Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ostatnio obejrzany film...
furbul Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 682
Dołączył: Dec 2008
Post: #341
 
Prawda, IT się do nich nie umywają, ale też są świetni Icon_wink

Feelings. Flashcards.
Fake knife. Real ketchup.
Cardboard. Cutthroats.
16.05.2010 02:37 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Tomekk Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 14 497
Dołączył: Aug 2008
Post: #342
 
saferłel napisał(a):Ja jestem po całej pierwszej serii ''Pushing Daisies'' i po 4 kolejnych odcinkach drugiej. Zaraz mi się skończy Icon_sad, szkoda, bo to bardzo sympatyczna produkcja. Bardzo mi się spodobała.
mi też się bardzo podoba, a zacząłem w piatek oglądać. Jestem po 3 odcinkach. Ten serial jest taki inny, wątki kryminalne i humorystyczne i fantastyczne. Jak dla mnie ok Icon_cool2
16.05.2010 07:11 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #343
 
Ja miałem szczęście, że wcześniej wytrwałem 2 godziny przy jakimś śmieszno-fantastycznym filmie o podróży do jądra ziemi i z powrotem. Gdybym wyłączył wtedy TVN, to pewnie nigdy bym się nie dowiedział o serialu Icon_razz2

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
16.05.2010 07:28 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Miszon Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 11 522
Dołączył: Aug 2008
Post: #344
 
Ja niestety nie zdzierżyłem tego filmu, jego głupota mnie pokonała i wyłączyłem (ten o podróży do wnętrza ziemi).

[Obrazek: jswidget.php?username=Miszon&num...gewidget=1]
16.05.2010 10:14 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
chris975 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 204
Dołączył: Jun 2007
Post: #345
 
Miszon napisał(a):Ja niestety nie zdzierżyłem tego filmu, jego głupota mnie pokonała i wyłączyłem (ten o podróży do wnętrza ziemi).

Czyżby był to film na podstawie powieści Juliusza Verne'a?

GŁOSUJ NA IMHO LISTĘ

[Obrazek: imho3odod7.jpg]
16.05.2010 10:46 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #346
 
W tym wypadku to był chyba jakiś Werne Icon_lol

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
16.05.2010 10:54 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Miszon Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 11 522
Dołączył: Aug 2008
Post: #347
 
Jeśli to było wg. Verne'a to chyba scenarzyści tylko na ściąga.pl go czytali.

[Obrazek: jswidget.php?username=Miszon&num...gewidget=1]
17.05.2010 12:02 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
tomas585 Offline
admin1234
*****

Liczba postów: 2 115
Dołączył: May 2009
Post: #348
 
Ostatnio zakupiony film

Bonnie i Clyde


[Obrazek: bonnie_clyde1.jpg]
19.05.2010 02:07 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
chris975 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 204
Dołączył: Jun 2007
Post: #349
 
Miszon napisał(a):Jeśli to było wg. Verne'a to chyba scenarzyści tylko na ściąga.pl go czytali.

Mogło tak być bo książkę dobrze się czytało i nie była taka zła jak opisy filmu, które tu dajecie.

GŁOSUJ NA IMHO LISTĘ

[Obrazek: imho3odod7.jpg]
19.05.2010 03:00 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 634
Dołączył: May 2008
Post: #350
 
The Candidate
[Obrazek: the_candidate.jpg]
Dobry, pokazuje oblicze polityki.

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
19.05.2010 06:39 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #351
 
Skończyłem oglądać swój serial i czuję się mocno zawiedziony tym faktem Icon_sad Nie wiem dlaczego nie został pociągnięty dalej. Ostatni odcinek to jakaś desperacka próba wyjaśnienia wszystkich wątków i zagadek w 40 minut. Nie udało się. Nie będę wyjaśniał co i jak nie zagrało, ale produkcja trwała co najmniej o jeden sezon za krótko :/ Wielki niedosyt pozostał. Kapitalny serial nagle przestał istnieć.

Teraz trzeba znaleźć sobie nowego ulubieńca, eh.

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
19.05.2010 11:50 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
furbul Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 682
Dołączył: Dec 2008
Post: #352
 
Produkcja zanotowała spory spadek oglądalności w drugiej serii. Żadna stacja, zwłaszcza w USA, nie da zielonego światła dla realizacji kolejnej serii tylko z powodu poziomu produkcji. Dla nich liczą się: oglądalność, wpływy z reklam i popularność w grupie docelowej.

Ja mogę polecić dobry kryminalny substytut - Dextera. Poza główną tematyką jest to spojrzenie 'z boku' na ludzkie zachowania, nawyki, umowy społeczne, które dla każdego z nas są oczywiste, ale tutaj są analizowane (w bardzo interesujący sposób) przez człowieka, który próbuje się w nich odnaleźć.

Feelings. Flashcards.
Fake knife. Real ketchup.
Cardboard. Cutthroats.
20.05.2010 12:32 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 634
Dołączył: May 2008
Post: #353
 
Przerzuć się na filmy, seriale to zło (ale wciąga potwornie)

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
20.05.2010 12:40 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
furbul Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 682
Dołączył: Dec 2008
Post: #354
 
Sam jesteś zło Icon_razz
Produkcje serialowe rozwinęły się w ciągu ostatnich kilku lat niewyobrażalnie, nie wiem czy wiesz ;]

Feelings. Flashcards.
Fake knife. Real ketchup.
Cardboard. Cutthroats.
20.05.2010 12:48 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 634
Dołączył: May 2008
Post: #355
 
Ja paradoksalnie najbardziej lubię te sprzed kilku czy kilkunastu lat Icon_smile
Te nowe jakoś średnio mnie ruszają, niby coś tam oglądam czasami do obiadu, ale bez większych emocji Icon_smile

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
20.05.2010 01:14 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
furbul Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 682
Dołączył: Dec 2008
Post: #356
 
Ja właśnie mam wielką skłonność do wciągania się w kolejne tytuły. I dużo bardziej wolę obejrzeć serial niż film. Film, nieważne jak dobry, kończy się po dwóch godzinach, a serial trwa, zapewniając rozrywkę przez dużo dłuższy czas.

Feelings. Flashcards.
Fake knife. Real ketchup.
Cardboard. Cutthroats.
20.05.2010 01:30 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #357
 
No niestety, Łukasz ma racje. Kolejny przykład bezmóżdza made in USA. Ludzie wolą strzelaniny, kurwowanie, sex, a wieczorem obowiązkowo Strażnik Teksasu i łubudubu z Żań Clod Wandamem. Jedyna pozytywna rzecz w tym wszystkim, to prawdopodobieństwo długiego trzymania się na antenie ''Californication''. Niestety przydałaby się jakaś alternatywna, lżejsza i inteligentna opcja.

Do Dextera mnie nie ciągnie. Wiem, że wszyscy się nim zachwycają, ale jakoś nie mogę się przekonać, by spróbować. Zostało mi wszak ''Weeds'', którego kiedyś-tam obejrzałem dwa czy trzy odcinki Icon_smile

PS - swoją drogą ten dzieciak z ''Weeds'' grał w ''Pushing Daisies'' syna zaginionego marynarza, który po wielu latach wrócił do domu uratowany przez statek gejów i został oskarżony o zabójstwo żony Icon_lol

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
20.05.2010 10:50 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Miszon Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 11 522
Dołączył: Aug 2008
Post: #358
 
Przezabawny film wczoraj oglądałem - Ziemia żywych trupów - niby w bloku horrorów, ale horrorowość = 0. Obrzydliwość owszem spora, ale śmiechu kupa (szczególnie jeśli jest się "fanem" zombie i członkiem OZOZ Icon_wink2 ).

[Obrazek: jswidget.php?username=Miszon&num...gewidget=1]
20.05.2010 11:02 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 634
Dołączył: May 2008
Post: #359
 
Ja się nastrajam na "Noc żywych trupów" od jakiegoś czasu, bo kiedyś oglądałem spory kawałek, ale zdecydowałem się iść spać ostatecznie i teraz żałuję, bo to co oglądałem było fajne Icon_biggrin3

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
20.05.2010 03:36 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
mateusz91 Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 494
Dołączył: Feb 2009
Post: #360
 
Wczoraj obejrzałem sobie 'Jumpera' z cyklu mega hit. Pokręcony film, ale dobrze sie oglądało. Nie tak, żeby do niego powracać, raz obejrzec można.
25.05.2010 12:06 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości