Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
III Top Wszech Czasów. Mój. [2018]
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 110
Dołączył: Jun 2007
Post: #126
RE: III Top Wszech Czasów. Mój. [2018]
neon.ka napisał(a):A dogrzebałbyś się do nich przed zlotem?...
no dobra, znalazłem Icon_smile2.
a w tych zbiorach są takie kasety:
  • "Lista Przebojów Programu Trzeciego" (3 kasety). Zapewne są to kasety na których nagrywałem kolejne notowania Listy. Każde notowanie nagrywałem, żeby potem w ciągu tygodnia jeszcze raz albo dwa je sobie przesłuchać. ale w którymś momencie przestałem. więc na tych kasetach jest zapewne zachowane to ostatnie nagrane notowanie. tyle że kasety były wielokrotnie nagrywane, więc pewnie są w opłakanych stanie (o ile w ogóle są do odtworzenia, ale to dotyczy wszystkich);
  • "Lista 1186" Icon_wink2. 2 kasety.
  • "Lista 872" Icon_wink2. 2 kasety.
  • "Notowanie 900". 1 kaseta.
  • "Ciekawostki z Listy". Wydaje mi się, że to taka kaseta, na którą zgrywałem różne głupoty i śmieszne rzeczy z tych kaset, na których były nagrywane kolejne notowania.
  • "Aktualna Lista". 1 kaseta. czyli pewnie jedna kaseta, która zastąpiła tamte 3. nie pamiętam dlaczego. może już tylko ostatnią godzinę nagrywałem. może tamte 3 kasety już się do niczego nie nadawały i trzeba było zacząć nagrywać na nową, nie pamiętam.
  • "Najlepsze piosenki Queen". 1 kaseta. Wydaje mi się, że to są wyniki takiego "Topu Queen", który był zrobiony w Trójce po śmierci Freddiego.
  • "Moje podsumowanie wszechczasów" (pisownia oryginalne Icon_wink2 ). Tytuł jednoznaczny. Tylko nie jest dla mnie jednoznaczne z którego roku to mój top Icon_wink2. Ale raczej z czasów, gdy tylko dwudziestkę robiłem. 1 kaseta.
  • "Moja piosenka wszechczasów 1994" (j.w.). a jednak się dało zapisać rok Icon_wink2. 1 kaseta.
  • "Lista Przebojów Trójki, podsumowanie 15 lat". 2 kasety.
  • "Podsumowanie 1000 notowań LP3". 2 kasety.
  • "Lista Trójki, podsumowanie 1997 r.". 1 kaseta.
  • "Lista Trójki, podsumowanie 1996 roku". 1 kaseta.
  • "Podsumowanie 1998 roku na LP3". 2 kasety.
  • "Lista Trójki - podsumowanie 1995 roku".
  • "Top Wszechczasów 2". 4 kasety.
  • "Top Wszechczasów". 5 kaset.
  • "Top Wszechczasów 3 (1996)". 4 kasety.
  • "Top Wszechczasów 4 (1997)". 3 kasety.
Więc trochę tych kaset jest Icon_smile2.

A jeśli chodzi o Twój top, to w tej dziesiątce akurat nic konkretnego i ciekawego nie mam do napisania, ale może to i dobrze, bo i tak się już rozpisałem z tymi kasetami Icon_wink2.
17.09.2018 10:35 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: III Top Wszech Czasów. Mój. [2018] - ku3a - 17.09.2018 10:35 PM

Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  IV Top Wszech Czasów. Mój. [2021] neon.ka 299 10 942 01.11.2021 10:26 PM
Ostatni post: Yacy
  I Top Wszech Czasów. Mój. [2008] neon.ka 253 128 512 03.06.2009 07:55 PM
Ostatni post: Yacy

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości