Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
III Top Wszech Czasów. Mój. [2018]
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 110
Dołączył: Jun 2007
Post: #136
RE: III Top Wszech Czasów. Mój. [2018]
neon.ka napisał(a):Moje wszystkie sentymentalne perełki z różnych dziedzin ukradli mi z piwnicy. Icon_frown
mimo wszystkich chrześcijańskich zasad, ja nie umiem w sobie znaleźć litości dla złodziei! zresztą ja ogólnie jestem zwolennikiem teorii "oko za oko", ale to nie temat na dyskutowanie tutaj...
w każdym razie wielka szkoda Icon_frown. współczuję, bo wyobrażam sobie jak sam bym się czuł...
neon.ka napisał(a):Ale widzę, że jednak podsumowania 500 notowań nie ma wśród tych zbiorów.
a faktycznie, nawet nie zwróciłem na to uwagi przy spisywaniu. a byłem pewien, że to mam, bo to było pierwsze podsumowanie Listy "za mojej kadencji". ale może właśnie jeszcze zbyt wcześnie i może jeszcze nie byłem aż tak wciągnięty.
neon.ka napisał(a):No to już się szykuję na jakąś super ucztę w czasie zlotu!
to musimy o tym jakoś osobno pogadać. albo jeśli masz ten magnetofon gdzieś na wierzchu, to któregoś dnia wezmę suchy prowiant na drogę i wyruszę na wyprawę do Ciebie Icon_wink2.
neon.ka napisał(a):Ale człowiek miał wtedy czasu wolnego, co? Icon_smile2
to bardziej chyba chodzi o to, że mniejszy wybór był. bo owszem, ileś tam kaset się miało, ale teraz są youtuby, spotifaje i można słuchać niemal wszystkiego.
neon.ka napisał(a):A to znaczy gdzie jest teraz Travis, a gdzie Coldplay? Masz na myśli obiektywnie, czy w Twoich upodobaniach? Bo obiektywnie, to Coldplay wciąż na fali, ale wiem, że u Ciebie już nie, więc różnie można interpretować to, co napisałeś. Icon_smile2
faktycznie Icon_smile2. chodziło o pozycję na światowym rynku muzycznym. bo u mnie to ciężko powiedzieć, bo Travis to oddał mecz walkowerem ostatnio... A że Coldplay i tak z tego nie skorzystał, to już inna sprawa Icon_cool2. Ale ta balladka, co ostatnio była na Liście to mi się podobała. No ale to dlatego, że to nie była taka do porzygu komercha.
neon.ka napisał(a):A jak to było u Ciebie? Może inni też będą mieli ochotę się podzielić?
ja byłem w pracy. pokój miałem z koleżanką, a że ona była neutralna co do muzyki, to ja decydowałem o radiu, a więc leciała Trójka Icon_wink2. no i któregoś dnia... był ten właśnie dzień. i ta informacja... Pamiętam, że wtedy wziąłem słuchawkę, zadzwoniłem i pierwsze słowa które wypowiedziałem, to nie "cześć" czy coś, tylko "Niedźwiedź odchodzi z Trójki...".
neon.ka napisał(a):z powodu wydarzeń związanych z Niedźwiedziem, zarejestrowałam się na forum LP3. Icon_smile2
o! to tego nie wiedziałem! Icon_smile2 (albo nie pamiętałem... Icon_redface )

Wow, Fasolki Icon_smile2. Nie pamiętałem, że tak wysoko były Icon_smile2. Ja nie wiem czy bym umiał powiedzieć którą ich piosenkę najbardziej lubię. Tzn. jakby był top, to bym się dowiedział Icon_wink2, ale tak teraz z głowy nie wiem. Nie mam jakiejś jednej ulubionej, która zdecydowanie się wybija. Ale raczej "Moja fantazja" walczyłaby o zwycięstwo.
"The Look of Love". Chyba nie trzeba komentować Icon_wink2. Może tylko to, że kiedyś nie rozpatrywałem tego w kategoriach wszech topowych, a teraz? Już 7. dziesiątka! Głównie dzięki skokowi w roku 2014 z miejsca 520. na 85.
Happysad. Tu trochę jak z Markiem znowu - że to niekoniecznie jeden z tych najbardziej moich ich utworów. Ale będę ich tu jeszcze wypatrywać...
19.09.2018 10:37 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: III Top Wszech Czasów. Mój. [2018] - ku3a - 19.09.2018 10:37 PM

Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  IV Top Wszech Czasów. Mój. [2021] neon.ka 299 10 860 01.11.2021 10:26 PM
Ostatni post: Yacy
  I Top Wszech Czasów. Mój. [2008] neon.ka 253 128 493 03.06.2009 07:55 PM
Ostatni post: Yacy

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości