Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
III Top Wszech Czasów. Mój. [2018]
neon.ka Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 317
Dołączył: Feb 2008
Post: #34
RE: III Top Wszech Czasów. Mój. [2018]
No nie wierzę, Kuba przegapił Assassina! Inaczej tego chyba się nie da wytłumaczyć. Icon_razz

(27.08.2018 11:50 PM)ku3a napisał(a):  jeśli jednak czuję, że wszystko jest już wystarczająco dobrze ustawione, to przybijam pieczątkę i kształt topu zatwierdzony Icon_wink2.
No ja właśnie nie mogę dojść do momentu, że czuję, że już jest wystarczająco dobrze. Icon_wink2 Wiem już, że mój top więcej miejsc, niż w tej edycji, nie będzie miał. Być może i w tym topie takie "You And Your Friend" powinno jednak się znaleźć przynajmniej w nieszczęśliwej 13. Icon_cool2
ku3a napisał(a):Sigury musiały tu być Icon_smile2. bo ileż jest zespołów bardziej neonkowych niż Sigury? dla mnie niewiele Icon_smile2. a właściwie nie - niewiele jest równie mocno neonkowych Icon_wink2.
No właśnie... ciekawe, czy to się przypadkiem ni zmieni. Nawet w moich oczach nie są już oni aż tak mocno 'neon.kowi'... Nie będę ukrywać, że ten top, poza małymi wyjątkami, nie był dla nich najszczęśliwszy...

Ciekawa historia z tą Martiką. Wtedy pewnie też na to mocno zwróciłam uwagę, bo statystyki były jednym z bardziej interesujących mnie elementów Listy, ale teraz już o tym nie pamiętałam...

ku3a napisał(a):Eels - nie spodziewałem się! nie pamiętałem! że ten akurat utwór. bo jakoś mi do Ciebie nie pasuje Icon_wink2.
Tu na siłę tego utworu w bardzo dużej mierze miały okoliczności w których się pojawił. W roku 2003 poleciał z innymi piosenkami do Ameryki. Nagrany chyba jeszcze a kasecie magnetofonowej...
ku3a napisał(a):"Speedway At Nazareth" nigdy nie należał do moich ulubionych utworów Marka. ale nie jesteś jedyną bliską mi osobą, która go bardzo ceni.
A tu z kolei jest moja wyprawa na nabrzeże irlandzkie i doświadczanie przestrzeni pachnącej solą morską... Gdyby nie to, też uważałabym go za raczej przeciętny w dorobku Marka Knopflera.

(28.08.2018 07:45 PM)kajman napisał(a):  Tym razem ta niższa (miejscami dziesiątka zdecydowanie bardziej mi pasi). Świetni McFerrin, Niemen, Jopek i przede wszystkim Sigur.
A Czyżykiewicz i miejskie SDM nie jest Tobie bliskie?
Tą piosenkę Jopek poznałam dzięki topowi na forum lp3... I bardzo mnie to wtedy ucieszyło... A sama jestem ciekawa na ile obecność Tadeusza umocniła jej pozycję teraz.

I wish I was special.
But I’m a creep.
***
I want You to notice
When I’m not around.
28.08.2018 08:40 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: III Top Wszech Czasów. Mój. [2018] - neon.ka - 28.08.2018 08:40 PM

Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  IV Top Wszech Czasów. Mój. [2021] neon.ka 299 11 213 01.11.2021 10:26 PM
Ostatni post: Yacy
  I Top Wszech Czasów. Mój. [2008] neon.ka 253 128 561 03.06.2009 07:55 PM
Ostatni post: Yacy

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości