Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
kajman30 nr 45 z 21.09.07
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 673
Dołączył: Jun 2007
Post: #21
 
Marek napisał(a):1. nie wiedzialem ze ktos "próbuje" moich niesinglowych wyborow,to mileIcon_smile
2. juz w niedziele wprowadzam do siebie twoj #1
3. apropos groniec to ja wprowadzam podwojna pozycje "nie zabijaj/poniedziałek" bo pierwszy jest majstersztykiem a singlowy troche gorzsy ale bdb,wiec prosze nie wyrzucaj nie zabijaj ze swoijejIcon_smile)
4. no i schizofrenia u mnie powroci.pusto by bylo gdybysmy tylko single brali pod uwage i nieszczerze,przeciez najwieksze emocje wywoluja najlepsze rzeczy.
5. miales racje z "perłami miedzy wieprze":Icon_smile)
1. Brałbym pewnie więcej, tylko do niektórych nie dałem rady dotrzeć.
2. To mnie bardzo cieszy. To już byłaby trzecia osoba. A podejrzewam, że jak się u Ciebie pojawi to nie po to, żeby szorować doły Icon_biggrin3
3. Nie wyrzucę, bo na razie bazuje na liście jotema3, a potem będzie także i na Twojej. To faktycznie majstersztyk, ale bardzo trudno porównuje się go z innymi utworami. To nawet nie inna bajka, a inny gatunek literacki. Tylko zacznie się problem przy liczeniu Forumowej, kiedy Poniedziałek zacznie pojawiać się na innych listach.
4. No niestety u mnie nie wróci, chyba że pojawiłaby się na Forumowej, a do tego potrzeba 3 list, na których by się znalazła.
5. No niestety większość słuchaczy to osoby o słabo wyrobionych gustach muzycznych i dla nich tłucze się single. Oczywiście i na nich jest sporo utworów wybitnych, ale chyba największe perełki nie są na nich wydawane.
25.09.2007 08:16 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 124
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #22
 
Konrad napisał(a):Yacy, 29 tygodni BOH wytrzymał a Ty płaczesz Icon_lol
w końcu to THE FUNERAL Icon_wink2

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
27.09.2007 11:46 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości