Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
III Top Wszech Czasów. Mój. [2018]
neon.ka Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 317
Dołączył: Feb 2008
Post: #159
RE: III Top Wszech Czasów. Mój. [2018]
(30.09.2018 07:39 AM)kajman napisał(a):  Again / To lubię jeszcze bardziej niż 78, wspaniały utwór, jednak u mnie zawsze minimalnie za Lights (które teoretycznie kompletnie nie powinno mi się podobać).
U mnie jednak na pierwszym miejscu. Ale ostatnio jakoś trudniej mi słuchać [zbyt] długich utworów, stąd taka strata w stosunku do pozycji z poprzedniego topu. W dodatku mam poczucie, że Archive jest w tym zestawieniu za mało doceniony, a nie wiem, czy to się da nadrobić właśnie ze względu na to, że oni mają mnóstwo długasów...
Zresztą w związku z tym Sigur też ma trudniej obecnie...
(30.09.2018 08:54 PM)ku3a napisał(a):  
neon.ka napisał(a):Zapodaj kilka razy na jakichś planszówkowych spotkaniach, i będzie git. Icon_wink2
to kiedy przychodzisz? Icon_cool
A kiedy gracie? Icon_razz
Ja przychodzę 19 lub 20 października. Icon_wink2
ku3a napisał(a):"Beksa" - oj, jak mnie uszy strasznie bolą od tego wokalu! nie jestem w stanie słuchać tego utworu, bo brzmi mi jak jeżdżenie widelcem po talerzu. nic na to nie poradzę...
Wszystko rozumiem. Ale muszę powiedzieć, że nie jestem w stanie czytać tego komentarza... Tak to realistycznie napisałeś, że mam dreszcze, jak czytam. Icon_wink2
ku3a napisał(a):"Jeszcze, jeszcze"... Po prostu dziękuję za wyszczególnienie mnie tutaj...
Jakże by mogło być inaczej... A na razie nie zanosi się, żebym na jakieś koncerty się wybierała. Icon_frown Czy bym zresztą chciała?... / Ja już kiedyś mówiłam, że czym większą dyskografię ma jakiś wykonawca, tym mniej lubię jego koncerty, bo robi się coraz mniejsza szansa na trafienie na swoje ulubione kawałki...
A kto wie, czy następnym razem nie w pierwszej 50 będziesz Kubo?... Icon_smile2
(30.09.2018 09:03 PM)Starless napisał(a):  Tak się zbieram żeby coś skomentować, ale jakoś nie wychodzi. Icon_wink
Dziękuję, że podglądasz. Icon_smile2
Starless napisał(a):A tak poza tym to fajny top bo staram się zaglądać na bieżąco, dużo utworów które nie znam, ale też niemało które znam i lubię. Icon_smile
A takich, które znasz i nie lubisz? Icon_cool2

Dziękuję Panowie, że zajrzeliście tu jeszcze przed rozpoczęciem oglądania finałowego meczu siatkarzy! Icon_smile2
I że zajrzycie tu jak już będziemy mistrzami świata. Icon_cool2

I wish I was special.
But I’m a creep.
***
I want You to notice
When I’m not around.
30.09.2018 10:37 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: III Top Wszech Czasów. Mój. [2018] - neon.ka - 30.09.2018 10:37 PM

Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  IV Top Wszech Czasów. Mój. [2021] neon.ka 299 11 082 01.11.2021 10:26 PM
Ostatni post: Yacy
  I Top Wszech Czasów. Mój. [2008] neon.ka 253 128 542 03.06.2009 07:55 PM
Ostatni post: Yacy

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości