Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ostatnio obejrzany film...
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #361
 
Uwaga! Pięciogwiazdkowy film na TVP 1 teraz!! Icon_mrgreen

[Obrazek: abcd14223881c.jpg]

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
08.06.2010 08:26 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
furbul Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 682
Dołączył: Dec 2008
Post: #362
 
Szklanką po łapkach Icon_wink
Bardzo udana komedia. Podobała mi się.

Feelings. Flashcards.
Fake knife. Real ketchup.
Cardboard. Cutthroats.
08.06.2010 08:40 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 634
Dołączył: May 2008
Post: #363
 
Kawałek widziałem, nie takie najgorsze, ale litości do 5 gwiazdek sporo brakuje Icon_razz

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
09.06.2010 04:46 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #364
 
Przecież wiesz, że to inna kategoria Icon_wink Nie można tego traktować na równi z ''normalnymi'' produkcjami Icon_smile2

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
09.06.2010 04:49 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 634
Dołączył: May 2008
Post: #365
 
Ja wszystko traktuję na równi, ale w swojej kategorii i jakoś do tej pory wszystko się broni na tyle na ile może Icon_razz

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
09.06.2010 05:23 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Miszon Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 11 522
Dołączył: Aug 2008
Post: #366
 
Nie wiem co to było wczoraj na TVN 7, ale było naprawdę niezłe (i długie, o 2 nocy się skończyło, ledwo wyżyłem Icon_wink2 ). Grali Ralph Fiennes, Angela Basset, Juliette Lewis (nie wiem czy to TA Juliette, ale grała piosenkarkę, to może?). KLimat lekko cyberpunkowy, zasadniczo kryminał, dość brutalny, ale wciągający. Doczytałem napisy na końcu, że scenariusz James Cameron i faktycznie widać było dotknięcie jego talentu. FIlm dział się w 1999, ale nie wiem czy wówczas nakręcony.

[Obrazek: jswidget.php?username=Miszon&num...gewidget=1]
11.06.2010 11:30 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 634
Dołączył: May 2008
Post: #367
 
TA Juliette jest właśnie przede wszystkim aktorką, a nie piosenkarką, więc to najpewniej ona Icon_smile2
http://www.tv.pl/opis/s_80_p_14602_Dziwne_dni.xhtml

W sumie nie widziałem tego, ale chętnie bym obejrzał.

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
11.06.2010 05:47 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Miszon Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 11 522
Dołączył: Aug 2008
Post: #368
 
aaktt napisał(a):TA Juliette jest właśnie przede wszystkim aktorką, a nie piosenkarką, więc to najpewniej ona
no własnie rozpoznałem ją po wyglądzie (w sensie że znam dobrze tę gębę) i to mnie nieco zmyliło, bo nie wiem jak wygląda Juliette piosenkarka. Dlatego nie sądziłem, że to jest ta sama osoba co znana mi aktorka.

[Obrazek: jswidget.php?username=Miszon&num...gewidget=1]
11.06.2010 11:46 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 634
Dołączył: May 2008
Post: #369
 
Star Trek
[Obrazek: Startrekposter.jpg]
Świetne efekty, dobra ścieżka dźwiękowa, fajny klimat. Scenariusz niezbyt wybitny, ale film ogólnie na plus Icon_smile

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
12.06.2010 11:48 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
furbul Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 682
Dołączył: Dec 2008
Post: #370
 
[Obrazek: oiaah1.jpg]

Wreszcie! 1,5 roku czekania na sześć nowych odcinków. I piąta seria też już jest pewna. Planuje się jej emisję na rok 2011 Icon_wink

Feelings. Flashcards.
Fake knife. Real ketchup.
Cardboard. Cutthroats.
26.06.2010 04:26 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 115
Dołączył: Jun 2007
Post: #371
 
fantastycznie Icon_biggrin3. kolega mi o tym powiedział kilka dni temu. o tym serialu dowiedziałem się jak już było po trzeciej serii, ale dzięki temu mogłem obejrzeć więcej odcinków na raz Icon_wink2.
mam nadzieję, że wrócą bardziej do tematów IT, bo w trzeciej serii to już się zaczął robić serial obyczajowy bardziej o tematach damsko-męskich.
a, no i mam nadzieję, że będzie można to gdzieś dorwać Icon_wink2.
28.06.2010 10:11 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
furbul Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 682
Dołączył: Dec 2008
Post: #372
 
Jeden odcinek już można dorwać, a każdy następny będzie się pojawiał jakoś w nocy z piątku na sobotę.
Pierwszy odcinek trochę rozczarował. Tzn nie był zły. Był zabawny, ale trochę poniżej poziomu tego serialu.

Feelings. Flashcards.
Fake knife. Real ketchup.
Cardboard. Cutthroats.
28.06.2010 12:03 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 634
Dołączył: May 2008
Post: #373
 
Bulwar Zachodzącego Słońca - w sobotę na TVP1 między... 2:00 a 4:00 w nocy
Przypadkiem trafiłem na niego, kiedy już wyłączałem telewizor i szedłem spać i stwierdziłem, że obejrzę. Bez wątpienia jednak z najlepszych filmów jakie kiedykolwiek widziałem!

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
28.06.2010 03:10 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
1981 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 661
Dołączył: Jun 2007
Post: #374
 
aaktt napisał(a):między... 2:00 a 4:00 w nocy
No to jest hardkor. Icon_eek2
28.06.2010 05:11 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 115
Dołączył: Jun 2007
Post: #375
 
furbul napisał(a):Pierwszy odcinek trochę rozczarował. Tzn nie był zły. Był zabawny, ale trochę poniżej poziomu tego serialu.
no i niestety ani słowa o IT. równie dobrze oni mogliby teraz pracować w dziale marketingu czy innym.
oglądało się miło, ale jednak wolałbym, żeby było lepiej Icon_wink2. choć miło było wrócić do bohaterów Icon_smile2.
29.06.2010 10:51 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
tomas585 Offline
admin1234
*****

Liczba postów: 2 115
Dołączył: May 2009
Post: #376
 
[Obrazek: revengeofthenerdsposter1.jpg]
30.06.2010 09:38 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
furbul Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 682
Dołączył: Dec 2008
Post: #377
 
ku3a napisał(a):no i niestety ani słowa o IT. równie dobrze oni mogliby teraz pracować w dziale marketingu czy innym.
A ja tak bardzo nie żałuję odejścia od tematyki IT. Wydaje mi się, że ta lokalizacja bohaterów miała na celu głównie ukierunkowanie ich charakterów. Bo kto inny grałby w RPG? - nawiązując do ostatniego odcinka. I ile razy można słuchać "Have you tried turning it off and on again?" Icon_razz
Poza tym to całkowite odejście też jest przesadą. W trzeciej serii był przecież odcinek z internetem podczas przemówienia, albo Jen ubiegająca się o pracę nie wiedząc, co znaczy IT.

Feelings. Flashcards.
Fake knife. Real ketchup.
Cardboard. Cutthroats.
01.07.2010 10:03 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yoda Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 499
Dołączył: Jul 2009
Post: #378
 
[Obrazek: Shrek_forever_after_shrek_3759459.jpg]

Raczej rozczarowanie, ale można się było tego spodziewać, bo od pierwszej (nawiasem mówiąc znakomitej) części każda następna była już gorsza. Mam więc nadzieję, że jest to naprawdę ostatni Shrek
09.07.2010 04:57 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
furbul Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 682
Dołączył: Dec 2008
Post: #379
 
Słyszałem, że coś z alternatywną rzeczywistością.. Myślałem, że tylko w Zagubionych takie numery przejdą Icon_razz

Feelings. Flashcards.
Fake knife. Real ketchup.
Cardboard. Cutthroats.
09.07.2010 11:59 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
furbul Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 682
Dołączył: Dec 2008
Post: #380
 
[Obrazek: Happy_town_poster.jpg]
Serial z gatunku mystery drama. Pierwsza seria zawiera zaledwie osiem odcinków. Druga nie powstanie, gdyż (pośrednio) stacja, która zamówiła serial zabiła go. Co więcej, z powodu bardzo niskiej oglądalności, dwa ostatnie odcinki nie zostały nawet wyemitowane w ABC. Było można go obejrzeć na stronie internetowej.
Mnie cała ta sytuacja dziwi, ponieważ produkcja jest jak najbardziej udana. Fabuła jest interesująca i całkiem wciągająca. Twórcy sprawnie unikają banału, delikatnie wyśmiewając oklepane już metody wzbudzania napięcia. Oczywiście sami mają na tym polu małe wpadki, ale nie jest ich dużo. Poza tym często bawią się widzem. W serialu panuje lekko mroczna atmosfera, co w wypadku takiej produkcji jest tylko atutem.

Akcja rozgrywa się w małej miejscowości Haplin. Z pozoru tytułowe szczęśliwe miasteczko okazuje się skrywać mroczną przeszłość. Parę lat wcześniej w podobnych sobie okolicznościach zniknęło kilka osób. Sprawcy, któremu nadano przydomek Magik, nie schwytano. Wraz z morderstwem, które zakłóciło kilkuletni spokój, mieszkańcy znów zaczynają obawiać się Magika, a nowo mianowany szeryf stawia sobie za cel zidentyfikowanie poszukiwanego.

Ja właśnie obejrzałem piąty odcinek i coraz bardziej jestem zainteresowany historią.

Feelings. Flashcards.
Fake knife. Real ketchup.
Cardboard. Cutthroats.
13.07.2010 01:07 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości