Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Little Big - Skibidi
Russian, russkoe
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #1
Little Big - Skibidi
Little Big idą za ciosem i po "Faradenzy" prezentują kolejny klip, tym razem do "Skibidi".

08.10.2018 06:20 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Online
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 390
Dołączył: Jun 2007
Post: #2
RE: Little Big - Skibidi
Załamka. Pewne zero.
08.10.2018 06:54 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #3
RE: Little Big - Skibidi
Po Tobie akurat nie spodziewałem się niczego innego.
08.10.2018 07:02 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Online
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 390
Dołączył: Jun 2007
Post: #4
RE: Little Big - Skibidi
Jaki utwór taki komentarz.
08.10.2018 07:11 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kolej_grzesiek Offline
głos niesłyszanych, głos niesłuchanych
*****

Liczba postów: 3 448
Dołączył: Feb 2009
Last.fm NK.pl YouTube
Post: #5
RE: Little Big - Skibidi
Słyszałem już wcześniej. Dobre, choć ciut słabsze utwory. Nieco brakuje im jednak do FARADENZY.

WORDPRESS
YOUTUBE


낼 함깨 함깨 가야만해
Nine Muses WILD

Helax navždy
08.10.2018 07:25 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #6
RE: Little Big - Skibidi

Nie no, ja ich uwielbiam.
13.10.2018 02:54 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 587
Dołączył: May 2008
Post: #7
RE: Little Big - Skibidi
typowe dance novelty, ale przyznam, że trochę mi brakowało takich przegiętych rzeczy w mediach; bardzo 90sowe i wcale nie w negatywnym sensie; zgadzam się, że "Faradenza" było ciekawsze brzmieniowo -- to mi muzycznie nie leży, a tamto nawet nawet, ale oba klipy przykuwają uwagę i ogląda się je z zainteresowaniem podobnym, które towarzyszyło pierwszemu obejrzeniu "Gangnam Style"

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
14.10.2018 08:08 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #8
RE: Little Big - Skibidi
Konradzie Serce
No to wrzucaj "Faradenzę" na listę Icon_smile
No i jednak nie takie typowe moim zdaniem.
W ogóle to, choć Little Big raczej nic nie prześcignie, to jeśli poszperać, to ciekawe rzeczy się dzieją na rosyjskiej scenie rave'owo-hip-hopowej. No tylko trzeba szukać w tej kupie trapu. W sumie cieszę się, że akurat "Rozovoe vino" zyskało w polsce popularność, bo jest moim zdaniem jednym z lepszych kawałków w tej całej rosyjskiej otchłani.
A "Skibidi" czuję, że się rozkręca po iluś dniach, więc kto wie, może Ciebie też weźmie.

EDIT: Ej, tak mnie natchnąłeś i zastanowiłem się, czy coś się nie szykuje... "Faradenza" w ponad 2 miesiące zdobyła ponad 30 milionów wyświetleń - całkiem spoko wynik, ale biorąc pod uwagę jak duża jest Rosja, no to nie wywołuje to aż takiego zdziwienia. Natomiast "Skibidi" po 10 dniach ma ich już prawie 23 miliony, dzisiaj po raz pierwszy widziałem "Skibidi" w poście na nierosyjskojęzycznej stronie na Facebooku, gdzie komentarzy była cała masa, tak więc kto wie, czy przypadkiem nie jesteśmy świadkami czegoś wielkiego. Aczkolwiek, nawet pomimo ogromnego potencjału, będzie bardzo ciężko.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 15.10.2018 12:32 AM przez prz_rulez.)
14.10.2018 10:53 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 587
Dołączył: May 2008
Post: #9
RE: Little Big - Skibidi
prz_rulez napisał(a):No to wrzucaj "Faradenzę" na listę Icon_smile
niestety, już teraz mam ponad 160 piosenek na 100 pozycji listy; nie uda się

prz_rulez napisał(a):dzisiaj po raz pierwszy widziałem "Skibidi" w poście na nierosyjskojęzycznej stronie na Facebooku, gdzie komentarzy była cała masa
ja trafiłem na to na polskiej grupie na fb; trzy osoby to wrzuciły niemal jednocześnie

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
15.10.2018 09:34 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #10
RE: Little Big - Skibidi


Ogólnie zaczyna się już zainteresowanie "Skibidi" w międzynarodowym Youtubie, tylko przydałoby się jeszcze kilka naprawdę wpływowych kanałów.
19.10.2018 03:19 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #11
RE: Little Big - Skibidi
Tak łatwo wam nie dam spokoju.

07.01.2019 12:39 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #12
RE: Little Big - Skibidi
08.04.2019 01:53 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości