Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
III Top Wszech Czasów. Mój. [2018]
neon.ka Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 317
Dołączył: Feb 2008
Post: #143
RE: III Top Wszech Czasów. Mój. [2018]
(20.09.2018 12:02 AM)ku3a napisał(a):  Travis / to nigdy nie był na tyle ważny dla mnie zespół, żeby całych płyt słuchać. ot, ze 3-4 piosenki lubiłem.
Czyli rozumiem, że pisząc o oddanym przez nich mecz walkowerem, masz na myśli single [czy też nie-single], które były w zestawie na LP3?
(20.09.2018 07:07 AM)kajman napisał(a):  Alicja w Krainie Czarów / A że miałem wtedy jakieś 3-4 lata (z tego co kojarzę) to mam chyba prawo nie pamiętać.
Wow, to bardzo wcześnie Cię rodzice zabrali na taki poważny film. Ja to bym chyba nawet teraz nie poszła jeszcze z T. na tą bajkę. A ma lat 6.
kajman napisał(a):Akurat w przypadku tej książki wyjątkowo duże znaczenie może mieć tłumaczenie. Ja czytałem Słomczyńskiego i ono mnie urzekło.
Nie wiem, jaką wersję ja znam, ale mi po prostu nie "wchodzi" tematyka i sama fabuła. No i jak dla dzieci wydaje mi się za bardzo abstrakcyjna.
kajman napisał(a):A to jest coś, co zdecydowanie mnie nie bierze. Ja nawet gdybym nie słyszał Listy to nie miałbym ochoty słuchać jej po czasie.
No widzisz, a ja pamiętam, że mi, w tych moich wczesnych czasach słuchania Listy, zdarzyło się kilka razy popłakać, kiedy nie zdążyłam na Listę do domu. I wiedziałam, że to już przepadło na zawsze. Icon_smile2
kajman napisał(a):Majster Bieda / To jest absolutna moja czołówka Bukowiny. I jeden z tych utworów, które mogę z czymś powiązać, bo znam go najpierw ze śpiewania na rajdach.
No i czy nie słucha się wtedy z większą przyjemnością takiej piosenki?...

I wish I was special.
But I’m a creep.
***
I want You to notice
When I’m not around.
23.09.2018 10:13 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: III Top Wszech Czasów. Mój. [2018] - neon.ka - 23.09.2018 10:13 PM

Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  IV Top Wszech Czasów. Mój. [2021] neon.ka 299 10 967 01.11.2021 10:26 PM
Ostatni post: Yacy
  I Top Wszech Czasów. Mój. [2008] neon.ka 253 128 524 03.06.2009 07:55 PM
Ostatni post: Yacy

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości