Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
III Top Wszech Czasów. Mój. [2018]
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 110
Dołączył: Jun 2007
Post: #207
RE: III Top Wszech Czasów. Mój. [2018]
neon.ka napisał(a):Po szukaniu kaset pewnie średnio miałbyś ochotę na szukanie kolejnej rzeczy.
w tym przypadku akurat raczej wiem, gdzie te pliki są. kwestia przesłuchania.
neon.ka napisał(a):Chociaż pewnie byłoby też fajnym doświadczeniem odsłuchać tego wszystkiego jeszcze raz. A może zwłaszcza z tymi smaczkami, których nie było na antenie.
nie pamiętam już co wycinałem, ale raczej nieistotne rzeczy. choć, cóż, wtedy mogłem na co innego patrzeć, co innego mogło się wydawać nieistotne.
neon.ka napisał(a):właśnie w czasie tej piosenki zostaliśmy wpuszczeni do studia do Niedźwiedzia.
OK, nie mam więcej pytań. następny, proszę Icon_wink2.
neon.ka napisał(a):Po wszystkich 'owocnych' rozmowach z Rychem połączonych z łapaniem koszulki. Icon_wink2
czy ja dobrze pamiętam, że tej koszulki już nie masz?...
neon.ka napisał(a):Od tamtego momentu były jeszcze w międzyczasie trzy inne. Icon_wink2
OK Icon_smile2, ale mi chodziło właśnie o "(I've Had) The Time of My Life" Icon_smile2.
neon.ka napisał(a):A mój pierwszy elpetrójkowy numer 1, który odczytałam na antenie. Icon_smile2
ojej, a co było moim? Icon_rolleyes czyżby "Gdy nie ma dzieci"?...

w ścisłej czołówce już bez takich szaleństw z ruchami. rekordzista póki co poszedł do góry o 2 Icon_wink2.
prawdę mówiąc to nawet nie wszystkie z tych utworów znam... Icon_rolleyes
13.10.2018 12:18 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: III Top Wszech Czasów. Mój. [2018] - ku3a - 13.10.2018 12:18 PM

Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  IV Top Wszech Czasów. Mój. [2021] neon.ka 299 11 118 01.11.2021 10:26 PM
Ostatni post: Yacy
  I Top Wszech Czasów. Mój. [2008] neon.ka 253 128 543 03.06.2009 07:55 PM
Ostatni post: Yacy

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości