Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Liquido rozpadło się
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #1
Liquido rozpadło się
27.1.2008 Dear fans & friends of Liquido


Sorry - it has been quite a while since we signalized to post some detailed news about essential band developments. Please understand, that we had some internal topics to discuss and needed to solve any of them before making an official statement.
As already indicated and assumed by some of you: cheerless news. After more than 12 years of Liquido, we will end our common musical career. Our personal and musical ambitions have developed differently over the years and are incompatible now. So, the last show took place on 13th September 2009 in Thorgau, Germany. From now on, the active part of Liquido belongs to the history of music.
Looking back, we faced many ups and downs. Altogether, we had an extraordinary good time with Liquido! Thank you very much for your loyalty and your support all those years. It was a great time with you! We are honoured that many of you wish and want us to continue. But for us, it is time to let Liquido go and to look forward.
Last not least, some good news: all band members still go after their musical passion and participate in other band and projects – some of which you already know. We will keep you up to date about new projects, releases and recent developments. For that reason, our homepage and our MySpace-account will not be shut down. Both will still be online and serve as information platforms.
06.03.2009 07:57 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Gary Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 619
Dołączył: Jun 2007
Post: #2
 
A ja znam tylko 1. ich utwór. Wiadomo chyba jaki.
06.03.2009 08:56 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
chris975 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 204
Dołączył: Jun 2007
Post: #3
 
Gary napisał(a):A ja znam tylko 1. ich utwór. Wiadomo chyba jaki.

To tak jak i ja. Myślałem, że to zespół jednego nagrania.

GŁOSUJ NA IMHO LISTĘ

[Obrazek: imho3odod7.jpg]
06.03.2009 09:37 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #4
 
Bo to był zespół jednego nagrania. Reszta ich singli do zapomnienia, tak jak zresztą ten najpopularniejszy.

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
06.03.2009 10:14 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Gary Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 619
Dołączył: Jun 2007
Post: #5
 
A ja go sobie zapamiętam. Icon_wink2
06.03.2009 11:00 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #6
 
No ja też znam go na pamięć w sumie Icon_wink

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
06.03.2009 11:10 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 587
Dołączył: May 2008
Post: #7
 
"Narcotic" to był hit w przedszkolu Icon_biggrin3

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
06.03.2009 11:27 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
chris975 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 204
Dołączył: Jun 2007
Post: #8
 
To coś długo siedziałeś w tym przedszkolu Icon_razz

GŁOSUJ NA IMHO LISTĘ

[Obrazek: imho3odod7.jpg]
06.03.2009 11:30 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 587
Dołączył: May 2008
Post: #9
 
A nie, to już było po przedszkolu, rzeczywiście, choć byłem pewien, że wcześniej ten kawałek był Icon_surprised

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
06.03.2009 11:35 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
chris975 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 204
Dołączył: Jun 2007
Post: #10
 
aaktt napisał(a):A nie, to już było po przedszkolu, rzeczywiście, choć byłem pewien, że wcześniej ten kawałek był Icon_surprised

Początek 1999, a może gdzieniegdzie już pod koniec 98 było Icon_wink2

GŁOSUJ NA IMHO LISTĘ

[Obrazek: imho3odod7.jpg]
06.03.2009 11:36 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #11
 
Icon_surprised
Bluźnicie! W 2000 było świetne "Play Some Rock", a w 2008 bardzo interesujący "Gameboy". Szkoda, że się rozpadli, bo ostatnia płyta była bardzo ciekawa.
06.03.2009 11:58 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości