Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
III Top Wszech Czasów. Mój. [2018]
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 110
Dołączył: Jun 2007
Post: #111
RE: III Top Wszech Czasów. Mój. [2018]
neon.ka napisał(a):Między jednym 5 godzin, a drugim. Icon_wink2 Akurat zostawałoby z 8 godzin na sen. Hehe.
czyli jakiś erpegowo-planszówkowy urlop. jestem za Icon_wink2.
neon.ka napisał(a):Ale ja mam magnetofon kasetowy, więc mogę np. zabrać na zlot, moglibyśmy sobie w tle posłuchać takiego rarytasu. Icon_smile2
hehe Icon_smile2. choć nie ręczę za te kasety... od kilkunastu lat nikt do nich nie zaglądał Icon_wink2.
neon.ka napisał(a):A 500 wydanie też masz?
nie pamiętam. a te kasety mam gdzieś schowane. w każdym razie kilka takich podsumowań mam.
[w tym właśnie momencie przyszedł sms od Ciebie Icon_mrgreen ]
neon.ka napisał(a):Muszę przeszperać się, co jest wysoko i u Ciebie, i u mnie, a co by się nadawało na podsunięcie Ci w następnej kolejności... Bo to, co masz w planach, jest niestety wysoko tylko u Ciebie, co nieco mnie smuci. Icon_wink2
te utwory wybiera mi Paweł, z którym mam lekcje. on wie co się nadaje dla początkującego Icon_wink2. ale muszę powiedzieć, że raczej wszystkie dotychczasowe wybory lubię Icon_smile2.
ale do tej pory nie rozumiem czemu "Give In To Me" nie było u mnie na liście... Nie brało mnie wtedy jakoś...

Jednej piosenki nie chcę komentować... Ale sygnalizuję, że nie przeoczyłem jej obecności... Nie wiem co obecnie mógłbym o niej napisać niebolesnego...
"True Love Will Never Fade". Wreszcie bardziej "mój" Mark Icon_wink2. Choć on i tak jest najbardziej "Twój". Tzn. jeśli miałbym tak na szybko, bez chwili zastanowienia, powiedzieć który Mark jest najbardziej neon.kowy, to bym powiedział, że właśnie "True Love Will Never Fade".
Maximilian Hecker. Nie pamiętam utworu, ale to nieważne. Ważne, że znowu stają mi przed oczami tamte czasy ze spacerami po osiedlu, opowiadaniu sobie o muzyce, pożyczonych płytach itp. Icon_smile2
"Tylko słowa zostały". Zupełnie nie kojarzę tego utworu Ani! A jest tak bardzo wysoko! Zaraz go sobie puszczę.
[OK, przesłuchałem...
...]
"Fyrsta". Co znaczy ta dwójka w nawiasie?
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 15.09.2018 11:29 AM przez ku3a.)
15.09.2018 11:29 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: III Top Wszech Czasów. Mój. [2018] - ku3a - 15.09.2018 11:29 AM

Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  IV Top Wszech Czasów. Mój. [2021] neon.ka 299 11 024 01.11.2021 10:26 PM
Ostatni post: Yacy
  I Top Wszech Czasów. Mój. [2008] neon.ka 253 128 528 03.06.2009 07:55 PM
Ostatni post: Yacy

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości