Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
P.L.P. TOP 100. Notowanie 740 z 7.03.2009 r.
Listoholik
Unregistered

 
Post: #21
 
w wieku 10 lat obiera się drogę na całe życie?
nie znam takich konsekwentnych i świadomych ludzi w tym wieku Icon_wink

... na szczęście zmądrzałem w dojrzałym wieku Icon_mrgreen
07.03.2009 08:29 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
m@rek Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 599
Dołączył: Apr 2008
Facebook Last.fm
Post: #22
 
Listoholik napisał(a):... na szczęście zmądrzałem w dojrzałym wieku Icon_mrgreen

Wybacz, ale to się znowu okaże za parę lat. Icon_mrgreen
07.03.2009 08:34 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Listoholik
Unregistered

 
Post: #23
 
wiem wiem, za parę lat wrócę pewnie do słuchania Mieczysława Fogga i Ireny Santor, tak jak mój ojciec Icon_razz2
07.03.2009 08:37 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
m@rek Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 599
Dołączył: Apr 2008
Facebook Last.fm
Post: #24
 
Może tak być, ale zwróć uwagę, że Foga i Santor znają dziś prawie wszyscy. A co za parę lat zostanie z muzyki, której teraz słuchamy, kogo zapamięta nasze pokolenie?
07.03.2009 08:41 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #25
 
Eee Tam. Ja zawsze będę pamiętał o Modern Talking w przeciwieństwie do Santorów i Fogów. Zdecydowanie to jest moja muzyka, jeśli mam ją porównywać do tamtych artystów. Czemu ktoś ma ciągle pamiętać tamtych artystów? Czyż są bardziej wpływowi niż grupy, które my teraz lubimy? Zresztą Fog i Santor to tylko rynek lokalny....Nie można za 50 lat świata opierać na Presleyu, Beatlesach i Led Zeppelin.

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
07.03.2009 08:44 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Listoholik
Unregistered

 
Post: #26
 
saferłel napisał(a):Nie można za 50 lat świata opierać na Presleyu, Beatlesach i Led Zeppelin.

tak, za 50 lat świat będzie oparty na Radiohead, Blur i Depeche Mode Icon_mrgreen
07.03.2009 08:50 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
m@rek Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 599
Dołączył: Apr 2008
Facebook Last.fm
Post: #27
 
Oj rozpoczęła się dyskusja, która może potrwać bardzo długo, a na koniec się pokłócimy. Pisząc o Fogu i Santor chodziło mi bardziej o masową popularność niż o porównywanie ich twórczości do innych artystów. Dla mnie może być i Modern Talking, przy którym lubię potańczyć.
07.03.2009 08:51 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #28
 
i PSB, mamo, ja chcę jeszcze PSB !! Icon_wink2

DM i PSB zrobili to co mieli zrobić tak naprawdę. Blur chyba raczej też, chociaż.....w każdym razie to co nagrywali kiedyś inspiruje i będzie inspirowało, a nagrywanie klasycznych albumów co za 50 lat będą chodziły na ebayu po 100funtów za sztukę zostawmy kilku młodym wilczkom Icon_smile2

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
07.03.2009 08:53 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Listoholik
Unregistered

 
Post: #29
 
widzisz, a ja akurat obecnie przy Modern Talking, to bardziej płaczę niż tańczę Icon_wink2


PS. ŻADNYCH KŁÓTNI!!! ŻADNYCH KŁÓTNI!!! ŻADNYCH KŁÓTNI!!! ŻADNYCH KŁÓTNI!!!
07.03.2009 08:54 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #30
 
m@rek napisał(a):Oj rozpoczęła się dyskusja, która może potrwać bardzo długo, a na koniec się pokłócimy. Pisząc o Fogu i Santor chodziło mi bardziej o masową popularność niż o porównywanie ich twórczości do innych artystów. Dla mnie może być i Modern Talking, przy którym lubię potańczyć.

Racja, można się pokłócić. Ale nie mam zamiaru. Nie mam zamiaru porównywać twórczości MT do Santor. To zresztą nie było na poważnie....no bo jak można, prawda? Po prostu osobiście uważam, że te osoby nie zrobiły dla muzyki tak wiele jak się o tym mówi i nie można ciągle ''stawiać'' właśnie na nich.

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
07.03.2009 08:55 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #31
 
Listoholik napisał(a):widzisz, a ja akurat obecnie przy Modern Talking, to bardziej płaczę niż tańczę Icon_wink2
PS. ŻADNYCH KŁÓTNI!!! ŻADNYCH KŁÓTNI!!! ŻADNYCH KŁÓTNI!!! ŻADNYCH KŁÓTNI!!!

Ale to i tak pewnie płacz szczęście Icon_razz2

My sexy sexy lover, you wanna be my lover....

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
07.03.2009 08:55 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Listoholik
Unregistered

 
Post: #32
 
saferłel napisał(a):nie można ciągle ''stawiać'' właśnie na nich.

a mój ojciec postawił jakiś czas temu, i już zdania nie zmieni Icon_razz2
07.03.2009 08:57 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #33
 
Wiesz, mówiąc poważnie to starsi ludzie rzadko zmieniają przyzwyczajenia. Osoby, które wychowały się w latach 60 czy też 70 nie są tak elastyczne jak my. Przynajmniej takie są moje obserwacje. Nikogo tu nie mam zamiaru w ten sposób poniżać, ale myślę, że są tacy co mi rację przyznają.

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
07.03.2009 08:59 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Listoholik
Unregistered

 
Post: #34
 
o tak, o tak, niereformowalny kajman Icon_mrgreen
07.03.2009 09:01 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
m@rek Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 599
Dołączył: Apr 2008
Facebook Last.fm
Post: #35
 
saferłel napisał(a):Osoby, które wychowały się w latach 60 czy też 70 nie są tak elastyczne jak my. Przynajmniej takie są moje obserwacje. Nikogo tu nie mam zamiaru w ten sposób poniżać, ale myślę, że są tacy co mi rację przyznają.

Nie chcę cię smucić (przecież wszyscy się kochamy), ale Ty kiedyś będziesz taki sam. Dla pocieszenia dodam, że ja też i wszyscy inni. Icon_mrgreen
07.03.2009 09:04 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Listoholik
Unregistered

 
Post: #36
 
m@rek napisał(a):Nie chcę cię smucić (przecież wszyscy się kochamy), ale Ty kiedyś będziesz taki sam. Dla pocieszenia dodam, że ja też i wszyscy inni.

może i saferłel taki będzie, i Ty też!
ale ja nie Icon_mrgreen

za 30 lat będę nadal chodził w pomarańczowym tiszercie i z zielonymi sznurówkami w butach, a w słuchawkach będzie rozbrzmiewać indie-rock Icon_lol
07.03.2009 09:08 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #37
 
NIE DAM SIĘ. NIE DAM SIĘ! Icon_mrgreen

Wszystko zależy od tego jak muzyka wyewoluuje, co będzie grane za 20 lat. Na kim będę wzorowały się przyszłe grupy. Podejrzewam, że kiedyś granie gitarowe zniknie w dużej mierze z eteru, bo nie będzie dawało już takiej różnorodności jak muzyka elektroniczna i nowe ''wynalazki'' (tak będą się kiedyś instrumenty zwały Icon_smile2 ) za pomocą, których będzie ona tworzona. Gitary będą tylko dopieszczały poszczególne numery. Nie ujrzymy więcej rozczochranych 18 latków rozwalających swój sprzęt w mieszczących 200 osób klubach w kilkutysięcznych mieścinach na przedmieściach Londynu...Ale to taka moja wizja. Nie dożyję pewnie tych czasów...

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
07.03.2009 09:10 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 120
Dołączył: Jun 2007
Post: #38
Re: P.L.P. TOP 100. Notowanie 740 z 7.03.2009 r.
Listoholik napisał(a):THE NEW PLAYLISTED 12 TRACKS:
MR. OIZO – Positif
o Icon_razz
dorasta do pięt "Flat Beat"?
08.03.2009 12:52 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
furbul Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 684
Dołączył: Dec 2008
Post: #39
Re: P.L.P. TOP 100. Notowanie 740 z 7.03.2009 r.
Listoholik napisał(a):03. 05. 07. FRANZ FERDINAND – Ulysses
04. 06. 05. THE KILLERS – Spaceman
05. 10. 03. ANIMAL COLLECTIVE – My Girls
06. 01. 08. FLEET FOXES – Mykonos
13. 09. 07. PASSION PIT – Sleepyhead
14. 12. 13. GANG GANG DANCE – House Jam
15. 15. 06. PONI HOAX – Antibodies
22. 43. 03. STARSAILOR – Tell Me It's Not Over
25. 44. 03. COLDPLAY – Life In Technicolor II
37. 20. 07. WHITE LIES – To Lose My Life
50. ---. 01. THE KILLS – Tape Song (52)
To podoba mi się najbardziej z Top 50, ale jest tam też bardzo dużo innych kawałków, które lubię Icon_smile2
08.03.2009 08:57 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Listoholik
Unregistered

 
Post: #40
 
ku3a napisał(a):dorasta do pięt "Flat Beat"?

dorasta mi do brody Icon_wink2
11.03.2009 10:48 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości