Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
III Top Wszech Czasów. Mój. [2018]
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 110
Dołączył: Jun 2007
Post: #153
RE: III Top Wszech Czasów. Mój. [2018]
neon.ka napisał(a):byłam pewna, że po niej INXS skoczy bardzo mocno do góry
ciekawe ile w tamtych czasach faktycznie trzeba by było takich kartek wysłać, żeby był wyraźny skok w czołówce Icon_smile2. a ile wysłaliście?
neon.ka napisał(a):Czyli "Miłość w czasach popkultury" jest Twoją ulubioną płytą należy rozumieć?
nie wiem Icon_wink2. bo nie wiem czy kiedykolwiek ją słyszałem w całości... Icon_redface
wtedy dopiero Myslovitz był zespołem zyskującym w sympatii, ale jeszcze nie na tyle, żeby od razu porywać się na kupowanie kasety. no a to były te przejściowe czasy, kiedy już było prawo autorskie, więc były oryginalne kasety i płyty, no i kosztowały zauważalnie więcej niż pirackie, ale jeszcze przed czasami rozwiniętego internetu, kiedy to wszystko można było sobie znaleźć i słuchać. wtedy wciąż w dużej mierze bazowałem na tym, co było na Liście, na piosenkach nagrywanych z niej. więc właściwie tylko te single znałem. to też tłumaczy dlatego tego "Alexandra" wcześniej nie znałem, no a jak poznałem z opóźnieniem, to od razu tak mocno mnie chwyciło.

"Crazy"... W kolejnych notowaniach 2 razy niżej w poprzednim... Więc nie ma się z czego cieszyć z jednej strony, ale z drugiej... to wciąż setka wszech czasów. po raz ostatni zapewne Icon_razz.
no a u mnie... pierwsza dziesiątka!
a jeśli chodzi o teledyski to podium...

ależ Pudelsi wystrzelili!
29.09.2018 05:56 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: III Top Wszech Czasów. Mój. [2018] - ku3a - 29.09.2018 05:56 PM

Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  IV Top Wszech Czasów. Mój. [2021] neon.ka 299 11 171 01.11.2021 10:26 PM
Ostatni post: Yacy
  I Top Wszech Czasów. Mój. [2008] neon.ka 253 128 555 03.06.2009 07:55 PM
Ostatni post: Yacy

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości