Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
III Top Wszech Czasów. Mój. [2018]
neon.ka Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 317
Dołączył: Feb 2008
Post: #53
RE: III Top Wszech Czasów. Mój. [2018]
Ale mi się zrobiło zaległości...
(30.08.2018 09:55 PM)ku3a napisał(a):  wersja Wilków powiedzmy, że też w topie, ale poza tysiącem. a kiedyś była na 246.
Mam wrażenie, że przed chwilą pierwszy raz w życiu usłyszałam wersję Wilków...Icon_eek
ku3a napisał(a):a jest jeszcze (...) dwudziesta druga (dziesiątka) ("Wojenka") Icon_wink2.
Ciekawe, czy w kolejnych naszych topach zbliży się bardziej do siebie, czy oddali...
ku3a napisał(a):"D'yer Mak'er" - wtedy były ciarki, bo się słyszało jingiel "yesterday". sensacja! stary utwór! ciekawostka! intrygujące! (...)
Wiem, że nie pisałeś tego, żeby kogoś rozśmieszyć, ale muszę powiedzieć, że nie mogłam się powstrzymać od wewnętrznego chichotu... Icon_wink2 A sytuacja w Trójce raczej nie wygląda na rozwojową w dobrą stronę w tym względzie.
ku3a napisał(a):"Krakowski spleen" nigdy nie należał do moich ulubionych Maanamów i zawsze się dziwiłem pozycji tego utworu.
Tu sprawa jest prosta: Magda, Ola, druga Magda, Krzysiek, Rafał i most w Międzybrodziu Bialskim. Icon_smile2
(30.08.2018 10:55 PM)Artur.O napisał(a):  Icon_eek nie miałem pojęcia o istnieniu takiej piosenki Coldplay, a jeszcze kilka lat temu znałem na pamięć całą ich dyskografię nawet włącznie z największymi rzadkościami.
To może jeszcze coś Ci się uda tu od nich poznać. Icon_smile2 A jak Ci się Amazing podoba?
(30.08.2018 11:53 PM)Miszon napisał(a):  Saybia razy dwa - ciekawe, nie mam pojęcia co to jest, nawet nazwa nic mi nie mówi.
Zespół duński, a ja poznałam go dzięki Pawłowi Kostrzewie i Trójkowemu Ekspresowi. Podobnie jak The Flaming Lips, których płytę nawet udało mi się wygrać u niego.
(31.08.2018 05:21 PM)Tomekk napisał(a):  nie kojarzyłem Ciebie z tą piosenką. Miło widzieć tu takie nieoczywistości.
O dziękuję Ci bardzo, nie spodziewałam się żadnego głosu popierającego obecność PINu w topie. Icon_wink2
(31.08.2018 11:09 PM)Yacy napisał(a):  
(23.08.2018 08:24 PM)neon.ka napisał(a):   452 . NNN . NNN . Złudne prawdy - Top One
wtedy lubiłem bardzo! i pewnie od wtedy tego nie słyszałem. prawie 30 lat...
A teraz posłuchałeś?
Yacy napisał(a):Ktoś powinien się dowiedzieć jak to się zaczyna... tylko obawiam się, że to już może się kończyć...? Icon_wink2 czy będzie coś jeszcze od tych panów? Icon_wink2
Nie będę ukrywać, że Depeszów już u mnie nie będzie... Ale i tak jest duży progres, prawda? Icon_smile2 / Pozdrów Kogoś. Icon_smile2
Yacy napisał(a):
(24.08.2018 08:15 PM)neon.ka napisał(a):  438 . 363 . 149 . Imagine - John Lennon
nie słuchasz LP3 to i pewnie nie głosujesz. a gdybyś dziś miała zagłosować to oddałabyś głos na demo tego utworu?
Od czasu do czasu słucham. O tym, czy bym zagłosowała, zadecydowałoby to, jak ten utwór brzmi, ale nie sądzę by mógł lepiej, niż oryginał, więc i na głosowanie by nie mógł liczyć. Choć kto wie... Icon_rolleyes
(01.09.2018 12:38 AM)Yacy napisał(a):  
(27.08.2018 10:15 PM)neon.ka napisał(a):  387 . 255 . 53 . For You - Stina Nordenstam & Zbigniew Preisner & Leszek Możdżer
nie wiem czy nie mylę teraz sytuacji... ale ten utwór jest chyba na TEJ płycie, którą otrzymało kilka osób z powodu TEGO wydarzenia. UWIELBIAM! tylko nie pamiętam czy lubiłem ten kawałek przed... Icon_smile2 Zdecydowanie pojawiają się tu obrazy... oj chyba za nisko w moim TWC Icon_wink2
Tak, zdaje się, że dobrze kojarzysz. Icon_wink2 Chociaż mi, jeszcze mocniej niż całą TAMTĄ otoczkę, ta piosenka przywołuje inne obrazy i wydarzenia. Chociaż patrząc na kierunek jej poruszania się w topie, wygląda na to, że te obrazy nieco blakną...
A przy okazji - tą Stinę zaproponowałam w ostatnim Zlotowym ABC. Icon_smile2
Yacy napisał(a):
(28.08.2018 08:43 PM)neon.ka napisał(a):  366 . 108 . NNN . Every Little Thing She Does Is Magic - Sting
a dlaczego nie The Police?
Bo w wersji Stinga była mi zadedykowana podczas ostatniej LP3 przed pewnym wrześniowym dniem...
Yacy napisał(a):
(29.08.2018 11:19 PM)neon.ka napisał(a):  344 . 394 . NNN . Ballada dla śpiącej królewny - Anita Lipnicka
oj, kojarzyło mi się, że to jest u Ciebie dużo wyżej! dla mnie od jakiegoś czasu Jej nr 1.
Ale i tak jest progres, prawda? A u mnie pojawi się jeszcze może Twój numer 2? [nie mam pojęcia co to u Ciebie jest Icon_razz ]
(01.09.2018 12:48 AM)Yacy napisał(a):  
(30.08.2018 08:53 PM)neon.ka napisał(a):  316 . NNN . NNN . Kłamiesz - Renata Przemyk
Icon_eek ale każda Renata cieszy, więc się cieszę Icon_wink2
Ale że co, nie lubisz tej piosenki?
Yacy napisał(a):jeszcze niedawno napisałbym, że po erze Gospel to ich najlepszy utwór, ale na ostatniej płycie pojawił się Sen A'la Tren i już tak nie mogę napisać Icon_wink2 A jak u Ciebie z ich ostatnią płytą? Icon_wink2
Wolałabym udzielić jakiejś dłuższej odpowiedzi, ale mogę tylko taką: nie znam...
Dzięki Yacy za komentarze. Ale wiem, że czytasz nawet jak nie piszesz. Icon_smile2
(01.09.2018 06:26 PM)kajman napisał(a):  Piękny utwór. A przez kilkadziesiąt lat Piotruś kojarzył mi się tylko z jedną piosenką.
To chyba była jakaś kołysanka jego taty, co? On tam wtedy był w teledysku? Ale nie pamiętam tytułu...
kajman napisał(a):
neon.ka napisał(a):313 . 389 . NNN . Otwórz mi drzwi - Bez Jacka i Słodki Całus
To już drugi utwór tej świetnej kooperacji w Twoim topie.
I ostatni...

I wish I was special.
But I’m a creep.
***
I want You to notice
When I’m not around.
01.09.2018 11:57 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: III Top Wszech Czasów. Mój. [2018] - neon.ka - 01.09.2018 11:57 PM

Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  IV Top Wszech Czasów. Mój. [2021] neon.ka 299 11 209 01.11.2021 10:26 PM
Ostatni post: Yacy
  I Top Wszech Czasów. Mój. [2008] neon.ka 253 128 559 03.06.2009 07:55 PM
Ostatni post: Yacy

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości