Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ostatnio obejrzany film...
furbul Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 682
Dołączył: Dec 2008
Post: #221
 
[Obrazek: Cube_The_Movie_Poster_Art.jpg]
oraz
[Obrazek: Cube_poster.JPG]
A to było niezłe.
27.02.2010 10:22 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Miszon Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 11 514
Dołączył: Aug 2008
Post: #222
 
Tomekk napisał(a):Bałem się odebrać i do tej pory nie wiem, kto dzwonił
Hehehe, dobre. Ja wszystko powyłączałem jak wróciłem do domu, a jak by mi współlokator zrobił głupi dowcip i włączył w nocy TV ze "śniegiem" na obrazie, to bym chyba zawału dostał Icon_wink2 .

[Obrazek: jswidget.php?username=Miszon&num...gewidget=1]
01.03.2010 01:41 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
stavanger Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 012
Dołączył: Jun 2007
Last.fm
Post: #223
 
Niemiecka alternatywa dla Kodu Da Vinci:
[Obrazek: 25oum53.jpg]

.
02.03.2010 12:34 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
furbul Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 682
Dołączył: Dec 2008
Post: #224
 
Widziałem to kiedyś na Jedynce. Zakończenie mi się podobało.

Feelings. Flashcards.
Fake knife. Real ketchup.
Cardboard. Cutthroats.
02.03.2010 12:42 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 633
Dołączył: May 2008
Post: #225
 
Avatar
[Obrazek: 200px-Avatar-Teaser-Poster.jpg]
Byłem bardzo sceptyczny, a okazało się ani ogrom komputerowych animacji, ani sci-fi, za którymi za bardzo w filmach nie przepadam nie tylko nie wpłynęły negatywnie na mój odbiór filmu, ale zrobiły na mnie pozytywne wrażenie. Efekty specjalne rewelacyjne! Sama historia to trochę kosmiczne Pocahontas, ale ogólnie film naprawdę wciągający i w sumie jestem na siebie trochę zły, że mi się podobał, ale takie są fakty Icon_smile

The Hurt Locker
[Obrazek: 200px-HLposterUSA2.jpg]
A to już kino zupełnie innego rodzaju. Po spektakularnym "Avatarze" miałem pewien problem, żeby w pełni docenić ten film, ale końcówka zwaliła mnie z nóg. Wspaniały paradokument, choć może to nie jest dobre słowo, ukazujący nietypową, ale nadal brutalną i wyniszczającą wojnę w Iraku i jej wpływ na zwykłych ludzi, żołnierzy, którzy jednocześnie jej nienawidzą, ale nie potrafią bez niej żyć. Genialny!

Crazy Heart
[Obrazek: 200px-Crazy_heart_poster.jpg]
A to film jeszcze innego typu. Może nie tak dramatyczny i refleksyjny jak "Hurt Locker" i nie tak widowiskowy jak "Avatar", ale także bardzo dobry, choć prosty i nienachalny. Dobrze zrealizowany, kilka lekkich banałów, dość przewidywalne zakończenie, ale film interesujący, wciągający i ze świetną ścieżką dźwiękową napisaną przez T Bone Burnetta i Ryana Binghama.

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
03.03.2010 10:56 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yoda Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 499
Dołączył: Jul 2009
Post: #226
 
A Avatar oglądałeś w kinie?
Bo wersja 3D robi znacznie większe wrażenie niż normalna
03.03.2010 10:59 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 633
Dołączył: May 2008
Post: #227
 
Niestety nie, ale możliwe, że się wybiorę.
Generalnie nie lubię chodzić do kina, wolę kontemplować filmy w domowym zaciszu, ale ten aż prosi się żeby go obejrzeć na dużym ekranie. W ciemno bym pewnie się nie zdecydował, ale teraz myślę, że się wybiorę Icon_biggrin3

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
03.03.2010 11:06 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #228
 
[Obrazek: wolfman.jpg]

Fajny film, chociaż zbyt konwencjonalnie sfinalizowany (ale jak mogłoby być inaczej w przypadku historii Wilkołaka) i z licznymi scenami ''latających części ciała''. Zabrakło trochę tajemnicy, bo przecież klimat i otoczka były bardzo mroczne, a takie lubię.
W jakiś sposób wynagrodziła mi to gra aktorów (przymroczony Bel Torro i przepiękna Blunt)

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
05.03.2010 10:43 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
furbul Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 682
Dołączył: Dec 2008
Post: #229
 
[Obrazek: Backfu2.jpg]

Feelings. Flashcards.
Fake knife. Real ketchup.
Cardboard. Cutthroats.
17.03.2010 01:28 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
furbul Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 682
Dołączył: Dec 2008
Post: #230
 
i
[Obrazek: Backfu3.jpg]

Feelings. Flashcards.
Fake knife. Real ketchup.
Cardboard. Cutthroats.
18.03.2010 01:56 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Greg Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 706
Dołączył: Jul 2007
Post: #231
 
wooo Powrót do Przyszłości, jak byłem mały to też zawsze oglądałem na RTL7 Icon_lol

ja w tym roku mało jak na razie oglądam filmów, ale że ostatnio intensywnie uczę się espaĂąola oglądam filmy w tym języku Icon_biggrin3

[Obrazek: Y_tu_mam%C3%A1_tambi%C3%A9n_movie.jpg]

Y TU MAMÁ TEMBIÉN
Opowieść o 2 nastolatkach (Diego Luna, Gael García Bernal), którzy wyruszają w podróż z 20-kilku-tętnią kobietą (Maribel Verdú). Film o otwartości seksualnej na tle wydarzeń politycznych pod koniec lat 90 w Meksyku.
Moja ocena: 9/10

[Obrazek: a0de53da-069f-48a8-8dda-a308de7b7d25.jpg]

[Obrazek: logo_gmc500.png]
18.03.2010 02:59 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Ramzes Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 662
Dołączył: Jan 2010
Post: #232
 
Greg napisał(a):ostatnio intensywnie uczę się espaĂąola oglądam filmy w tym języku

OOoo to tak jak ja Icon_smile2 Co prawda wolę kataloński, ale hiszpański jest że tak powiem bardziej przystępny. Ostatnio mam bzika na punkcie jednego serialu, ale biorąc pod uwagę, że jeden odcinek trwa ok.80 min to właściwie można go podciągnąć pod film.

[Obrazek: fisica-o-quimica.JPG]
18.03.2010 05:12 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Vaxey Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 286
Dołączył: Feb 2010
Post: #233
 
ostatnio serial:
[Obrazek: Lost-Season-6-Poster.jpg]

no i na TVN

[Obrazek: United_States_of_Tara_title.png]

[Obrazek: deac51903e76357e.jpg]
18.03.2010 06:15 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
furbul Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 682
Dołączył: Dec 2008
Post: #234
 
hohohoho gdybym ja tu wszystkie swoje seriale wymienił... ;]

Feelings. Flashcards.
Fake knife. Real ketchup.
Cardboard. Cutthroats.
18.03.2010 06:27 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Miszon Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 11 514
Dołączył: Aug 2008
Post: #235
 
W ostatni weekend:
[Obrazek: 17013804.jpg]
Alicja w krainie czarów 3D

Troszkę się zawiodłem. Jednak za bardzo Disneyowe, za mało Burtonowe. Oglądałem w dodatku z dubbingiem, stąd mogło być gorzej (Pazura za Deppa? Icon_confused2 aczklwiek Figura - jakby to ona była! Icon_smile2 ). Tzn. - w zasadzie zabawa była dobra, czasami 3D zaskakiwało (ale z umiarem z efektami), ale jednak jak wróciłem do domu, to leciał właśnie Sok z żuka. Porównanie wyszło w tym momencie druzgocąco Icon_wink2 .
Ot, taka bajeczka. I tyle.

Ocena: 4/6.

[Obrazek: jswidget.php?username=Miszon&num...gewidget=1]
18.03.2010 08:41 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Greg Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 706
Dołączył: Jul 2007
Post: #236
 
Ramzes napisał(a):
Greg napisał(a):ostatnio intensywnie uczę się espaĂąola oglądam filmy w tym języku

OOoo to tak jak ja Icon_smile2 Co prawda wolę kataloński, ale hiszpański jest że tak powiem bardziej przystępny. Ostatnio mam bzika na punkcie jednego serialu, ale biorąc pod uwagę, że jeden odcinek trwa ok.80 min to właściwie można go podciągnąć pod film.

Obrazek

ostatnio oglądałem kataloński film tez i na razie nie widzę jakiś większych różnic w akcencie Icon_smile Na razie oswajam się z małymi różnicami w akcencie na Wyspach Kanaryjskich.

[Obrazek: a0de53da-069f-48a8-8dda-a308de7b7d25.jpg]

[Obrazek: logo_gmc500.png]
19.03.2010 03:18 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 633
Dołączył: May 2008
Post: #237
 
ale tu nie chodzi o akcent, w Katalonii mają swój własny język - kataloński, tak jak País Vasco ma baskijski

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
19.03.2010 01:56 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Greg Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 706
Dołączył: Jul 2007
Post: #238
 
aaktt napisał(a):ale tu nie chodzi o akcent, w Katalonii mają swój własny język - kataloński, tak jak País Vasco ma baskijski

ale i tak ogólnie mówi się po hiszpańsku, właśnie sprawdziłem ten film i pomimo ze jest kataloński, mówi się w nim przeważnie po hiszpańsku, a myślałem ze to ten kataloński jest tak podobny Icon_smile

[Obrazek: a0de53da-069f-48a8-8dda-a308de7b7d25.jpg]

[Obrazek: logo_gmc500.png]
19.03.2010 02:10 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 633
Dołączył: May 2008
Post: #239
 
w porównaniu do baskijskiego faktycznie jest podobny, ale nie a ż tak żeby rozumieć go nie ucząc się go Icon_smile
ja osobiście nie lubię hiszpańskiego kina, męczę się niesamowicie

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
19.03.2010 02:18 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
emigrant
Unregistered

 
Post: #240
 
''IDEALNY FACET DLA MOJEJ DZIEWCZYNY'' - leci chyba jeszcze na n-HD
Już dawno nie ubawiłem się tak przy polskiej komedii, dużo podtekstów na aktualne realia w Polsce, niezła jazda bo wszelkich oratoriach z klaskaniem czy innych zacnych nielubianych Rozgłośniach Radiowych ze Słynną Listą Przebojów. Miłośnicy a bardziej przeciwnicy ''Mam talent'' też powinni zauważyć pewne akcenty dla siebie. Polecam film również homofobom.
Aż się dziwię, że O. Dyrektor jeszcze nie rzucił klątwy na ten film. W sumie niby fikcja ale... nie zrobiona tak bez powodu. Zakłamany świat Wielkich tego kraju, którzy żerują na głupocie swych maluczkich poddanych. Bomba, która prędzej czy później wybuchnie i TO POKAZUJE TEN FILM!!!
Ciekaw tez jestem do ilu osób dotrze właściwy przekaz tego filmu?
19.03.2010 05:10 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości