Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ostatnio obejrzany film...
furbul Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 682
Dołączył: Dec 2008
Post: #321
 
Z obsady Weeds odeszła Elisabeth Perkins, a to oznacza, że nie będzie Celii w szóstej serii. Niestety. Najlepsza postać Icon_wink

Feelings. Flashcards.
Fake knife. Real ketchup.
Cardboard. Cutthroats.
16.05.2010 12:34 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #322
 
aaktt napisał(a):14 sezonu South Park
Oh, man :roll: Icon_smile2

Ja jestem po całej pierwszej serii ''Pushing Daisies'' i po 4 kolejnych odcinkach drugiej. Zaraz mi się skończy Icon_sad, szkoda, bo to bardzo sympatyczna produkcja. Bardzo mi się spodobała.

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
16.05.2010 12:37 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
chris975 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 204
Dołączył: Jun 2007
Post: #323
 
aaktt napisał(a):Ja niedawno skończyłem oglądać pierwszą część 14 sezonu South Park

Icon_eek2

Obejrzałem chyba z 1 odcinek i mi wystarczyło na całe 14 sezonów Icon_wink2

GŁOSUJ NA IMHO LISTĘ

[Obrazek: imho3odod7.jpg]
16.05.2010 12:44 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
furbul Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 682
Dołączył: Dec 2008
Post: #324
 
Simpsonowie mają chyba teraz dwudziesta pierwszą serię aż.

A wracając do incydentu z South Park, to pojawiło się w jednym z ostatnich dcinków Simpsonów:
[Obrazek: z7822792X.jpg]
Wsparcie ze strony konkurencji praktycznie się nie zdarza.

Feelings. Flashcards.
Fake knife. Real ketchup.
Cardboard. Cutthroats.
16.05.2010 12:46 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 634
Dołączył: May 2008
Post: #325
 
Chyba, że chodzi o wprowadzanie cenzury i nieszanowanie wolności słowa Icon_smile

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
16.05.2010 01:04 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
furbul Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 682
Dołączył: Dec 2008
Post: #326
 
Już nie przesadzaj z tą wolnością słowa. Wolność słowa powinna służyć do wyrażania opinii, a nie wyśmiewania wszystkiego co przyjdzie do głowy wyłącznie dla komercyjnych zysków. Oczywiście grożenie śmiercią to gruba przesada, ale jestem w stanie zrozumieć sprzeciwy wobec SP.

Paradoksalnie ocenzurowanie odcinka i nagłośnienie całej sytuacji zwiększyły oglądalność z tego, co pamiętam.

Feelings. Flashcards.
Fake knife. Real ketchup.
Cardboard. Cutthroats.
16.05.2010 01:26 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Miszon Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 11 522
Dołączył: Aug 2008
Post: #327
 
A wracając do Lostów, to moją ulubioną postacią od początku był Locke. Już na samym początku wprowadzał element metafizyczny i filozoficzny (pamiętam odcinek co znaleźli heroinę. Sposób w jaki "podszedł" narkomana był bardzo ciekawy). Później co prawda zaczęli go trochę "psuć", bo zaczęło mu odwalać nieco, narastał też konflikt między nim, a Jackiem, ale i tak moja sympatia nie ulotniła się do końca.
Za to nie lubiłem Sawyera. Może tym bardziej, że bardzo go lubiły wszystkie kobiety w domu Icon_wink2 . Niestety, nie pamiętam co się z nim stało (chyba zginął, ale jak? nie pomnę).

South Parka oglądałem film kinowy i parę odcinków i to mi wystarczyło. Simpsonów jak lecieli kiedyś w TVP, ale wówczas prawie nic z tego nie rozumiałem bo za mały byłem. A później jakoś już nie było okazji się do nich przekonać, bo zostało mi przeświadczenie z dzieciństwa, że to nudne jest.

[Obrazek: jswidget.php?username=Miszon&num...gewidget=1]
16.05.2010 09:46 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
furbul Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 682
Dołączył: Dec 2008
Post: #328
 
Nie, Sawyer nie zginął. Trzyma się do dnia dzisiejszego. I w sumie okazał się dużo bardziej istotny w serialu niż Locke.

Feelings. Flashcards.
Fake knife. Real ketchup.
Cardboard. Cutthroats.
16.05.2010 11:29 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
chris975 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 204
Dołączył: Jun 2007
Post: #329
 
Zapomnieliście o małych literkach Icon_wink2

Mi się jednak wydaje, że Locke dużo większą rolę odgrywa w serialu niż Sawyer.
W końcu to jego ciało wybrał sobie dymek na mieszkanie. Myślę, że scenarzyści pozbyliby się Sawyera tyle, że tłum fanek mógłby się zbuntować i serial straciłby na oglądalności Icon_wink2

GŁOSUJ NA IMHO LISTĘ

[Obrazek: imho3odod7.jpg]
16.05.2010 11:37 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #330
 
bla bla bla bla

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
16.05.2010 12:14 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
chris975 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 204
Dołączył: Jun 2007
Post: #331
 
saferłel napisał(a):bla bla bla bla

I po co spamujesz? Icon_razz

GŁOSUJ NA IMHO LISTĘ

[Obrazek: imho3odod7.jpg]
16.05.2010 12:26 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #332
 
Bo mnie wkurzacie tymi swoimi hieroglifami Icon_razz2

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
16.05.2010 12:32 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
furbul Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 682
Dołączył: Dec 2008
Post: #333
 
Ale to już tylko jego ciało. Locke jako osoba, jako postać jest w piachu. Istnieje tylko i wyłącznie we flash-sideways. To tak, jak z bratem Jacoba. Jak się okazało on nie żyje od dawna, a Dymek przybierał jego postać.

A to, że fanki byłyby niepocieszone to żaden powód. Przecież wywalono Boona w pierwszej serii, a był najbardziej lubianą postacią wtedy. Sawyer miał przejść przemianę, jak większość głównych postaci. W piątej serii stał się nawet przywódcą. Dlatego nadal żył. Poza tym jest kandydatem Icon_razz

Feelings. Flashcards.
Fake knife. Real ketchup.
Cardboard. Cutthroats.
16.05.2010 12:51 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 634
Dołączył: May 2008
Post: #334
 
furbul napisał(a):Już nie przesadzaj z tą wolnością słowa. Wolność słowa powinna służyć do wyrażania opinii, a nie wyśmiewania wszystkiego co przyjdzie do głowy wyłącznie dla komercyjnych zysków.
Nie wyłącznie. Także dla łamania konwenansów, pokazywania absurdów dzisiejszego świata, walki z poprawnością polityczną i w końcu dlatego, żeby było śmiesznie Icon_smile2 Ale muszę się zgodzić, że są momenty, kiedy przeginają.

Akurat South Park nie generuje jakichś ogromnych przychodów, bo jest to serial w telewizji kablowej, a poza tym zaraz po premierze wszystkie odcinki są za darmo do obejrzenia w Internecie na oficjalnej stronie.

Cytat:Paradoksalnie ocenzurowanie odcinka i nagłośnienie całej sytuacji zwiększyły oglądalność z tego, co pamiętam.
Tak, to prawda Icon_razz

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
16.05.2010 01:18 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
furbul Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 682
Dołączył: Dec 2008
Post: #335
 
Ja nie przepadam za South Parkiem. Kiedyś jak trafiłem na jakiś odcinek na MTV, to obejrzałem, ale teraz już pewnie by mi się nie chciało nawet.

Feelings. Flashcards.
Fake knife. Real ketchup.
Cardboard. Cutthroats.
16.05.2010 02:07 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 634
Dołączył: May 2008
Post: #336
 
A ja lubię, bo jest absurdalnie śmieszny Icon_razz

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
16.05.2010 02:24 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
furbul Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 682
Dołączył: Dec 2008
Post: #337
 
Absurdalnie śmieszny jest brytyjski "The IT Crowd" Icon_wink2

Feelings. Flashcards.
Fake knife. Real ketchup.
Cardboard. Cutthroats.
16.05.2010 02:29 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 634
Dołączył: May 2008
Post: #338
 
Nie wiem co to, ale brytyjski humor mnie nie rusza Icon_razz

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
16.05.2010 02:33 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
furbul Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 682
Dołączył: Dec 2008
Post: #339
 
Wcale? Nawet Monty?

Feelings. Flashcards.
Fake knife. Real ketchup.
Cardboard. Cutthroats.
16.05.2010 02:34 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 634
Dołączył: May 2008
Post: #340
 
Monty trochę, zależy co. Ale Monty to wyżyny.

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
16.05.2010 02:36 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości