Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
III Top Wszech Czasów. Mój. [2018]
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 783
Dołączył: Jun 2007
Post: #134
RE: III Top Wszech Czasów. Mój. [2018]
neon.ka napisał(a):Oczywiście, ale w tym momencie rozmawialiśmy właśnie o niej.
Chodziło mi o to, że jak nie z tej to może z innej się znajdą. Jeden już na pewno był.
neon.ka napisał(a):Wersje podstawowe są dla mnie nagrane w sposób najbliższy ideałowi.
W zdecydowanej większości bym się zgodził, że studyjne wersje są lepsze (zresztą nie dotyczy to tylko tej płyty), ale jest jeden wyjątek. Czarny blues normalnie zupełnie mnie nie rusza, a z Łowicza zachwyca.
neon.ka napisał(a):U mnie kiedyś zdecydowanym numerem 1 było "Sing".
Nie wiem czy tutaj już to pisałem, ale dla mnie cały czas to nr 1. I jedyny ich utwór, który lubię bardzo.
neon.ka napisał(a):Może inni też będą mieli ochotę się podzielić?
U mnie jak zwykle u mnie czyli wiem, jaki związek i z czym ma ten utwór, ale to nie ma kompletnie wpływu na jego odbiór. Lubię go (ale tylko tyle) niezależnie od kontextu.
neon.ka napisał(a):O rety, ciekawe, że takie rzeczy pamiętasz.
Ja na przykład nie pamiętam. Ale przypuszczam, że to była disnejowska Alicja w krainie czarów, bo ojciec często wspominał, że płakałem tak, że musieliśmy z kina wyjść.
neon.ka napisał(a):119 . 289 . 174 . Moja fantazja/Bursztynek - Fasolki
Chyba kiedyś będę musiał coś ich posłuchać, żeby wiedzieć co to za zjawisko. W moich czasach była Gawęda i ich Czarne wrony czarno kraczą.
neon.ka napisał(a):118 . 99 . 37 . Don't Give Up - Peter Gabriel & Kate Bush
Napiszę tylko, że bardzo mnie cieszy. I że po obejrzeniu ich teledysku nie warto oglądać innych. Nic tak doskonałego nie powstanie.
19.09.2018 08:21 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: III Top Wszech Czasów. Mój. [2018] - kajman - 19.09.2018 08:21 AM

Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  IV Top Wszech Czasów. Mój. [2021] neon.ka 299 11 218 01.11.2021 10:26 PM
Ostatni post: Yacy
  I Top Wszech Czasów. Mój. [2008] neon.ka 253 128 562 03.06.2009 07:55 PM
Ostatni post: Yacy

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości