Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
III Top Wszech Czasów. Mój. [2018]
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 110
Dołączył: Jun 2007
Post: #79
RE: III Top Wszech Czasów. Mój. [2018]
neon.ka napisał(a):Akurat Tobie chyba niekoniecznie się może spodobać... Icon_wink2 Chociaż... kto wie, tyle razy nas już wiele rzeczy zaskoczyło.
tym razem obyło się bez zaskoczeń Icon_wink2. warstwa słowna by mi się spodobała, ale zupełnie "nie moje" jest instrumentarium i sposób artykulacji tekstu.
neon.ka napisał(a):Jest jakaś "prosta sprawa" z tą piosenką u Ciebie?
m.in. po prostu to, że ja lubię takie klimaty tekstowe i o ile często nie podoba mi się w jaki sposób Jopek korzysta z głosu, o tylu tutaj jest on w takich rejestrach, które bardzo mi się podobają. no i Żebrowski tylko dopełnia całości.
neon.ka napisał(a):Słuchałam obydwu płyt, dosyć przyjemne, ale nic wyróżniającego się nie zarejestrowałam na dzień dzisiejszy...
a czemu akurat "Dobry moment" do Ciebie trafił, a nie np. "Zostań" czy inne "single".

Uff, cieszę się, że "Amazing" po potwornym gruchnięciu poprzednim razem, tym razem się bardzo wyraźnie odbija. cóż, u mnie pierwsza dziesiątka wszech czasów...
"Autobiografia" i "Skóra" systematycznie w dół. u mnie podobnie, choć u mnie Perfect zdecydowanie wyżej. a kiedyś różnica wcale nie była duża.
"In the Army Now" - zerknąłem na alp3 na którym miejscu to jest w podsumowaniu wszystkich notowań. 375... A kiedy zaczynałem słuchać i było podsumowanie 500 notowań to było ok. 50. miejsca... No ale teraz byle frajer jest na Liście po 20 tygodni.
dużo Myslovitza w tej dwudziestce. ale serio tytuł tego najwyższego to "James, radiogłowi i żuk z rewolwerem jadą do nikąd"?? w sensie że "do nikąd"?? bo widzę w necie, że faktycznie w wielu miejscach tak jest zapisane... Dramat...
05.09.2018 08:42 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: III Top Wszech Czasów. Mój. [2018] - ku3a - 05.09.2018 08:42 PM

Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  IV Top Wszech Czasów. Mój. [2021] neon.ka 299 11 218 01.11.2021 10:26 PM
Ostatni post: Yacy
  I Top Wszech Czasów. Mój. [2008] neon.ka 253 128 562 03.06.2009 07:55 PM
Ostatni post: Yacy

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości