Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
III Top Wszech Czasów. Mój. [2018]
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 110
Dołączył: Jun 2007
Post: #45
RE: III Top Wszech Czasów. Mój. [2018]
neon.ka napisał(a):A nie pamiętam - czy to ma jakieś przełożenie na Twój TWC?
tak, w roku 2014 zadebiutowało w topie Icon_wink2. nie żeby wysoko - na 771. A w ostatnim notowaniu było na 899.
wersja Wilków powiedzmy, że też w topie, ale poza tysiącem. a kiedyś była na 246.

Ależ moc w tych czterech dziesiątkach! Jedna piosenka z pierwszej dziesiątki mojego topu (!!!), jedna z drugiej (!!), jedna z trzeciej (!)! chodzi oczywiście o "Always", "These Are the Days of Our Lives", "Janie's Got a Gun". a jest jeszcze dziesiątka czternasta ("Arahja") i dwudziesta druga ("Wojenka") Icon_wink2.

Madonna ("Rain") z czasów, gdy ją najbardziej lubiłem. mnóstwo jej piosenek wtedy wchodziło do mojej pierwszej dziesiątki. i choć zwykle nie stawały się wielkimi przebojami, to Madonna była wtedy dla mnie gwarancja bardzo dobrej popowej piosenki.
"Tchu mi brak" też z najlepszego okresu Pustek. i też mi się mocno z forum LP3 kojarzy, czy raczej - z forumową.
"D'yer Mak'er" - wtedy były ciarki, bo się słyszało jingiel "yesterday". sensacja! stary utwór! ciekawostka! intrygujące! bo teraz to chyba powinni wprowadzić jingiel "nieyeeesterday, nieyeeesterday", dla takich dziwaków, co to nie pochodzą sprzed lat albo nie są przeróbkami takich utworów. dość żenujące to...
"Krakowski spleen" nigdy nie należał do moich ulubionych Maanamów i zawsze się dziwiłem pozycji tego utworu. ciekawe czy Miszon też coś podobnego napisze Icon_razz.
30.08.2018 09:55 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: III Top Wszech Czasów. Mój. [2018] - ku3a - 30.08.2018 09:55 PM

Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  IV Top Wszech Czasów. Mój. [2021] neon.ka 299 11 086 01.11.2021 10:26 PM
Ostatni post: Yacy
  I Top Wszech Czasów. Mój. [2008] neon.ka 253 128 543 03.06.2009 07:55 PM
Ostatni post: Yacy

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości