Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
III Top Wszech Czasów. Mój. [2018]
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 110
Dołączył: Jun 2007
Post: #67
RE: III Top Wszech Czasów. Mój. [2018]
neon.ka napisał(a):A i owszem, kolejny przedstawiciel był jedno miejsce wyżej. Icon_cool
Icon_razz to kompletnie tego nie pamiętałem po tytule.
neon.ka napisał(a):A z tamtej płyty jakich masz faworytów?
tamta płyta bardziej podobała mi się jako całość, ze względu na swój klimat. z pojedynczych utworów to tylko "Kalejdoskop bardo" się tak mocniej wybijał.

ale szybko lecisz dalej.

"Klucznik" i "Przebicie" z czasów "przedgospelowych", bardzo wysoko w topie. u mnie też w topie (7. i 3. setka). fajnie, że mniej więcej utrzymują pozycję albo nawet idą do góry.
Radiohead też mi się mocno z Tobą kojarzy. ja akurat za nimi w większości nie przepadam. ale akurat "Creep" jest w tej mniejszości Icon_wink2.
Skubas... I chyba poprzestanę na tym wielokropkowym komentarzu...
"List z szuflady" wrzuciłem na playlistę "do obejrzenia".
"Wspomnienie" - swego czasu 8 tygodni na pierwszym u mnie. a w topie 6. dziesiątka!
"Girls In Their Summer Clothes" mocno mi się kojarzy z forum LP3, z chyba najlepszymi czasami tego forum, a także z audycjami w Radio Orbit.
Aerosmith - piękny skok. u mnie otwiera drugą setkę.
skoro od Meli Koteluk znasz tylko "Fastrygi" to ciekawe jak jest z Kortezem. przyznam się nieśmiało, że nie pamiętam... Więc będę wypatrywać czy coś starszego się pojawi.
"Yahweh" - pamiętam jak ważny to był utwór na Twojej liście. a w topie potwierdza swą pozycję i nawet idzie wyraźnie do góry.
03.09.2018 11:44 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: III Top Wszech Czasów. Mój. [2018] - ku3a - 03.09.2018 11:44 PM

Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  IV Top Wszech Czasów. Mój. [2021] neon.ka 299 10 913 01.11.2021 10:26 PM
Ostatni post: Yacy
  I Top Wszech Czasów. Mój. [2008] neon.ka 253 128 510 03.06.2009 07:55 PM
Ostatni post: Yacy

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości