Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mychartsowy Top O.N.A.
Miszon Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 11 428
Dołączył: Aug 2008
Post: #81
RE: Mychartsowy Top O.N.A.
Pierwszy to Bside singla "Drzwi".

[Obrazek: jswidget.php?username=Miszon&num...gewidget=1]
12.10.2018 08:12 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 587
Dołączył: May 2008
Post: #82
RE: Mychartsowy Top O.N.A.
single Chylińskiej miały też angielskie wersje, ale były takie sobie

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
12.10.2018 11:09 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #83
RE: Mychartsowy Top O.N.A.
Ja chyba słyszałem tylko "No One's Girl"...
To co, nikt nie chce wrzucić mojej propozycji do propozycji? Icon_razz2 A przecież niektórzy wciąż mają miejsca! Icon_biggrin

A co do tego o Agnieszce, U2 i Youtubie - ciekawe co byśmy mogli przeczytać o Metallice po opublikowaniu "Nothing Else Matters":!:
12.10.2018 01:53 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 587
Dołączył: May 2008
Post: #84
RE: Mychartsowy Top O.N.A.
na szczęście nie będziemy mogli się przekonać

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
12.10.2018 03:46 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
neo01 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 10 028
Dołączył: Dec 2009
Post: #85
RE: Mychartsowy Top O.N.A.
Moim zdaniem obcojęzyczne wersje utworów to jednak nadal te same utwory, tylko w innym języku. No może nie dokładnie te same, ale jednak ich pochodna (a przecież remixów nie uwzględniamy).

WOLNE MEDIA!!!
12.10.2018 04:01 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Tomekk Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 14 491
Dołączył: Aug 2008
Post: #86
RE: Mychartsowy Top O.N.A.
Nie znałem tego - O.N.A. po hiszpańsku Icon_lol
jak to poważnie brzmi Icon_biggrin
12.10.2018 08:01 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
thestranglers Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 31 004
Dołączył: Dec 2014
Post: #87
RE: Mychartsowy Top O.N.A.
prz_rulez napisał(a):ciekawe co byśmy mogli przeczytać o Metallice po opublikowaniu "Nothing Else Matters"
celna uwaga Piotrku Icon_wink
neo01 napisał(a):Moim zdaniem obcojęzyczne wersje utworów to jednak nadal te same utwory, tylko w innym języku. No może nie dokładnie te same, ale jednak ich pochodna (a przecież remixów nie uwzględniamy).
zgadzam się co do pierwszego twierdzenia, ale z drugim już nie - uwzględniamy remiksy, tylko na co je zgłaszać?
12.10.2018 08:02 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #88
RE: Mychartsowy Top O.N.A.
thestranglers napisał(a):zgadzam się co do pierwszego twierdzenia, ale z drugim już nie - uwzględniamy remiksy, tylko na co je zgłaszać?
Ojej, to można było wrzucić "Kwaśną przygodę" w remiksie Bonara? Icon_rolleyes
12.10.2018 08:47 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
thestranglers Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 31 004
Dołączył: Dec 2014
Post: #89
RE: Mychartsowy Top O.N.A.
przecież sam się zastanawiałeś nad tym
12.10.2018 08:57 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 383
Dołączył: Jun 2007
Post: #90
RE: Mychartsowy Top O.N.A.
Myślałem, że zgłoszę utwór z Modlishki, ale posłuchałem też tych niezgłoszonych i okazało się, że jednak Wszystko dla ciebie mam mimo że znakomite to jednak minimalnie ustępuje utworowi z drugiej płyty, a którym jest
Telefon dzwoni...

Niniejszym też jeszcze mocniej dziękuję Lilian, bo przekonałem się, że na kolejnych płytach też są wspaniałe utwory tylko że akurat tam w przeciwieństwie do debiutu single nie są najlepszymi utworami (a przynajmniej nie ich większość). Słucham właśnie utworów w celu ostatecznej kolejności i jest to niewątpliwie uczta duchowa. Napiszę tylko, że mój nr 1 Editors nie miałby tutaj szans na top 15, a najsłabszy utwór (poza dwójką, która zdecydowanie odstaje) byłby tam w top 10.
15.10.2018 10:24 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #91
RE: Mychartsowy Top O.N.A.
Kajmanie <3
15.10.2018 10:46 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 383
Dołączył: Jun 2007
Post: #92
RE: Mychartsowy Top O.N.A.
Tylko że to wcale nie oznacza, że Editorsi byli słabi. Po prostu O.N.A. okazała się niezwykle mocarna. Może się komuś narażę, ale moim zdaniem poziom był wyższy nawet niż w przypadku Planta.
15.10.2018 10:56 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
thestranglers Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 31 004
Dołączył: Dec 2014
Post: #93
RE: Mychartsowy Top O.N.A.
KONIEC ZGŁASZANIA PROPOZYCJI
16.10.2018 02:36 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Lilian Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2 866
Dołączył: Aug 2007
Post: #94
RE: Mychartsowy Top O.N.A.
(15.10.2018 10:24 PM)kajman napisał(a):  Niniejszym też jeszcze mocniej dziękuję Lilian, bo przekonałem się, że na kolejnych płytach też są wspaniałe utwory tylko że akurat tam w przeciwieństwie do debiutu single nie są najlepszymi utworami (a przynajmniej nie ich większość). Słucham właśnie utworów w celu ostatecznej kolejności i jest to niewątpliwie uczta duchowa. Napiszę tylko, że mój nr 1 Editors nie miałby tutaj szans na top 15, a najsłabszy utwór (poza dwójką, która zdecydowanie odstaje) byłby tam w top 10.
Bardzo sie cieszę, że tyle dobrego przyniósł mój wybór. Icon_smile Icon_biggrin
Ciekawa jestem, jakie to niesinglowe utwory tak bardzo Cię zachwyciły..

Piszesz, że o.n.a. jest mocarną kapelą. Zgadzam się, że moc bije od ich muzyki. Ja po wysłuchaniu ich płyty czuję większą energię, powera jakiegoś mi przekazują Icon_smile

Do zobaczyska już niedługo Icon_wink

"Lubię chleb,więc sobie zjem.
I po brzuchu się poklepię." [K. Nosowska]
17.10.2018 02:07 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 383
Dołączył: Jun 2007
Post: #95
RE: Mychartsowy Top O.N.A.
Lilian napisał(a):Zgadzam się, że moc bije od ich muzyki.
Wpraedzie nie w tym znaczeniu tego słowa użyłem, ale coś w tym jest.
17.10.2018 05:52 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #96
RE: Mychartsowy Top O.N.A.
Power jest, ale poza kilkoma numerami typu "Nie chcę dawać to, co najlepsze", to raczej wywołują u mnie doła.
17.10.2018 08:44 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 383
Dołączył: Jun 2007
Post: #97
RE: Mychartsowy Top O.N.A.
Tak czytam tu i ówdzie i bardzo dużo utworów wywołuje u Ciebie doła. I pewnie ze względów textowych, a nie muzycznych.
17.10.2018 08:58 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
neo01 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 10 028
Dołączył: Dec 2009
Post: #98
RE: Mychartsowy Top O.N.A.
Generalnie to strasznie dużo kawałków o tematach damsko-męskich... można mieć trochę przesyt. A muzycznie jest wykop, wiadomo (choć ostatnia płyta zgodnie z tytułem oferuje raczej mroczne klimaty). I choć jest sporo świetnych kompozycji, to nie powiedziałbym, że poziom ogólnie jest jakiś mega, no ale jest co najmniej nieźle. No i wiadomo, sentyment też trochę działa.

WOLNE MEDIA!!!
17.10.2018 09:46 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #99
RE: Mychartsowy Top O.N.A.
Na pewno muzyka na to też wpływa, ale ogólnie w tym momencie mogę zrozumieć, dlaczego trochę odcinasz się od tekstów...
17.10.2018 09:53 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 383
Dołączył: Jun 2007
Post: #100
RE: Mychartsowy Top O.N.A.
prz_rulez napisał(a):odcinasz się od tekstów...
Ja się nie odcinam. One nie mają wpływu na moją ocenę, a to zupełnie co innego.
17.10.2018 10:39 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości