Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mychartsowy Top Editors
thestranglers Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 31 118
Dołączył: Dec 2014
Post: #61
RE: Mychartsowy Top Editors
to nagranie z drugiej płyty, nawiasem mówiąc szerzej przez Was tu niezauważonej :/
23.09.2018 05:50 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 704
Dołączył: Jun 2007
Post: #62
RE: Mychartsowy Top Editors
thestranglers napisał(a):to nagranie z drugiej płyty, nawiasem mówiąc szerzej przez Was tu niezauważonej :/
Sześć utworów z niej zostało tutaj zgłoszonych. To mało? Nota bene obie moje propozycje są z niej.
23.09.2018 06:07 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
thestranglers Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 31 118
Dołączył: Dec 2014
Post: #63
RE: Mychartsowy Top Editors
kajman napisał(a):Nota bene obie moje propozycje są z niej.
i oba kawałki jako jedyne z tego krążka nie lubię, a niestety właśnie te cztery, które zostały są przeze mnie tu oczekiwane od poniedziałku Icon_rolleyes

nie dziw się mojej reakcji, w końcu sam miałeś niedawno w Topie Genesis bądź KK wszystkie utwory z jakiejś płyty w topie, a ja tak traktuję pierwsze trzy płyty zespołu - w większości jako absolutny ich kanon
23.09.2018 06:14 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #64
RE: Mychartsowy Top Editors
Bo ja wiem... Niektórzy doceniali tutaj Editorsów już wtedy. Tacy "Smokersi" byli w pierwszej dziesiątce forumowej.
23.09.2018 06:15 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
thestranglers Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 31 118
Dołączył: Dec 2014
Post: #65
RE: Mychartsowy Top Editors
no tak, popularności Palaczy nie neguję, ale jak widać z resztą nie jest rewelacyjnie
23.09.2018 06:32 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Dobromiera Offline
głośna mniejszość
*****

Liczba postów: 7 074
Dołączył: Jun 2011
Bebo Facebook Flickr Last.fm LinkedIn MySpace
NK.pl Twitter YouTube
Post: #66
RE: Mychartsowy Top Editors
Nie rozumiem thestranglersa tutaj... 2. płyta Editors na forum była popularna w 2007-2008 roku, a tutaj 5 piosenek z niej jest zgłoszonych. I tak można głosować tylko na 10 utworów, więc zbyt duży zestaw powodowałby zbyt szeroki rozstrzał głosów. Icon_wink

(23.09.2018 03:34 PM)AKT! napisał(a):  wrzucanie AM, WS, Strokesów i FF do jednegp worka z Editorsami tak średnio; ci od początku bardziej wchodzili w klimat post-joydivision, a tamte kapele to był revival garage rocka
Zgadzam się.

(21.09.2018 08:39 PM)Miszon napisał(a):  The White Stripes gra w zupełnie innym stylu.
Innym od Editors i Interpol, ale nie od tych pozostałych.

Prace nad nową Muzyczną Galaktyką trwają. Żegnaj phorum.pl, witaj niezależności!

https://rateyourmusic.com/~Szysza32
23.09.2018 06:40 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 704
Dołączył: Jun 2007
Post: #67
RE: Mychartsowy Top Editors
thestranglers napisał(a):niestety właśnie te cztery, które zostały są przeze mnie tu oczekiwane od poniedziałku
No proszę, a ja przesłuchiwałem (wśród tych czterech) When Anger Shows, ale zdecydowanie przepadł. Także zresztą tytułowy z kolejnej płyty, ale wypadł zdecydowanie najgorzej.
A z pierwszej znam tylko Bawarczyków.
23.09.2018 06:43 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
thestranglers Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 31 118
Dołączył: Dec 2014
Post: #68
RE: Mychartsowy Top Editors
Artur.O napisał(a):Nie rozumiem thestranglersa tutaj... 2. płyta Editors na forum była popularna w 2007-2008 roku, a tutaj 5 piosenek z niej jest zgłoszonych.
sześć nawet, tylko, że poza Smokersami i An End to właśnie te pozostałe by miały szanse na moje głosy, a tak większość miejsca zajmie debiut, do którego poznania namawiam kajmana Icon_wink
23.09.2018 06:55 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
thestranglers Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 31 118
Dołączył: Dec 2014
Post: #69
RE: Mychartsowy Top Editors
ojć, mam wrażenie, że koniec lata trochę nas myślami oddalił od muzyki i stąd poważne braki w propozycjach editorsowych, jakby ktoś chciał przez te siedem godzin je nadrobić to podsuwam pod rozwagę następujące tytuły:

Fall
Fingers In The Factories
You Are Fading
Heads In Bags
Weight of The World
When Anger Shows
Escape The Nest
Spiders
In This Light And On This Evening
The Boxer
Like Treasure
Human
24.09.2018 04:39 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
mr.vingoe
Unregistered

 
Post: #70
RE: Mychartsowy Top Editors
Ja swoje oczywiście dzisiaj wrzucę, ale czekam na razie czy ktoś coś jeszcze...
24.09.2018 04:58 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 613
Dołączył: May 2008
Post: #71
RE: Mychartsowy Top Editors
nie wiem po prostu, czy editors to stosowna ścieżka dźwiękowa na koniec lata Icon_wink

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
24.09.2018 06:18 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 704
Dołączył: Jun 2007
Post: #72
RE: Mychartsowy Top Editors
Dla mnie nie ma znaczenia pora dnia czy roku na muzykę. Brzmi mi zawsze tak samo.
24.09.2018 06:21 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
thestranglers Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 31 118
Dołączył: Dec 2014
Post: #73
RE: Mychartsowy Top Editors
vingoe napisał(a):Ja swoje oczywiście dzisiaj wrzucę, ale czekam na razie czy ktoś coś jeszcze...
ja swój też dziś wrzucę, oczywiście z tej listy, więc jak masz coś spoza to spokojnie wrzucaj Icon_wink
24.09.2018 06:58 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 704
Dołączył: Jun 2007
Post: #74
RE: Mychartsowy Top Editors
A ja i tak zaraz zagłosuję, a najwyżej potem zmienię głos.
24.09.2018 08:44 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
thestranglers Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 31 118
Dołączył: Dec 2014
Post: #75
RE: Mychartsowy Top Editors
czemu tak szybko głosujesz zawsze?
24.09.2018 08:46 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 704
Dołączył: Jun 2007
Post: #76
RE: Mychartsowy Top Editors
Bo chcę, żeby moje wyniki były przedostatnie.
24.09.2018 09:00 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
thestranglers Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 31 118
Dołączył: Dec 2014
Post: #77
RE: Mychartsowy Top Editors
ma to sens, zaryzykuj więc Icon_wink
24.09.2018 09:32 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
mr.vingoe
Unregistered

 
Post: #78
RE: Mychartsowy Top Editors
(24.09.2018 06:58 PM)thestranglers napisał(a):  
vingoe napisał(a):Ja swoje oczywiście dzisiaj wrzucę, ale czekam na razie czy ktoś coś jeszcze...
ja swój też dziś wrzucę, oczywiście z tej listy, więc jak masz coś spoza to spokojnie wrzucaj Icon_wink

Wygląda na to, że już żadnych innych propozycji nie będzie za wyjątkiem naszych...

Wytypowałem sobie wczoraj dziewięć tytułów, z których cztery pojawiły się dziś na twojej liście, a z tych czterech aż trzy są pierwsze w kolejności do zaproponowania przeze mnie. I zastanawiam się, który z tej trójki ma największe szanse być zaproponowanym przez ciebie...
Ok. Nie ryzykuję. A zatem:

The Boxer
Fall
24.09.2018 11:56 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
thestranglers Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 31 118
Dołączył: Dec 2014
Post: #79
RE: Mychartsowy Top Editors
ciężki wybór... by równo podzielić na trzy pierwsze płyty wybieram

When Anger Shows
24.09.2018 11:59 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
thestranglers Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 31 118
Dołączył: Dec 2014
Post: #80
RE: Mychartsowy Top Editors
KONIEC ZBIERANIA PROPOZYCJI
25.09.2018 12:03 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości