Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ostatnio obejrzany film...
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 686
Dołączył: Jun 2007
Post: #741
RE: Ostatnio obejrzany film...
Dla mnie to film w ogóle tylko w kinie. A spora część to faktycznie tylko w kinie ma sens (i raczej nie tylko dla mnie).
01.08.2023 11:00 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Miszon Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 11 506
Dołączył: Aug 2008
Post: #742
RE: Ostatnio obejrzany film...
Oglądałem na HBO Max, nie w "normalnej telewizji". Ale podejrzewam, że w kinie to już w ogóle bym zasnął (bo ciemno).
Zasadniczo miałem wrażenie, że film wymaga ode mnie jakiejś wiedzy o świecie, a najlepiej przeczytania książki. A tak to przez godzinę naprawdę nic nie czaiłem o co tu chodzi, a przede wszystkim jak działa ten świat (chyba nic nie pamiętam z poprzedniej ekranizacji, oglądałem w latach '80 w kinie i potem ze 25 lat temu w TV). A te spowalniane, medytacyjne sceny gdzie przewijały się różne obrazy, mnie zmęczyły.
Ale może tak jest z tym reżyserem - pamiętam że na Blade Runnerze usnąłem po 45 minutach i obudziłem się na napisach końcowych. Piękna wizja, ale nie mam pojęcia, czy tam się coś działo. Z tego filmu też niewiele zapamiętam.

[Obrazek: jswidget.php?username=Miszon&num...gewidget=1]
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 01.08.2023 11:26 AM przez Miszon.)
01.08.2023 11:24 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 612
Dołączył: May 2008
Post: #743
RE: Ostatnio obejrzany film...
ja byłem w kinie i bardzo mnie "diuna" uwiodła wtedy -- na nową też się wybiorę; po raczej rozczarowującej nowej trylogii gwiezdnych wojen czegoś takiego właśnie było mi trzeba, jeśli chodzi o kino sci-fi 8/10

a wczoraj byłem na "barbie" i polecam wszystkim; wiadomo, że to taki korpofeminizm, ale jednak greta gerwig dowiozła zgodnie z oczekiwaniami scenariusz wypełniony po brzegi absurdami i popkulturowymi odniesieniami; sama historia jest sztampowa, ale wszystko dookoła niej robi robotę <3 7/10

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
01.08.2023 12:10 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
thestranglers Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 31 114
Dołączył: Dec 2014
Post: #744
RE: Ostatnio obejrzany film...
Brakowało mi bardziej wypasionej bangerami ścieżki dźwiękowej. Młodzież by poznała coś starego.
01.08.2023 12:45 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Miszon Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 11 506
Dołączył: Aug 2008
Post: #745
RE: Ostatnio obejrzany film...
Ja byłem w kinie w piątek na "Biedronka i Czarny Kot" Icon_lol , szczerze mówiąc się wynudziłem, było w zasadzie to samo co w serialu, ale dłużej i gorzej.
Ale dzieciom się podobało, a o to tu chodziło Icon_smile2 (szkoda tylko, że to nie był w film z gatunku: dla dzieci, ale i dla dorosłych).

[Obrazek: jswidget.php?username=Miszon&amp;num...gewidget=1]
01.08.2023 12:46 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 686
Dołączył: Jun 2007
Post: #746
RE: Ostatnio obejrzany film...
Miszon napisał(a):było w zasadzie to samo co w serialu, ale dłużej i gorzej
Ja się dopiero po obejrzeniu filmu dowiedziałem się, że był jakiś serial.
01.08.2023 02:22 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 612
Dołączył: May 2008
Post: #747
RE: Ostatnio obejrzany film...
thestranglers napisał(a):Brakowało mi bardziej wypasionej bangerami ścieżki dźwiękowej. Młodzież by poznała coś starego.
Fifty Fifty w zasadzie coverują "Together Now" Janet Jackson Icon_wink

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
01.08.2023 02:26 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
thestranglers Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 31 114
Dołączył: Dec 2014
Post: #748
RE: Ostatnio obejrzany film...
Na polówce ostatnio przypomniałem sobie Palm Springs. Zrobiło większe wrażenie niż za pierwszym razem, a w odpowiednich momentach można było konkretnie potrząsnąć głową przy The Brazilian i Cloudbusting.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 01.08.2023 02:48 PM przez thestranglers.)
01.08.2023 02:46 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
barb42 Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 333
Dołączył: Feb 2023
Post: #749
RE: Ostatnio obejrzany film...
(01.08.2023 02:46 PM)thestranglers napisał(a):  Na polówce ostatnio przypomniałem sobie Palm Springs.
Dzień świstaka bez świstaka.
04.08.2023 03:32 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
neo01 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 10 077
Dołączył: Dec 2009
Post: #750
RE: Ostatnio obejrzany film...
Na Netflixie jest świetny dokument o nagrywaniu "We Are The World" - "Najwspanialsza noc w historii popu". Bardzo polecam Icon_smile

WOLNE MEDIA!!!
02.02.2024 06:43 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości