Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ostatnio obejrzany film...
Greg Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 706
Dołączył: Jul 2007
Post: #261
 
wiem, ale w UK była już w grudniu i była nawet reklama ze w kinach grudzień 2009, dziwne. nie mogę się doczekać bo muzyka w tym filmie jest kosmiczna Icon_smile2

[Obrazek: a0de53da-069f-48a8-8dda-a308de7b7d25.jpg]

[Obrazek: logo_gmc500.png]
14.04.2010 07:27 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Miszon Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 11 428
Dołączył: Aug 2008
Post: #262
 
No właśnie dziwne, już dawno się o tym mówiło, a tu już cisza. Tak szybko zniknął?

[Obrazek: jswidget.php?username=Miszon&num...gewidget=1]
15.04.2010 02:08 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Greg Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 706
Dołączył: Jul 2007
Post: #263
 
no, nie wiem moze maczala w tym palce Yoko, bo ona to tak jak Courtney Love, ktora walczy o Kurta i jego prawa do Nirvany i w ogole, a Yoko to samo o Johna i The Beatles. I zawsze są problemy jak ktoś coś chce zrobić na ich temat czy nakręcić film czy wykorzystać kawalek. ogolnie nie mam za bardzo czasu, ale musze kiedys poszperac w tym smietniku internetowym i dowiedziec sie co i jak.

[Obrazek: a0de53da-069f-48a8-8dda-a308de7b7d25.jpg]

[Obrazek: logo_gmc500.png]
16.04.2010 09:42 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #264
 
Z piątku na sobotę spędziłem noc w Multikinie Icon_wink2 Obejrzałem trzy filmy:
* "Beats Of Freedom" - świetny dokument. Fajnie by było, gdyby powstało "Beats After Freedom" - czyli to, co działo się w polskiej muzyce po 1989 Icon_smile2
* "Trick" - okej, tylko pod koniec miałem wrażenie, że zabrakło im pomysłów.
* "Wojna polsko-ruska" - dosyć abstrakcyjne i hmm... No takie mieszane odczucia.
25.04.2010 05:06 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Ramzes Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 662
Dołączył: Jan 2010
Post: #265
 
[Obrazek: Sierota.jpg]

Nie ma to jak dobry horror w sobotni wieczór. Polecam Icon_biggrin3
25.04.2010 06:09 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
furbul Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 678
Dołączył: Dec 2008
Post: #266
 
[Obrazek: okladka-640.jpg]

Feelings. Flashcards.
Fake knife. Real ketchup.
Cardboard. Cutthroats.
30.04.2010 12:35 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #267
 
[Obrazek: galerianki.jpg]

Doceniam ten film, aczkolwiek problem zupełnie mi obcy (nie spotykam wokół siebie takich dziewczyn), a i fabuła została trochę podkoloryzowana na potrzeby przeciętnego widza. Niemniej jest to coś oryginalnego w polskim przemyśle filmowym. Daje do myślenia i trochę przygnębia.

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
04.05.2010 03:21 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Miszon Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 11 428
Dołączył: Aug 2008
Post: #268
 
Ale faktycznie niezły jest. Nawet mnie na plus zaskoczył, myślałem że sztampowo kliszą pojadą, a tu jednak trochę kręcili.

[Obrazek: jswidget.php?username=Miszon&num...gewidget=1]
05.05.2010 12:17 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 587
Dołączył: May 2008
Post: #269
 
Miszon napisał(a):Ale faktycznie niezły jest. Nawet mnie na plus zaskoczył, myślałem że sztampowo kliszą pojadą, a tu jednak trochę kręcili.
Tak, zgadzam się.

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
05.05.2010 12:25 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Tomekk Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 14 491
Dołączył: Aug 2008
Post: #270
 
Też ostatnio obejrzałem "Galerianki" i muszę stwierdzić, że to jeden z lepszych polskich filmów zeszłego roku. Mimo, że byłem bardzo sceptycznie nastawiony, to obraz ten mnie pozytywnie zaskoczył. Warty zobaczenia Icon_exclaim
05.05.2010 03:27 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Vaxey Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 286
Dołączył: Feb 2010
Post: #271
 
Szkoda tylko, że ten film miał na celu otwierać oczy, a stał się dla niektórych wzorcem... Do tej pory większość ludzi uważa ten film za zwykłą komedię, aniżeli przestrogę i ostrzeżenie przed poważnym problemem

[Obrazek: deac51903e76357e.jpg]
08.05.2010 11:19 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #272
 
Dokładnie. Ludzie polubili ten film, ale nie wyciągnęli z niego wniosków. Raczej potraktowali jako dodatkowe źródło informacji na ''te'' tematy oraz kopalnie fajnych tekstów. ''Jak mi kupisz jeansy, to zrobię Ci loda'' stało się przecież kultową linijką.

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
08.05.2010 12:20 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #273
 
[Obrazek: whatever_works.jpg]

Dobre Icon_wink2, a jakżeby inaczej.

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
08.05.2010 10:41 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #274
 
[Obrazek: PushingDaisies_S1_early.jpg]
Dzisiaj pierwszy odcinek na TVN. Intrygujący, pozytywny serial. Będę oglądał dalej Icon_smile

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
14.05.2010 01:02 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Miszon Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 11 428
Dołączył: Aug 2008
Post: #275
 
A jaki to ma polski tytuł?

[Obrazek: jswidget.php?username=Miszon&num...gewidget=1]
14.05.2010 03:36 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #276
 
''Gdzie pachną stokrotki''. W sumie oryginalny tytuł wydaje się zbyt demoniczny w porównaniu z rzeczywistą fabułą Icon_razz2.

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
14.05.2010 04:07 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Miszon Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 11 428
Dołączył: Aug 2008
Post: #277
 
Nawet niezły tytuł w takim razie. Taka (ż)aluzja do "Tam, gdzie rosną poziomki"?

[Obrazek: jswidget.php?username=Miszon&num...gewidget=1]
14.05.2010 04:12 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #278
 
Trzeba pytać tych, co przygotowywali wersję na potrzeby naszego rynku. Same produkcje nie mają ze sobą nic wspólnego.

''Pushing Daisies'' opowiada historię Neda, właściciela cukierni, który od dziecka posiada niezwykły dar ożywiania martwych istot (ludzie, zwierzęta, kwiaty, owoce). Problem w tym, iż wszystko dzieję się za sprawą jednego dotyku. Gdy Ned ponownie dotknie ożywioną przez siebie istotę, ta nieodwracalnie umiera. Mało tego. Cukiernik ofiarując ponowne życie jednemu stworzeniu, zabiera je innemu, najczęściej przypadkowo znajdującemu się w pobliżu miejsca ''wskrzeszania''. Czas dzielący oba procesy wynosi dokładnie minutę.

Pewnego dnia jego sekret odkrywa czarnoskóry detektyw Emerson Code i postanawia wejść z Nedem w biznes. Para prowadzi śledztwa w sprawie zabójstw, a wiedzę na temat ich przebiegu oraz ewentualnych sprawców uzyskuje.....od samych nieboszczyków Icon_wink2 Osoby ożywiane są na okres minuty (tak, aby nikt inny potem nie zginął) i opowiadają swoją historię. W ten oto sposób Emerson i Ned zgarniają wszelkie nagrody za rozwiązywanie zagadek kryminalnych.

Wszystko idzie cacy, dopóki panowie nie wezmą się za sprawę zamordowanej turystki, która okaże się być miłością Neda z dzieciństwa.....

...a dalej sami się przekonacie, co się wydarzy Icon_smile

Wbrew dosyć fantastycznemu obrazowi serialu, zapewniam, że nie jest to prymitywne science-fiction, pełne zombie, krwi oraz masakrycznych scen. To raczej osobliwy miks komedii, dramatu i kina spod znaku Tima Bartona. Zaletą są tu bardzo wyraźnie wykreowane postacie, podobnie jak i otoczenie/sceneria, w którym rozgrywa się akcja ''Pushing Daisies''. Wątki oraz fabuła są bardzo logiczne, aczkolwiek cała otoczka sprawia wrażenie przebywania w jakimś bajkowym, trochę odrealnionym środowisku.

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
14.05.2010 04:37 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Miszon Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 11 428
Dołączył: Aug 2008
Post: #279
 
saferłel napisał(a):Same produkcje nie mają ze sobą nic wspólnego.
Nie mówię, że mają. Tylko, że tytuł nieco wykorzystali. W sprytny sposób zresztą.

[Obrazek: jswidget.php?username=Miszon&num...gewidget=1]
14.05.2010 05:27 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Miszon Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 11 428
Dołączył: Aug 2008
Post: #280
 
saferłel napisał(a):Dokładnie. Ludzie polubili ten film, ale nie wyciągnęli z niego wniosków. Raczej potraktowali jako dodatkowe źródło informacji na ''te'' tematy oraz kopalnie fajnych tekstów. ''Jak mi kupisz jeansy, to zrobię Ci loda'' stało się przecież kultową linijką.
A jednak trochę utrudnił dzieciakom paranie się tym procederem, bo teraz przenoszą się do sieci. O proszę:
http://krakow.gazeta.pl/krakow/1,35798,7...sieci.html

[Obrazek: jswidget.php?username=Miszon&num...gewidget=1]
14.05.2010 07:07 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości