Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PLMT - druga ankieta do głosowania
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 621
Dołączył: May 2008
Post: #41
RE: PLMT - druga ankieta do głosowania
thestranglers zarządził do środy, środa minęła

ja dziś, ani w weekend się nie wyrobię, wyniki przedstawię zatem w poniedziałek

ankieta nadal jest otwarta -- jeśli ktoś chciałby jeszcze zagłosować to może to zrobić do końca tygodnia

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
28.09.2018 01:38 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
thestranglers Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 31 123
Dołączył: Dec 2014
Post: #42
RE: PLMT - druga ankieta do głosowania
potwierdzam wszystko, sam nie zagłosowałem jeszcze, nadrobię do niedzieli Icon_wink
28.09.2018 06:53 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
thestranglers Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 31 123
Dołączył: Dec 2014
Post: #43
RE: PLMT - druga ankieta do głosowania
Sundrajta napisał(a):A czytając teraz raz jeszcze pytania ankiety widzę, że źle zagłosowałem, bo powinienem być za najprostszą opcją, czyli kasowanie punktów dla wybierającego top wykonawcy do zera i tym samym spadanie na koniec kolejki. Bez żadnego kombinowania.
możesz w takim razie poprawić głos, myślę, że Konrad uzna Twoje drugie podejście
28.09.2018 06:56 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Sundrajta Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 8 196
Dołączył: Jul 2014
Post: #44
RE: PLMT - druga ankieta do głosowania
Nie chcę już mieszać, skoro na początku podjąłem taką decyzję, to jednak głosu zmieniał nie będę.
Po prostu głośno tutaj myślałem. Icon_lol

"Pisanie na temat muzyki jest jak tańczenie na temat architektury" [Frank Zappa]
28.09.2018 11:06 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 621
Dołączył: May 2008
Post: #45
RE: PLMT - druga ankieta do głosowania
głosowanie zostało zamknięte

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
01.10.2018 12:03 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 621
Dołączył: May 2008
Post: #46
RE: PLMT - druga ankieta do głosowania
Wyniki ankiety:

Zagłosowało 17 uczestników. 2 były przeciwne zmianom. 1 zagłosowała za systemem rotacyjnym, 6 -- za uproszczonym, 8 -- za zachowaniem obecnego z korektą liczby odejmowanych punktów. Obyło się bez remisów.

Ostateczny kształt nowego PLMT po przegłosowaniu zmian:

Zachowujemy obecny system, ale począwszy od kolejnego (po obecnie trwającym) topu zwiększamy pulę zabieranych jednorazowo punktów przy zgłaszaniu przez uczestnika wykonawcy z 20 do 50 [pkt]. Zmiana zostaje wprowadzona od razu. Dodatkowo w ramach korekty za każdego zgłoszonego przez uczestnika wykonawcę od czasu wprowadzenia PLMT zostanie odjętych po 10 punktów jako wyrównanie części istniejących dysproporcji wynikających ze zbyt niskiego obciążenia przyjętego na początku zabawy. Jednocześnie nie przywiduje się bonusów punktowych ani dla użytkowników, którzy do tej pory nie zgłaszali wykonawcy, ani dla nowych/przyszłych uczestników w ramach bonusu na rozpoczęcie zabawy.

Poniżej rozkład odpowiedzi na kolejne pytania ankiety:

Czy jesteś za wprowadzeniem jakichkolwiek zmian w PLMT?

[Obrazek: 1.png]

Który sposób reformacji PLMT popierasz?

[Obrazek: 2.png]

Do ilu punktów zwiększamy pulę zabieranych jednorazowo punktów przy zgłaszaniu przez uczestnika wykonawcy do topu?
Obecnie odejmowana pula punktów wynosi 20.

[Obrazek: 3.png]

Jak wprowadzamy zmianę puli punktów z poprzedniego pytania?

[Obrazek: 4.png]

Czy jesteś za tym, by każdemu z uczestników jednorazowo odjąć po 10 punktów za każdego zgłoszonego przez niego wykonawcę od czasu wprowadzenia PLMT?.

[Obrazek: 5.png]

Czy jesteś za tym, by każdemu z uczestników, którzy do tej pory nie zgłaszali wykonawcy, przyznać jednorazowy bonus punktowy?

[Obrazek: 6.png]

Czy jesteś za tym, by każdemu z nowych/przyszłych uczestników topów przyznać na wejście jednorazowy pakiet startowy w postaci bonusu punktowego?

[Obrazek: 7.png]


Pełna tabela odpowiedzi w pliku .xlsx

W imieniu Tomka dziękuję wszystkim za udział Icon_smile

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
01.10.2018 12:31 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 710
Dołączył: Jun 2007
Post: #47
RE: PLMT - druga ankieta do głosowania
Tylko jedna odpowiedź była nie po mojej myśli
AKT! napisał(a):Jak wprowadzamy zmianę puli punktów z poprzedniego pytania?
i jestem bardzo zaskoczony, że tylko ja tak głosowałem.
01.10.2018 05:21 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #48
RE: PLMT - druga ankieta do głosowania
Cóż... Można powiedzieć, że to kompromis... Ale wiecie, jak to księżniczka (czy królowa czy kto tam...) z Eragona mawiała - kompromis to taka sytuacja, w której żadna ze stron nie jest zadowolona...
01.10.2018 05:29 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 710
Dołączył: Jun 2007
Post: #49
RE: PLMT - druga ankieta do głosowania
Ja tam jestem bardzo zadowolony. Icon_biggrin
01.10.2018 05:36 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 131
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #50
RE: PLMT - druga ankieta do głosowania
A ja jestem niezadowolomy i nie widzę kompromisu.
Dalej uważam że prawo zadziałało wstecz i nie podoba mi się zabieranie zebranych punktów.
No i nie rozumiem czemu nowi nie dostali punktów na wejście? Przecież to bylo robione podobno po to aby mieli łatwiej... Ja tu widzę tak jakby to było zrobione przeciw aktywnym użytkownikom.
Niecierpliwie czekam na nową tabelę użytkowników, wtedy podejmę pewne decyzje.

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
01.10.2018 05:54 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 621
Dołączył: May 2008
Post: #51
RE: PLMT - druga ankieta do głosowania
Było głosowanie -- źle. Nie byłoby -- źle. Wyniki są takie -- źle. Byłyby inne -- źle. Jest kompromis -- źle. Nie ma kompromisu -- źle. Szukanie dziury w całym, odcinek 1321380921840923.

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 01.10.2018 05:57 PM przez AKT!.)
01.10.2018 05:57 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 131
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #52
RE: PLMT - druga ankieta do głosowania
Czyli wszyscy muszą być teraz zadowoleni?
A to sorry, w takim razie cieszę się niezmiernie z wyników ankiety!

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
01.10.2018 06:02 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #53
RE: PLMT - druga ankieta do głosowania
Yacy napisał(a):No i nie rozumiem czemu nowi nie dostali punktów na wejście? Przecież to bylo robione podobno po to aby mieli łatwiej... Ja tu widzę tak jakby to było zrobione przeciw aktywnym użytkownikom.
Naprawdę? Węszysz spisek? W tymm, że chce się zagwarantować zabawę wszystkim, a nie forumowym wybrańcom?
Zresztą, i tak masz status Super Moderatora, a to chyba znaczy więcej niż miejsce w tabeli w jakiejś głupiej zabawie. Więc skoro ludzie chcą, żebyś nim był, to chyba raczej nic nie jest robione tutaj przeciwko Tobie. Zresztą skąd pomysł w ogóle...
Yacy napisał(a):Niecierpliwie czekam na nową tabelę użytkowników, wtedy podejmę pewne decyzje.
I co, sfochujesz się i odejdziesz?
Boże, czy wy musicie się naprawdę zachowywać tak żałośnie? "Nie jest tak jak ja k***a chcę, to spieprzam, a macie za swoje!". Może już czas skończyć z czymś takim?!
Wypowiadać się krytycznie to jedno, ale straszyć odejściem to drugie.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 01.10.2018 06:04 PM przez prz_rulez.)
01.10.2018 06:02 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 131
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #54
RE: PLMT - druga ankieta do głosowania
Sam jesteś żałosny. Przeczytaj raz jeszcze mojego posta.
Gdzie tam jest mowa o spisku? Gdzie tam jest mowa o rezygnacji?
Mam prośbę abyś nie wykładał w moje posty tresci których tam nie ma. Takie dziwne posty jak Twoje powodują, że nie chce się nic pisać na Forum.

Ja głosowałem za tym aby dac bonusy nowym i malo zgłaszającym a to nie przeszło... To nie wiem kto jest za ograniczeniami.

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
01.10.2018 06:10 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #55
RE: PLMT - druga ankieta do głosowania
Jeśli tak Yacy, to wybacz, ale Twoją wypowiedź naprawdę można było tak zrozumieć. "Robione przeciwko aktywnym uczestnikom", "podejmę pewne decyzje" - no jak to można było inaczej interpretować?
I przecież ja też za tym byłem! Żadna to tajemnica.
Yacy napisał(a):Sam jesteś żałosny.
Jest pewna subtelna różnica między pisaniem o czyimś żałosnym zachowaniu a o tym, że ktoś jest żałosny.
01.10.2018 06:15 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 710
Dołączył: Jun 2007
Post: #56
RE: PLMT - druga ankieta do głosowania
Yacy napisał(a):Przecież to bylo robione podobno po to aby mieli łatwiej...
I będą mieli łatwiej i to dużo.
prz_rulez napisał(a):I co, sfochujesz się i odejdziesz?
A nie potrafisz tego napisać w sposób bardziej kulturalny?
prz_rulez napisał(a):Boże, czy wy musicie się naprawdę zachowywać tak żałośnie?
O co Ci chodzi? Jeżeli coś mi się nie podoba to nie muszę w tym uczestniczyć. Zmieniają się zasady więc jeżeli nie odpowiadają, to po jaką cholerę się w to bawić.
prz_rulez napisał(a):Może już czas skończyć z czymś takim?!
Tak, mógłbyś już skończyć z takim stylem wypowiedzi bo jest po prostu chamski.
prz_rulez napisał(a):straszyć odejściem to drugie
Słowo straszyć nie jest tutaj odpowiednie. Bo czy jest jakieś zagrożenie, z którym jego odejście się wiąże? Czy powinniśmy się bać? Po prostu napisał, że być może nie będzie go interesowała zabawa w takiej formie.
01.10.2018 06:16 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #57
RE: PLMT - druga ankieta do głosowania
kajman napisał(a):A nie potrafisz tego napisać w sposób bardziej kulturalny?
kajman napisał(a):Tak, mógłbyś już skończyć z takim stylem wypowiedzi bo jest po prostu chamski.
Ale w tym nie było nic wulgarnego. Po prostu piszę co czuję.

kajman napisał(a):O co Ci chodzi? Jeżeli coś mi się nie podoba to nie muszę w tym uczestniczyć. Zmieniają się zasady więc jeżeli nie odpowiadają, to po jaką cholerę się w to bawić.
kajman napisał(a):Słowo straszyć nie jest tutaj odpowiednie. Bo czy jest jakieś zagrożenie, z którym jego odejście się wiąże? Czy powinniśmy się bać? Po prostu napisał, że być może nie będzie go interesowała zabawa w takiej formie.
Traktujesz to inaczej niż ja. W tym momencie na forum potrzebne są nam: jedność, aktywność i rozumienie siebie nawzajem. A ewentualna utrata Yacy'ego byłaby ogromnym ciosem.
01.10.2018 06:19 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 710
Dołączył: Jun 2007
Post: #58
RE: PLMT - druga ankieta do głosowania
Yacy napisał(a):Gdzie tam jest mowa o rezygnacji?
Akurat można odczytać, że być może zrezygnujesz z zabawy. Ja też to w ten sposób odebrałem, ale może po prostu wyszło trochę niezręczne sformułowanie.
Yacy napisał(a):Takie dziwne posty jak Twoje powodują, że nie chce się nic pisać na Forum.
Ale tutaj zgadzam się z Tobą, że po takich komentarzach może się wszystkiego odechcieć.
Yacy napisał(a):To nie wiem kto jest za ograniczeniami.
Na przykład ja.
prz_rulez napisał(a):Jest pewna subtelna różnica między pisaniem o czyimś żałosnym zachowaniu a o tym, że ktoś jest żałosny.
To prawda, ale jest też pewna różnica między pisaniem w sposób kulturalny a tym w jaki Ty piszesz. Przyznam się, że nie dziwię się reakcji Yacy'ego na tą wypowiedź.
01.10.2018 06:24 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 131
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #59
RE: PLMT - druga ankieta do głosowania
Zabawa sie rozkręcaIcon_wink2
(01.10.2018 06:24 PM)kajman napisał(a):  
Yacy napisał(a):Gdzie tam jest mowa o rezygnacji?
Akurat można odczytać, że być może zrezygnujesz z zabawy. Ja też to w ten sposób odebrałem, ale może po prostu wyszło trochę niezręczne sformułowanie.
"podejmę pewne decyzje" = rezygnuję? no próbuję i nie wiedzę ani straszenia ani niezręcznosci Icon_razz

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
01.10.2018 06:34 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Miszon Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 11 508
Dołączył: Aug 2008
Post: #60
RE: PLMT - druga ankieta do głosowania
Prz prosisz się o bana.

[Obrazek: jswidget.php?username=Miszon&amp;num...gewidget=1]
01.10.2018 06:38 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Program Lojalnościowy Mychartsowych Topów (PLMT) thestranglers 1 470 85 704 22.04.2024 02:38 PM
Ostatni post: thestranglers
  Piąta ankieta dot. PLMT (marzec 2022) Dyfeomorfizm 355 8 082 06.04.2022 05:49 PM
Ostatni post: kajman
  Czwarta ankieta dot. PLMT (kwiecień 2021) thestranglers 148 4 845 27.04.2021 11:56 AM
Ostatni post: Dyfeomorfizm
  PLMT - trzecia ankieta do głosowania (marzec 2021) thestranglers 53 2 054 29.03.2021 09:50 AM
Ostatni post: thestranglers
  Ranking do PLMT thestranglers 2 1 957 08.08.2019 08:19 AM
Ostatni post: neo01
  PLMT - druga ankieta do głosowania - wyniki thestranglers 0 685 01.10.2018 08:06 PM
Ostatni post: thestranglers
  PLMT - Ankieta do głosowania thestranglers 13 2 552 05.11.2017 03:47 PM
Ostatni post: Yacy

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości