Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
III Top Wszech Czasów. Mój. [2018]
neon.ka Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 317
Dołączył: Feb 2008
Post: #168
RE: III Top Wszech Czasów. Mój. [2018]
(01.10.2018 12:19 AM)ku3a napisał(a):  a 19-20 to raczej nie będę wybierać muzyki Icon_wink2.
Jeden utwór jak podrzucisz, to nikt się nie pogniewa jak sądzę. Icon_wink2 A może on jest obecny na którejś z Twoich kaset? Icon_smile2
ku3a napisał(a):Czy w związku z komentarzem do "Rivers of Babylon" dobrze jest puszczać w czasie Sylwestra jakieś utwory, których skok tutaj chciałoby się zobaczyć? Icon_wink2
No, jasna sprawa - o ile nadają się do tańczenia. Icon_cool
Tak się teraz zastanawiam, czy jest jeszcze szansa, żebym kiedyś przy jakimś nowym utworze w topie mogła taki opis dać [i nie chodzi mi wcale w pierwszej kolejności, czy będzie jeszcze okazja żeby potańczyć].
(01.10.2018 07:38 AM)kajman napisał(a):  Zbawiony / Jeżeli to ten utwór, który był na NL to dobrze mi się kojarzy.
Jest duża szansa, że go zgłaszałam, ale w tej chwili nie pamiętam... / Jednak sprawdziłam, i owszem, wrzucałam to do propozycji.
kajman napisał(a):Eva Cassidy / Tą panią kupuję w zasadzie w całości, chociaż jednak faworytów mam innych.
No niestety jak w większości przypadków... [pisane bez wyrzutów]. Chociaż może jeszcze jest szansa na coś wspólnego w jej przypadku.
kajman napisał(a):Ballada dla okruszka / Nie wiem czy wolę to od pierwowzoru, ale obydwie wersje bardzo mi się podobają (Turnau z Umer także, ale trochę mniej).
O widzisz, a tutaj to mogłabym napisać to samo, co Ty. W przypadku Krajewskiego urzeka mnie też teledysk - pomimo całej swojej siermiężności i kiczu scenograficznego tamtych czasów...
(01.10.2018 10:10 AM)tadzio3 napisał(a):  Już w najnowszym notowaniu mojej listy pojawiły się dwie piosenki z Twojego Topu Icon_smile2
Super wiadomość!!! Icon_smile2 U Kasprzyckiego urzekła mnie zabawa słowem - choć chyba gdybym dziś poznawała tą piosenkę, to już by to tak bardzo na mnie nie oddziałało.
No ale... rozglądam się bardzo uważnie po Twoim notowaniu... i drugiej piosenki nie umiem zlokalizować... Icon_wink2
(01.10.2018 05:42 PM)kajman napisał(a):  Ja też powinienem się cieszyć, ale SDM lubię chyba najbardziej z okresu, który neon.ka chyba lubi mniej.
Zdecydowanie...
(01.10.2018 09:39 PM)ku3a napisał(a):  Beksa / cały czas to mówiłem, gdy ta piosenka męczyła na LP3 Icon_wink2.
Akurat tego, że nie będziesz zachwycony pojawieniem się tej piosenki, to byłam pewna - ale to porównanie z widelcem sprawia mi zdecydowanie fizyczny ból. Icon_wink2 Takich obrazów, to chyba wcześniej nie tworzyłeś przy niej? Icon_smile2

I wish I was special.
But I’m a creep.
***
I want You to notice
When I’m not around.
01.10.2018 11:26 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: III Top Wszech Czasów. Mój. [2018] - neon.ka - 01.10.2018 11:26 PM

Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  IV Top Wszech Czasów. Mój. [2021] neon.ka 299 11 208 01.11.2021 10:26 PM
Ostatni post: Yacy
  I Top Wszech Czasów. Mój. [2008] neon.ka 253 128 559 03.06.2009 07:55 PM
Ostatni post: Yacy

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości