Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
III Top Wszech Czasów. Mój. [2018]
neon.ka Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 317
Dołączył: Feb 2008
Post: #177
RE: III Top Wszech Czasów. Mój. [2018]
(02.10.2018 12:19 AM)ku3a napisał(a):  
neon.ka napisał(a):A może on jest obecny na którejś z Twoich kaset? Icon_smile2
nie wiem, na niektórych nie wiem co jest Icon_smile2.
To było raczej takie pytanie w stylu ciekawego dziecka, które liczy na jakąś niespodziankę. Icon_smile2
ku3a napisał(a):"Czarny blues..." / mam jeszcze jedno skojarzenie... Gdy Bodeczek wychodził z Sarenki, a ja nagrywałem z Tobą wejście do audycji z relacją ze zlotu... Pamiętasz? Popatrzyliśmy na zegarek i wspomnieliśmy ten tytuł SDM...
Ale to było z soboty na niedzielę? Bo tego nie pamiętam, a wiem, że kiedy Bodeczek wychodził, by wracać do domu, ja na pewno spałam, bo potem byłam bardzo zdziwiona i zatroskana, że pojechał bez odpoczynku... Icon_frown
(02.10.2018 06:52 AM)kajman napisał(a):  Przy okazji takie pytanie (nie tylko do Ciebie): Czy też toczyliście ostre dyskusje, który z aktorów był lepszy / bardziej pasujący do postaci / coś jeszcze?
Ja byłam za mała na takie dyskusje. Icon_wink2 I jako małej dziewczynce, po prostu bardzo się podobała postać Robin Hooda. Która do dzisiaj ma twarz z tamtej wersji tej historii. Wersję z Connerym obejrzałam całkiem niedawno, i oczywiście uważam, że zagrał bardzo dobrze, ale jego typ twarzy nie pasuje do postaci, w którą się wcielił...
kajman napisał(a):I przy okazji dodam że pamiętam dyskusje o wyższości Bexy nad Syrenami lub vice versa.
Nie wyobrażam sobie, by w jakiejkolwiek dyskusji Beksa była u Kuby wyżej...
(02.10.2018 11:24 AM)tadzio3 napisał(a):  Za to jest jeszcze kilka, które oczekują i być może zadebiutują niebawem.
Trzymam więc kciuki. Icon_smile2
(02.10.2018 11:28 AM)tadzio3 napisał(a):  Ja byłem zachwycony całą płytą, połowa piosenek z niej trafiła do czołówki mojej listy. Beksa" nawet dwa razy.
Ja co prawda dawno tej płyty nie słuchałam, ale kojarzę, że płyta jako całość mi się podobała, ale jeśli miałabym wyłuskać z niej utwory podobające mi się bardzo, to zamknęłoby się to chyba w nie więcej niż połowie piosenek.

I wish I was special.
But I’m a creep.
***
I want You to notice
When I’m not around.
02.10.2018 11:02 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: III Top Wszech Czasów. Mój. [2018] - neon.ka - 02.10.2018 11:02 PM

Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  IV Top Wszech Czasów. Mój. [2021] neon.ka 299 11 020 01.11.2021 10:26 PM
Ostatni post: Yacy
  I Top Wszech Czasów. Mój. [2008] neon.ka 253 128 528 03.06.2009 07:55 PM
Ostatni post: Yacy

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości