Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
III Top Wszech Czasów. Mój. [2018]
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 110
Dołączył: Jun 2007
Post: #59
RE: III Top Wszech Czasów. Mój. [2018]
neon.ka napisał(a):Mam wrażenie, że przed chwilą pierwszy raz w życiu usłyszałam wersję Wilków... Icon_eek
była na Liście.
neon.ka napisał(a):["Wojenka"] Ciekawe, czy w kolejnych naszych topach zbliży się bardziej do siebie, czy oddali...
no ciekawe. póki co u mnie nie zapowiada się jakiś spektakularny awans.
neon.ka napisał(a):Tu sprawa jest prosta: Magda, Ola, druga Magda, Krzysiek, Rafał i most w Międzybrodziu Bialskim. Icon_smile2
OK, to w takim razie u Ciebie już rozumiem Icon_smile2. to jeszcze tylko... tysiące innych osób Icon_wink2.

Tym razem jakoś mało wyszło utworów, o których mam coś w miarę interesującego do napisania.
"Be My Baby" to jeden z moich ulubionych utworów z takich dawnych lat. przez chwilę zastanawiałem się skąd to znam, no ale za chwilę pacnięcie w głowę - no tak, "Dirty Dancing" przecież. myślę, że nie po raz ostatni tu Icon_wink2.
"Darling Pretty" - super tutaj widzieć Icon_smile2. I jaki skok - z piątej setki do trzeciej Icon_wink2. i przypominają się te czasy, gdy sobie spacerowaliśmy po osiedlu i żegnaliśmy się przy skrzyżowaniu Icon_smile2. matko, kiedy to było... inny świat niemalże...
"Hydro"! ileż wspomnień, emocji, związanych z tym utworem! na różnych płaszczyznach. cieszę się, że do góry.
"Kalejdoskop Bardo" - nieraz pisałem, że u mnie często na odbiór artysty wpływa to jakim dany artysta okazuje się, gdy mam okazję go poznać, chwilę porozmawiać. a akurat z Robertem Gawlińskim miałem przyjemność porozmawiać sam na sam przez parę ładnych minut, gdy kiedyś przyszedł na Listę. był dopiero co po wydaniu płyty "Kalejdoskop" i sobie rozmawialiśmy m.in. o tym albumie. był autentycznie zainteresowany moją opinią i autentyczną przyjemność sprawiły mu moje pochwały. też dlatego, że widział, że były prawdziwe, bo wcześniej opowiadałem jak to jestem fanem Wilków od pierwszej płyty i pierwszej ich piosenki na Liście. no i automatycznie potem jeszcze bardziej polubiłem tę płytę. a na pamiątkę tamtych minut pozostał autograf na płycie Icon_smile2.
02.09.2018 05:33 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: III Top Wszech Czasów. Mój. [2018] - ku3a - 02.09.2018 05:33 PM

Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  IV Top Wszech Czasów. Mój. [2021] neon.ka 299 10 849 01.11.2021 10:26 PM
Ostatni post: Yacy
  I Top Wszech Czasów. Mój. [2008] neon.ka 253 128 492 03.06.2009 07:55 PM
Ostatni post: Yacy

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości