Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
III Top Wszech Czasów. Mój. [2018]
neon.ka Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 317
Dołączył: Feb 2008
Post: #60
RE: III Top Wszech Czasów. Mój. [2018]
(02.09.2018 08:21 AM)kajman napisał(a):  To był utwór jego taty napisany do spektaklu Lato Muminków i nosił tytuł Jak dobrze być poziomką. Raczej nie określiłbym tego jako kołysankę.
To chyba pomyliłam z Krajewskim... Posłuchałam, niestety w ogóle mi się nie podoba...
(02.09.2018 12:13 PM)Tomekk napisał(a):  Myślałem, że może się pojawić Mela, ale liczyłem na coś z debiutu.
Nie znam żadnej innej jej piosenki poza "Fastrygami".
(02.09.2018 05:33 PM)ku3a napisał(a):  
neon.ka napisał(a):Mam wrażenie, że przed chwilą pierwszy raz w życiu usłyszałam wersję Wilków... Icon_eek
była na Liście.
O, no widzisz. Ale ja akurat w tamtych czasach Listy nie słuchałam...
ku3a napisał(a):["Krakowski spleen"] OK, to w takim razie u Ciebie już rozumiem Icon_smile2. to jeszcze tylko... tysiące innych osób Icon_wink2.
Icon_lolIcon_lolIcon_lol Pewnie zamiast Magdy Kasia, a zamiast mostu jakiś szczyt. Icon_wink2
ku3a napisał(a):["Be My Baby"]no tak, "Dirty Dancing" przecież. myślę, że nie po raz ostatni tu Icon_wink2.
A i owszem, kolejny przedstawiciel był jedno miejsce wyżej. Icon_cool
ku3a napisał(a):"Darling Pretty" (...) i przypominają się te czasy, gdy sobie spacerowaliśmy po osiedlu i żegnaliśmy się przy skrzyżowaniu Icon_smile2. matko, kiedy to było... inny świat niemalże...
To prawda, w ogóle całe "Shangri-La" i "Golden Heart" w mojej głowie ma synonim "ku3a". Icon_smile2 Tamten świat taki beztroski bym powiedziała... ech.
ku3a napisał(a):"Kalejdoskop Bardo" - nieraz pisałem, że u mnie często na odbiór artysty wpływa to jakim dany artysta okazuje się, gdy mam okazję go poznać, chwilę porozmawiać.
Super jest, że wykorzystujesz te okazje, gdy masz na wyciągnięcie ręki kogoś, do kogo dostęp jest generalnie utrudniony. Ja mam problem z nawiązywaniem rozmów ze zwykłymi śmiertelnikami Icon_wink2 , więc świat celebrytów jest w ogóle poza moim zasięgiem w takich sytuacjach.
A z tamtej płyty jakich masz faworytów?

I wish I was special.
But I’m a creep.
***
I want You to notice
When I’m not around.
02.09.2018 10:09 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: III Top Wszech Czasów. Mój. [2018] - neon.ka - 02.09.2018 10:09 PM

Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  IV Top Wszech Czasów. Mój. [2021] neon.ka 299 10 966 01.11.2021 10:26 PM
Ostatni post: Yacy
  I Top Wszech Czasów. Mój. [2008] neon.ka 253 128 524 03.06.2009 07:55 PM
Ostatni post: Yacy

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości