Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
III Top Wszech Czasów. Mój. [2018]
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 110
Dołączył: Jun 2007
Post: #25
RE: III Top Wszech Czasów. Mój. [2018]
nadrabiam.
że przede wszystkim ogromnie się cieszę widząc tu Twój kolejny top Icon_biggrin3.
i choć ja często w zdecydowanie mniejszym stopniu niż Ty zwracam uwagę na teksty, to jednak te najbardziej bliskie mojemu sercu utwory są takimi głównie właśnie przez słowa. i wiem, że my generalnie czujemy podobnie. dlatego Twój top jest dla mnie ważny. nawet jeśli bardzo wiele utworów jest niemoich. ale to nieważne, bo są Twoje i często nie znajdzie się ich u nikogo innego.

a teraz już przechodząc do poszczególnych dań.
smuci wypadek z wysokiego miejsca "You And Your Friend". tym bardziej, że to niekoniecznie oczywisty utwór Dire Straits i cieszyłem się, że jest u Ciebie.
w jakimś stopniu sensacyjne jest wypadnięcie "True Love Waits". bo chodzi o to z jak wysokiego miejsca.
czy ja mam tak, że utwór, który bardzo długo się podoba nagle przestaje? jasne. ale czy aż tak, żeby gruchnęło w topie? może to kwestia podejścia do topu, bo dla mnie top to nie aktualna sympatia do poszczególnych utworów tylko takie jakby scałkowanie sympatii do utworów po czasie. więc jakieś wielkie gruchnięcie niespecjalnie jest możliwe.
natomiast na pewno top jest odzwierciedleniem życia. przynajmniej częściowo. u mnie w każdym razie zdecydowanie tak. i jestem pewien, że u Ciebie też. więc niektóre rzeczy będę tylko obserwować potakując po cichu głową ze zrozumieniem.

fajnie, że pojawiło się "Pandora's Box" Icon_smile2. piosenka, która bardzo mocno kojarzy mi się z pierwszymi tygodniami mojego wchodzenia w muzykę Icon_smile2. aż sobie teraz od razu puściłem Icon_smile2.
podobnie z "My Definition of a Boombastic Jazz Style", choć ono właściwie było jeszcze przed zaistnieniem mojej listy i w związku z tym się na nią nie załapało. a jest pewne, że by punktowało Icon_smile2. i myślę, że zaraz poleci jak tylko OMD się skończy Icon_smile2.
26.08.2018 07:34 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: III Top Wszech Czasów. Mój. [2018] - ku3a - 26.08.2018 07:34 PM

Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  IV Top Wszech Czasów. Mój. [2021] neon.ka 299 10 928 01.11.2021 10:26 PM
Ostatni post: Yacy
  I Top Wszech Czasów. Mój. [2008] neon.ka 253 128 512 03.06.2009 07:55 PM
Ostatni post: Yacy

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości