Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
III Top Wszech Czasów. Mój. [2018]
neon.ka Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 317
Dołączył: Feb 2008
Post: #83
RE: III Top Wszech Czasów. Mój. [2018]
(05.09.2018 07:24 AM)kajman napisał(a):  "To nie był film" Jeden z nielicznych utworów, których text mnie tak odrzuca, że utworu nie trawię.
Ja początkowo też nie lubiłam, ale mnie argumentacja zespołu przekonała. Chociaż niewątpliwie z tym tekstem jest tak, że może narobić zarówno dużo dobrego, jak i złego.
(05.09.2018 11:07 AM)Yacy napisał(a):  nie wiem czy to możliwe abym nie znał Małżeństwa z Rozsądku?
raczej niemożliwe
Czemu niemożliwe? To nie jest chyba jakiś super znany zespół. A żeby było śmieszniej, właśnie do mnie dotarło, że nie mogłabym zgłosić tego do NL, bo znam to właśnie z NL [nr 12]. Icon_cool2 Cała ja...
A inne piosenki Ci się spodobały? [bo z Twojej wypowiedzi zrozumiałam, że coś słuchałeś teraz?]
Yacy napisał(a):"Girls In Their Summer Clothes" kojarzyło mi się, że utwór był w zestawie w czasie jednego z zlotów. no i tak 4 zlot, not 1350 Icon_eek wszedłem w wątek ze zlotem nr 4, a tam całe opowiadanie z pierwszego zlotu autorstwa Marty Icon_smile2 rewelacyjna lektura Icon_smile2
Ech, aż sama tam wlazłam i przeczytałam jeszcze raz. Icon_smile2 Moja jedyna relacja. I trzeba przyznać, że mój pierwszy zlot trafił mi się niesamowicie mocarny... / Mi zresztą ta piosenka, podobnie jak Tobie i Kubie, też się głównie z forum kojarzy.
Yacy napisał(a):
(04.09.2018 11:01 PM)neon.ka napisał(a):  Ciekawe, ile ostatecznie wyjdzie wspólnych.
pewnie nie tak dużo, bo u mnie są te bardzo znane. a rządzi Król Icon_wink2
A u mnie są mało znane?! Icon_wink2 Ale Króla u mnie wygonili.
Yacy napisał(a):I wszystko się może zdarzyć...
To jeśli miałoby się coś jeszcze pojawić, to jest spora szansa.
(05.09.2018 11:37 AM)dziobaseczek napisał(a):  Bardzo dobre zestawienie w dalszym ciągu. Może ciutkę zbyt konserwatywne, ale to Twoje zestawienie.
Tak, jak pisałam, niestety nie słucham zbyt dużo aktualnej muzyki. Radio rzadko kiedy włączone. A po prawdzie to żałuję, że tak jest...
(05.09.2018 08:42 PM)ku3a napisał(a):  a czemu akurat "Dobry moment" do Ciebie trafił, a nie np. "Zostań" czy inne "single".
"Dobry moment" poznałam, kiedy pojawił się na Twojej liście. No i od razu mnie 'kopnął' - tekstowo bardzo. Posłuchałam wtedy płyt, nie wiem nawet do końca, co było singlem. "Zostań" gdyby było samym tekstem, pewnie by w topie się mogło znaleźć, ale w całości jednak nie.
ku3a napisał(a):Uff, cieszę się, że "Amazing" po potwornym gruchnięciu poprzednim razem, tym razem się bardzo wyraźnie odbija.
Wiedziałam, że ten punkt topu nie będzie dla Ciebie obojętny. Icon_smile2 Ale spodziewam się, że w tych okolicach już zostanie [tzn. raczej nie wyżej, może trochę niżej...]
ku3a napisał(a):dużo Myslovitza w tej dwudziestce. ale serio tytuł tego najwyższego to "James, radiogłowi i żuk z rewolwerem jadą do nikąd"?? w sensie że "do nikąd"?? bo widzę w necie, że faktycznie w wielu miejscach tak jest zapisane... Dramat...
Sprawdziłam na oryginalnej płycie - taki właśnie jest zapis... Ja u siebie zaraz poprawię. Icon_redface
(05.09.2018 09:02 PM)Yacy napisał(a):  
(04.09.2018 11:04 PM)neon.ka napisał(a):  Ostatni, Autobiografia, Skóra
u mnie w ostatnich latach też dużo straciły. co prawda były początkowo dużo wyżej i ale proporcjonalnie straciły podobnie... czemu akurat teraz?
Wiesz, trudno mi powiedzieć... Po prostu wiele piosenek przy przesłuchiwaniu do topu już nie brzmiało tak, jak wcześniej... A akurat z nimi nie mam swoich prywatnych skojarzeń, więc stosunkowo łatwiej jest im spaść.
(05.09.2018 09:16 PM)kajman napisał(a):  
Yacy napisał(a):dla mnie właśnie tekst powoduje, że jest tak wysoko.
Z tej tematyki to zdecydowanie wolę filmy (Z zimną krwią, Krótki film o zabijaniu)
O, to ja zdecydowanie nie. M.in. "Krótki film o zabijaniu" przyczynił się do tego, że przestałam oglądać thrillery, które zapowiadają się z dużą dawką przemocy. Nie jestem w stanie emocjonalnie.

I wish I was special.
But I’m a creep.
***
I want You to notice
When I’m not around.
05.09.2018 11:12 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: III Top Wszech Czasów. Mój. [2018] - neon.ka - 05.09.2018 11:12 PM

Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  IV Top Wszech Czasów. Mój. [2021] neon.ka 299 11 222 01.11.2021 10:26 PM
Ostatni post: Yacy
  I Top Wszech Czasów. Mój. [2008] neon.ka 253 128 573 03.06.2009 07:55 PM
Ostatni post: Yacy

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości