Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
III Top Wszech Czasów. Mój. [2018]
neon.ka Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 317
Dołączył: Feb 2008
Post: #39
RE: III Top Wszech Czasów. Mój. [2018]
(28.08.2018 09:22 PM)ku3a napisał(a):  "Assassin" nie należy do moich ulubionych ich utworów, nawet nie był u mnie na liście Icon_wink2.
Icon_eek To mnie teraz zaskoczyłeś, jakoś inaczej kojarzyłam...
ku3a napisał(a):"Leszek Żukowski" - ciekaw jestem co by osiągnął na LP3. Skoro takie "Spadam" bardzo ładnie sobie radziło.
Nie wiem, czy nie za długie by było... Czy był jakiś długas w ostatnim 20-leciu poza "Again" [chociaż tu trudno mówić o długasie, bo na LP3 leciała zazwyczaj krótsza wersja], który odniósł jakiś sukces? No bo wcześniej to oczywiście Gunsi pokazali, że można. Aaa, chyba Metallica? Icon_wink
ku3a napisał(a):"Długa droga w dół" (...) wciąż nie rozumiem czemu tak mało na LP3 osiągnęła.
Mhm, też pamiętam, że byłam w szoku, zwłaszcza że "Milowy las", który jednak oceniałam jako gorszy utwór od Drogi, poradził sobie o wiele lepiej...
ku3a napisał(a):"Sen o Warszawie" - ileż to już razy śpiewałem to razem z tysiącami innych ludzi... Icon_razz
W pierwszej chwili miałam zapytać, na czyim koncercie, ale ugryzłam się w porę w język. Icon_razz
A nie pamiętam - czy to ma jakieś przełożenie na Twój TWC?
(28.08.2018 09:23 PM)neo01 napisał(a):  Ale coś mnie tknęło i zacząłem zbierać... może coś się z tego urodzi.
Ok Oklasky Życzę, by jak najszybciej.
(29.08.2018 08:23 AM)kajman napisał(a):  a wśród 150 ulubionych utworów SDM Miejskiej nie uświadczyć.
No właśnie tego nie pamiętałam.
kajman napisał(a):
neon.ka napisał(a):360 . 288 . NNN . Nine Million Bicycles - Katie Melua
Absolutnie mój nr 1 w tym zestawie.
Wiem, że nie oglądasz teledysków, ale ciekawa jestem, co byś o nim powiedział. Icon_smile2 Mi pomysł generalnie się podobał, ale powiedziałabym, że jak ktoś ma słabą głowę, to zanim piosenka dotarła do końca, mogłaby go rozboleć... Icon_wink2
kajman napisał(a):Ja kompletnie (no może znajdą się wyjątki, ale jedyny, który mi się w tej chwili kojarzy dotyczy wykonawcy, a nie piosenki czy nawet płyty) nie mam tego typu skojarzeń.
Zdradzisz jaki to zespół?
Ja z kolei słuchając muzyki bardzo często jednocześnie widzę obrazy. I to jest dla mnie najidealniejsza sytuacja, w zasadzie wtedy dopiero uważam, że dana piosenka jest naprawdę pełna.

I wish I was special.
But I’m a creep.
***
I want You to notice
When I’m not around.
29.08.2018 11:16 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: III Top Wszech Czasów. Mój. [2018] - neon.ka - 29.08.2018 11:16 PM

Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  IV Top Wszech Czasów. Mój. [2021] neon.ka 299 10 857 01.11.2021 10:26 PM
Ostatni post: Yacy
  I Top Wszech Czasów. Mój. [2008] neon.ka 253 128 492 03.06.2009 07:55 PM
Ostatni post: Yacy

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości