Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
III Top Wszech Czasów. Mój. [2018]
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 110
Dołączył: Jun 2007
Post: #104
RE: III Top Wszech Czasów. Mój. [2018]
neon.ka napisał(a):Mi też, a konkretnie z notowaniem 500. Icon_smile2
no tak Icon_smile2. tamtą "Wzrockową" oglądałem sobie kilka razy. nawet zanim się dowiedziałem kto między innymi tam się pojawił Icon_wink2.
neon.ka napisał(a):Przynajmniej potowarzyszyć... W przerwach grając w planszówki i rozwiązując zadania logiczne. Icon_wink2 Chyba fajna wizja?...
ale przerwach między czym? bo jak pewnie pamiętasz takie nasze sesje to z 5 godzin trwają Icon_wink2.
neon.ka napisał(a):No i podsumowanie 500 notowań... Wysoko była, nieprawdaż? Ale nie mogę sobie przypomnieć, które miejsce... Ktoś, coś?...
ja to w ogóle to podsumowanie mam jeszcze na kasetach Icon_smile2. ale nie mam jak ich zgrać...
może w jakichś punktach by dało radę, tak jak zgrałem materiały z kaset video...
neon.ka napisał(a):A czego się teraz uczysz?
teraz to takie ćwiczenia ogólne, rozwijające umiejętności. i staram się nie zapomnieć ze 3 utworów, które kiedyś już praktycznie umiałem Icon_wink2. w perspektywie jest nauka "Give In To Me" Icon_smile2.
neon.ka napisał(a):U siebie nie piszesz tak wiele.
po prostu o tych utworach ze swojego topu już pisałem Icon_wink2. i ciężko coś nowego dodać. i interesującego przede wszystkim. a w czyichś topach to zawsze jakieś nowe skojarzenia mogą być.
no i jednak jest tak, że swój top dużo czasu zabiera logistycznie, organizacyjnie, a także przy odpowiadaniu na komentarze i czasem już trudno go jeszcze znaleźć, by dodatkowo coś jeszcze pisać.
neon.ka napisał(a):Dzięki za wszystkie Twoje skojarzenia.
Icon_smile2
13.09.2018 09:32 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: III Top Wszech Czasów. Mój. [2018] - ku3a - 13.09.2018 09:32 PM

Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  IV Top Wszech Czasów. Mój. [2021] neon.ka 299 11 168 01.11.2021 10:26 PM
Ostatni post: Yacy
  I Top Wszech Czasów. Mój. [2008] neon.ka 253 128 555 03.06.2009 07:55 PM
Ostatni post: Yacy

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości