTW. Dziś chyba coś takiego byłoby nie do pomyślenia w podobnym piśmie...). Collins z kolei został kupiony na moje zamówienie, ale przez przypadek nie ten co powinien. Miała być kaseta z "Another day in paradise" (i czymś drugim, co w podobnym okresie było na LP3) z twarzą na okładce, ale niestety w sklepie było chyba ze 20 kaset Collinsa z taką okładką i tata kupił pierwszą z brzegu. Niestety, nie tą co trzeba i chyba raz wówczas przesłuchałem, później jeszcze parę razy. Probówałem wracać później do niej nawet jeszcze w okolicach roku 1998, ale nie spodobała mi się nawet wtedy. Ale w propozycjach do listy piosenek wynotowałem utwory: Hand in hand, I missed, Again (a także Animals, The wall I, The wall II co oznacza, że chyba faktycznie "słuchanie" Floydów skończyło się na obejrzeniu okładki Icon_lol )

Listoholik - a kto wtedy nie miał fazy na Queen? Icon_lol

No i obiecana lista nagrań instrumentalnych. Jedynie jako płyty, nie utwory. Dodatkowo podano jeszcze wydawcę kasety Icon_smile2. No i są pozycje w poprzednim notowaniu :

1. (1) The Misson - Ennio Morricone. Takt Music
2. (4) Twin Peaks. Bravo
3. (2) Last concert vol. 1 - Marek & Vacek. Muza
4. (3) Last concert vol. 2 - Marek & Vacek. Muza
5. (6) Equinoxe - Jean Michel Jarre. Takt Music
6. (5) In concert - Jean Michel Jarre. Tact *
7. (7) Twin Peaks. Takt Music.

* - chodziło o płytę "In concert. Houston, Lion"

Ponieważ pod listą widnieją do niej "zgłoszenia", których też jest 7, wygląda na to, że to były wszystkie kasety instrumentalne jakie miałem. POdobne zgłoszenia są teżprzed listą piosenek, coś w rodzaju "singli", jakie wybrałem do walki na liście.

Jest też klasyfikacja wydawców, nawet z podaną punktacją (wykonawców też, żeby było lepiej są nawet połówki punktów tam, ale nie mam pojęcia jak to liczyłem. Ba! Podałem nawet procentowy udział punktów z dokładnością nawet do 7 miejsca po przecinku Icon_mrgreen Icon_wink2 ):

Firmy:
1. (4) Takt Music. 20p.
2. (1) Tact. 19p.
3. (2) Bravo. 17p.
4. (3) Phonex. 16p. - szczerze powiem, że nie mam pojęcia co oni wydali.
później przerywana kreska Icon_razz
5. (7) Starling. 12p.
6. (5) Coda. 11p.
7. (12) Star. 11p.
kreska znowu Icon_smile2
8. (9) Muza 9p.
9. (10) As. 8p. - patrz Phonex
10. (6) Mag Magic. 8p.
11. (8) Jam. 6p.
znowu kreska
12. (11) Ara. 4p. - to ci od Floydów. Kasety były źle opisane i później przez lata myślałem, że część pierwsza to druga i na odwrót i coś w tej historii z "The wall" mi się nie zgadzało Icon_wink2.
13. (14) Pop Music. 3p.
14. (13) C.C. 2p.
15. (15) Exton. 1p.

Ostatnie trzy miejsca nie mam pojęcia co wydały.

Jeśli ktoś jest ciekawy notowań z listopada i grudnia 1992 (lista co miesiąc była), a także propozycji z października 1993 (tylko one są, później w zeszycie już MŚ USA'94 Icon_biggrin3 ), to proszę o info. Zamieszczę je ewentualnie w "swoim" dziale.

[Obrazek: jswidget.php?username=Miszon&num...gewidget=1]
16.03.2009 11:54 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 103
Dołączył: Jun 2007
Post: #5
 
lista wydawców najlepsza Icon_lol
a czym się różni Takt Music od Tact? Icon_smile2
16.03.2009 12:00 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Miszon Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 11 503
Dołączył: Aug 2008
Post: #6
 
Podejrzewam, że zmienili pisownię i znak graficzny. Bo raczej to to samo. Na pewno mieli inną numerację kaset. Icon_smile2 Tact "wydał" np. The Beatles "Help!", "Yellow submarine" i "Let it be", ale już "Sierżanta Pieprza" miałem od Takt Music (no, w 1992 jeszcze nie miałem, ale "News of the world" Queen już tak).

[Obrazek: jswidget.php?username=Miszon&num...gewidget=1]
16.03.2009 12:06 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
adr Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 558
Dołączył: Mar 2008
Post: #7
 
Bardzo lubię oglądać takie stare notowania. A skoro to temacik o tym jak wyglądałyby wtedy nasze notowania, to postanowiłem sięgnąć pamięcią do tej prehistorii. Icon_smile2

W tamtych czasach, o ile pamiętam, układałem sobie comiesięczny top wszech czasów. Listy z aktualnymi utworami nie prowadziłem, za to co tydzień podsumowywałem listy z różnych krajów tworząc kolejne notowania listy światowej Icon_smile2.
Gdybym wtedy robił swoją prywatną listę opierałaby się ona głównie na MTV Braun European Top 20 i różnych krajowych listach europejskich z telegazety MTV. Na bieżąco byłem też z chartsami UK, US, LP3 i radia Białystok. A na koniec października 1992 moja lista wyglądałaby zapewne mniej więcej tak:

1. Jon Secada - Just Another Day [wtedy zdecydowanie mój numer jeden]
2. Wilki - Son Of The Blue Sky [zdecydowanie polski numer jeden]
3. Róże Europy - Jedwab [zdecydowanie polski numer dwa]
4. Guns N' Roses - November Rain [genialny teledysk, piosenka też niczego sobie Icon_smile2, już wtedy jeden z moich hitów wszech czasów]
5. INXS - Baby Don't Cry [wtedy mój ulubiony INXS]
6. Felix - Don't You Want Me [techniawka, ale jaka fajna Icon_smile2, wersja telewizyjna (singlowa?) trwała tylko ze 2 minuty]
7. Tom Cochrane - Life Is A Highway [ależ to grało wtedy, i dzisiaj ciągle brzmi świetnie]
8. Bon Jovi - Keep the Faith [hehe, Jon Bon Jovi z krótkimi włosami wyglądał trochę... dziwnie Icon_smile2]
9. Sophie B. Hawkins - Damn, I Wish I Was Your Lover [uwielbiałem tę piosenkę, chociaż nie za bardzo pamiętam dlaczego; ale dzisiaj też lubię]
10. Snap! - Rhythm Is a Dancer [prze-mega-nad-hiper-super-hicior, absolutny numer jeden na listach przebojów w 1992 roku, chociaż w październiku było już lekko podstarzałe Icon_smile2; gdzieś tak w czerwcu/lipcu '92 to byłby u mnie numer jeden]
11. House Of Pain - Jump Around [ech, ileż w tym dzikiej energii było, jak jako 11-letni smark skakałem w rytm muzy Everlasta i spółki Icon_smile2]
12. Prince - My Name Is Prince [To już nie był "ten" Prince, ale ten utwór miał powera]
13. Bobby Brown - Humpin' Around [trochę rapu i r&b w wykonaniu bardzo wtedy popularnego Bobby'ego Browna]
14. Annie Lennox - Walking On Broken Glass [Annie Lennox zawsze lubiłem, a to był taki fajny lekki popowy utworek]
15. Genesis - Jesus He Knows Me [świetny teledysk, do dzisiaj się śmieję jak przypominam sobie Phila Collinsa w tupeciku Icon_biggrin3]
16. Sting & Eric Clapton - It's Probably Me [z Zabójczej Broni, chyba trzeciej; pamiętam, że po latach długo szukałem w necie tej wersji]
17. Peter Gabriel - Digging In The Dirt [świetny teledysk, do dzisiaj pamiętam te robaki i ziemię Icon_smile2]
18. R.E.M. - Drive [zupełnie inny REM niż się wtedy spodziewałem usłyszeć, ale podobał mi się, czarno-biały teledysk też]
19. Dr Alban - It's My Life [to już wtedy było stare, ale hicior był to wielgachny, i raczej ciągle mi się podobało, zresztą podobnie było ze Snapem)
20. Elektryczne Gitary - Wytrąciłaś [no tu nie mam pewności czy już dobrze znałem to w październiku, dlatego umieszczam tak nisko]

A były jeszcze takie hiciory jak:
Inner Circle - Sweat (A La La La La Long)
Michael Jackson - Jam
Bob Marley and The Wailers - Iron Lion Zion
2 Unlimited - The Magic Friend
The Shamen - Ebeneezer Goode
Arrested Development - People Everyday
Erasure - Abba-esque
Luther Vandross & Janet Jackson - The Best Things In Life Are Free
Tasmin Archer - Sleeping Satellite
Golden Life - Oprócz

Wiele utworów z tamtych czasów teraz inaczej oceniam, wiele innych które teraz lubię tu nie umieściłem, mogłem też o czymś zwyczajnie zapomnieć - no ale to są oczywiste oczywistości. Icon_wink2
16.03.2009 04:55 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
stavanger Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 012
Dołączył: Jun 2007
Last.fm
Post: #8
 
Moja dycha wyglądałaby mniej więcej tak

01. WILKI — Son of the Blue Sky
02. ROXETTE — How Do You Do!
Jedni mieli fioła na punkcie Queen, a inni na Roxette Icon_wink2

03. ELEKTRYCZNE GITARY — Wytrąciłaś
04. MICHAEL JACKSON — Who Is It?
Kolejne dwa pewniaki

05. TASMIN ARCHER — Sleeping Satellite
06. BOYZ II MEN — End of the Road
07. Róże Europy - Jedwab
08. Kitaro & Jon Anderson - Agreement
09. JON SECADA — Just Another Day
10. R.E.M. — Drive

.
16.03.2009 08:25 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #9
 
To były czasy Icon_smile2

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
16.03.2009 08:29 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Listoholik
Unregistered

 
Post: #10
 
stavanger napisał(a):10. R.E.M. — Drive

rewelacyjny kawałek!
16.03.2009 08:31 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
stavanger Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 012
Dołączył: Jun 2007
Last.fm
Post: #11
 
Drive wpisałem na 10, bo nie mam pewności, czy znałem to już w 1992 roku.

.
16.03.2009 08:37 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #12
 
U mnie byliby pewnie w top 3 Icon_smile....może nie tylko listy z października 92 Icon_razz2. Ale na Top R.E.M. jeszcze nie pora.

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
16.03.2009 08:39 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
stavanger Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 012
Dołączył: Jun 2007
Last.fm
Post: #13
 
Teledysk Jona Secady, pamiętam jak przez mgłę: http://www.youtube.com/watch?v=9yfu9egNOdA

.
16.03.2009 08:43 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Miszon Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 11 503
Dołączył: Aug 2008
Post: #14
 
stavanger napisał(a):Jedni mieli fioła na punkcie Queen, a inni na Roxette Icon_wink2
No ja Roxette to raczej 1990-91. Jak pół klasy Icon_wink2. Później wszyscy w szkole się przerzucili na Metallikę i Gunsów, ale jak widać mnie to nie tyczyło. W zasadzie do dziś nie tyczy (mały okres Metallikowy ok.1997-1999).

Drive - poznałem dopiero w XXI wieku w Trójkowym Expressie. W ogóle nazwę R.E.M. (chociaż nie miałem pojęcia jak to się piszę) pierwszy raz usłyszałem na Trójkowym Topie Wszechczasów w 1994. No, może wcześniej kawałek "What's the frequency Kenneth?", chociaż chyba nie skojarzyłem, że to ten sam zespół. Ale "Loosing my religion" na pewno kojarzyłem, nie wiem tylko czy już w X 1992.

W ogóle u mnie była trudność w dostępie do nowej muzy, bo nie miałem kablówki, a jak sobie ją założyłem, to zakodowali MTV (1 lipca 1994 - aż to zapamiętałem Icon_evil ). Czasami coś tam u ciotki widziałem, ale mało nazwy kojarzyłem.

[Obrazek: jswidget.php?username=Miszon&num...gewidget=1]
16.03.2009 09:06 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Gary Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 624
Dołączył: Jun 2007
Post: #15
 
Miszon napisał(a):No ja Roxette to raczej 1990-91. Jak pół klasy Icon_wink2 . Później wszyscy w szkole się przerzucili na Metallikę i Gunsów
A po drodze nie było New Kids on the block? Icon_mrgreen Icon_wink2
22.03.2009 09:35 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
stavanger Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 012
Dołączył: Jun 2007
Last.fm
Post: #16
 
Cytat:A po drodze nie było New Kids on the block? Icon_mrgreen Icon_wink2
Było, było - miałem o tym napisać Icon_cool2
Pamiętam, że leciał nawet serial animowany o nich. Icon_mrgreen

.
22.03.2009 10:03 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kolej_grzesiek Offline
głos niesłyszanych, głos niesłuchanych
*****

Liczba postów: 3 457
Dołączył: Feb 2009
Last.fm NK.pl YouTube
Post: #17
 
A tak było u mnie

EDYCJA 10 NOTOWANIE 186 DATA 18-10-1992

[glow=blue] L / L /07 NIE ZATRZYMAM SIĘ - IRA[/glow]

01/01/08 HOW DO YOU DO - Roxette
02/02/08 JESUS HE KNOWS ME - Genesis
03/03/09 END OF THE ROAD - Boyz II Men
04/08/04 SOMETIMES LOVE JUST AIN'T ENOUGH - Patty Smyth & Don Henley
05/09/03 BABY DON'T CRY - INXS


06/07/06 MY DESTINY - Lionel Richie
07/11/06 COUNTDOWN - Lindsey Buckingham
08/27/02 JEDWAB - Róże Europy & Edyta Bartosiewicz
09/17/03 WHAT GOD WANTS - Roger Waters
10/04/07 HUMPIN AROUND - Bobby Brown


11/NE/01 MR LOVERMAN - Shabba Ranks
12/05/14 ALL I WANT IS YOU - Bryan Adams
13/06/09 BABY BABY BABY - TLC
14/10/09 TELL ME WHY - Genesis
15/16/04 JUMP AROUND - House of Pain


16/12/04 PLEASE DON'T GO - Double You
17/13/04 PLEASE DON'T GO - KWS
18/23/02 DON'T CHAIN MY HEART - TOTO
19/22/02 LIFE IS A HIGHWAY - Tom Cochrane
20/21/02 MANIC MONDAY - The Bangles


21/NE/01 HAVE YOU EVER NEEDED SOMEONE SO BAD - Def Leppard
22/NE/01 DON'T LOOK DOWN - Lindsey Buckingham
23/15/19 EVERYTIME WE TOUCH - Maggie Reilly
24/14/07 JUST ANOTHER DAY - Jon Secada
25/18/03 LITHIUM - Nirvana


26/19/05 BOOK OF DAYS - Enya
27/20/16 CORAZ WYŻEJ - Top One
28/24/05 SHE'S PLAYING HARD TO GET - Hi-Five
29/25/16 TOO FUNKY - George Michael
30/26/06 CZTEREJ GŁUPCY - Kult


Tak wyglądała moja lista w tamtym okresie. Wpływ Trójki jest znaczny i to były zarazem ostatnie miesiące jej dominującego wpływu na moją listę. Pół roku później lista zmieniła profil muzyczny z rockowo - popowego na ten który obowiązuje do dziś, przy czym liczba pozycji pozostała wówczas bez zmian. Zmniejszenie pozycji nastąpiło po reaktywacji w 2005 roku.

WORDPRESS
YOUTUBE


낼 함깨 함깨 가야만해
Nine Muses WILD

Helax navždy
22.03.2009 10:27 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
bear Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2 530
Dołączył: Nov 2008
Post: #18
 
miałem 7lat, więc mogę patrzeć na to tylko z dzisiejszej perspektywy, ale... jak się bawić to się bawić Icon_wink2 otworzyłem odpowiednią księgę, na podstawie utworów które były na lp3 w październiku 1992 mój top20 wygląda jak niżej:
1. R.E.M. "Drive"
2. Guns'n'Roses "November rain"
3. Dżem "Jak malowany ptak"
4. U2 "Love is blindness"
5. Wilki "Errol"
6. Kult "Czarne słońca"
7. Wilki "Aborygen"
8. Pearl Jam "Jeremy"
9.Brian May "Too much love will kill you"
10. Dire Straits "Ticket to heaven"
11. U2 "One"
12. Metallica "Nothing else matters"
13. The Cure "A letter to Elise"
14. Roger Waters "What god wants"
15. Róże Europy i Edyta Bartosiewicz "Jedwab"
16. Wilki "Son of the blue sky"
17. Ira "Nie zatrzymam się"
18. T.Love "Nabrani"
19. Mancu "Srebrne koła"
20. Nirvana "Lithium"

cóż, mogę jedynie żałować że urodziłem się parę lat za późno...
22.03.2009 10:43 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Gary Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 624
Dołączył: Jun 2007
Post: #19
 
stavanger napisał(a):Pamiętam, że leciał nawet serial animowany o nich. Icon_mrgreen
To chyba w tym samym czasie co serial animowany "Denver - ostatni dinozaur". Icon_mrgreen (jeszcze był taki fajny serial, ale nie pamiętam tytułu. W każdym razie główny bohater mimo, że malutkich rozmiarów, to był królem koszykówki. No i oczywiście japońskie seriale animowane o tematyce piłkarskiej - pozycja obowiązkowa w tamtym czasie Icon_wink2 )
22.03.2009 10:58 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 103
Dołączył: Jun 2007
Post: #20
 
Gigi la Trottola? Icon_lol
22.03.2009 11:33 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości