Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
III Top Wszech Czasów. Mój. [2018]
neon.ka Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 317
Dołączył: Feb 2008
Post: #26
RE: III Top Wszech Czasów. Mój. [2018]
Dzięki Kuba... za autentyczność pierwszego akapitu...
(26.08.2018 07:34 PM)ku3a napisał(a):  czy ja mam tak, że utwór, który bardzo długo się podoba nagle przestaje? jasne. ale czy aż tak, żeby gruchnęło w topie? może to kwestia podejścia do topu, bo dla mnie top to nie aktualna sympatia do poszczególnych utworów tylko takie jakby scałkowanie sympatii do utworów po czasie.
No właśnie, a u mnie odsłuchiwanie topu w kolejności przed ostatecznym jego zamknięciem musi wypaść bez żadnych zgrzytów [w praktyce to pewnie pierwsza 250-300 jest taką liczbą, bo dalej to już utwory mogłyby się znaleźć 10 miejsc niżej, czy wyżej, a jeszcze dalej w okolicach miejsca 500 to może i nawet o 40-50 mogłoby się różnić w stosunku do wersji ostatecznej - nie jestem w stanie na tych niższych pozycjach układać już z pełnym przekonaniem miejsce po miejscu (dlatego podziwiam wszystkich, którzy układają np. tysiąc miejsc, a więc Ciebie też Icon_smile2 - czy te niższe obszary topu nie powodują, że jego układanie wydłuża się w nieskończoność?)]. Kiedy słucham topu, piosenka, która już mi się dużo mniej podoba, nie może wybrzmieć przed tą, którą obecnie lubię bardziej - słuchanie topu ma być dla mnie takim przechodzeniem od ogromnej ekscytacji, do coraz mniejszej. Stąd pojawiają się takie niespodziewane duże spadki - których miejsce często się potem stabilizuje w tych okolicach na przyszłość.
ku3a napisał(a):fajnie, że pojawiło się "Pandora's Box" Icon_smile2. piosenka, która bardzo mocno kojarzy mi się z pierwszymi tygodniami mojego wchodzenia w muzykę Icon_smile2. aż sobie teraz od razu puściłem Icon_smile2.
Powiem szczerze, że nie spodziewałabym się, że jakieś OMD może znaleźć Twój poklask. Icon_smile2

I wish I was special.
But I’m a creep.
***
I want You to notice
When I’m not around.
27.08.2018 12:10 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: III Top Wszech Czasów. Mój. [2018] - neon.ka - 27.08.2018 12:10 AM

Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  IV Top Wszech Czasów. Mój. [2021] neon.ka 299 11 133 01.11.2021 10:26 PM
Ostatni post: Yacy
  I Top Wszech Czasów. Mój. [2008] neon.ka 253 128 553 03.06.2009 07:55 PM
Ostatni post: Yacy

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości