Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
III Top Wszech Czasów. Mój. [2018]
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 110
Dołączył: Jun 2007
Post: #32
RE: III Top Wszech Czasów. Mój. [2018]
neon.ka napisał(a):podziwiam wszystkich, którzy układają np. tysiąc miejsc, a więc Ciebie też Icon_smile2
wiesz, to jest tak, że po prostu w pewnym momencie trzeba sobie powiedzieć "dość". bo wiadomo, że w tych niższych rejonach można by przestawiać w nieskończoność. jeśli jednak czuję, że wszystko jest już wystarczająco dobrze ustawione, to przybijam pieczątkę i kształt topu zatwierdzony Icon_wink2.

Co prawda "You And Your Friend" poleciało, ale za to cieszę się, że "On Every Street" jakoś się jeszcze trzyma. na bardzo dobrym miejscu.
"Rush Rush" - u mnie zdecydowanie wyżej i to również piosenka, która mi się mocno z moimi początkami kojarzy.
"Byłabym" - chyba nie muszę komentować Icon_smile2. dużo wspomnień również forumowych związanych z tym utworem.
Sigury musiały tu być Icon_smile2. bo ileż jest zespołów bardziej neonkowych niż Sigury? dla mnie niewiele Icon_smile2. a właściwie nie - niewiele jest równie mocno neonkowych Icon_wink2.
"Love... Thy Will Be Done" - do dziś pamiętam historię tego utworu na LP3. wówczas to był jeden z niewielu utworów (nie pamiętam ile - może trzech) w całej historii Listy, który był więcej niż 3 razy na tym samym miejscu (nie licząc pierwszego, rzecz jasna). no i wówczas bardzo mi się podobał, a pojawił się na Liście ledwie kilka tygodni po tym jak zacząłem słuchać Trójki w piątkowe wieczory.
Eels - nie spodziewałem się! nie pamiętałem! że ten akurat utwór. bo jakoś mi do Ciebie nie pasuje Icon_wink2. i prawdę mówiąc nawet nie pamiętałem jak on leci, musiałem sobie puścić. no tak, oczywiście, że już go pamiętam.
"Speedway At Nazareth" nigdy nie należał do moich ulubionych utworów Marka. ale nie jesteś jedyną bliską mi osobą, która go bardzo ceni.
podobnie z "Heal the World" - Jacksona uwielbiam, "Dangerous" przeuwielbiam, ale akurat "Heal the World" jakoś przeszło bokiem wtedy. właśnie - "wtedy". bo takie to były czasy, zbyt wiele fenomenalnych utworów.
27.08.2018 11:50 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: III Top Wszech Czasów. Mój. [2018] - ku3a - 27.08.2018 11:50 PM

Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  IV Top Wszech Czasów. Mój. [2021] neon.ka 299 10 953 01.11.2021 10:26 PM
Ostatni post: Yacy
  I Top Wszech Czasów. Mój. [2008] neon.ka 253 128 514 03.06.2009 07:55 PM
Ostatni post: Yacy

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości