Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mychartsowy Top Spice Girls
Lilian Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2 879
Dołączył: Aug 2007
Post: #41
RE: Mychartsowy Top Spice Girls
(30.07.2018 11:53 PM)thestranglers napisał(a):  hehe, wiedziałem, że padnie to pytanie Icon_smile
ja tylko poszłam tropem Twojego postu Icon_razz
Bo napisałeś chwilę wcześniej:

(30.07.2018 11:39 PM)thestranglers napisał(a):  nie mów, że nie miałeś swojej ulubionej spejsetki? Icon_razz

(30.07.2018 11:53 PM)thestranglers napisał(a):  Geri, i bynajmniej nie ze względu na kolor włosów Icon_biggrin
To dlaczego?? z powodu głosu, figury, seksapilu, uśmiechu czy tego że jest najstarsza i najdojrzalsza z całej ekipy Spice?
Sam sprowokowałeś to pytanie Icon_mrgreen

Tak naprawdę każda z nich jest inna, i dzięki temu że tak sie różnią, tworzą fajny zespół. Szkoda, że tak mało piosenek nagrały...
Ja lubiłam je wszystkie, ale najbardziej Mel C, bo wydawała sie najbardziej normalna i odrobinkę przypominała mi mnie samą Icon_wink

(01.08.2018 03:28 PM)Tomekk napisał(a):  nie wiem co jeszcze można zgłosić Icon_question
Jeśli się nie mylę, to z II płyty zostały jeszcze:
"Do It”
„Denying”

z III płyty wszystko oprócz 3 utworów
(„Holler”, „Let Love Lead the Way” , "Goodbye”)

"Lubię chleb,więc sobie zjem.
I po brzuchu się poklepię." [K. Nosowska]
02.08.2018 08:47 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #42
RE: Mychartsowy Top Spice Girls
Lilian napisał(a):Ja lubiłam je wszystkie, ale najbardziej Mel C, bo wydawała sie najbardziej normalna i odrobinkę przypominała mi mnie samą Icon_wink
A nie dlatego, że śpiewała najlepiej? Icon_wink
02.08.2018 08:59 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Lilian Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2 879
Dołączył: Aug 2007
Post: #43
RE: Mychartsowy Top Spice Girls
nie Icon_razz bo wszystkie dobrze śpiewają Icon_smile

"Lubię chleb,więc sobie zjem.
I po brzuchu się poklepię." [K. Nosowska]
02.08.2018 09:15 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #44
RE: Mychartsowy Top Spice Girls
Ooo, takie wyznanie od Martyrki, no proszę Icon_wink
Kontrowersyjna jest kwestia Victorii Beckham. Niby jest kilka występów w sieci, gdzie niby śpiewała na żywo, ale z drugiej strony sama mówiła, że jechała na playbackach... I teraz przy prawdopodobnej reaktywacji Spice Girls (aczkolwiek raczej tylko na parę koncertów, jeśli w ogóle) zapowiedziała, że to tylko pod warunkiem, iż nie będzie śpiewać na żywo Icon_rolleyes
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 02.08.2018 10:03 PM przez prz_rulez.)
02.08.2018 10:02 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Tomekk Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 14 494
Dołączył: Aug 2008
Post: #45
RE: Mychartsowy Top Spice Girls
To zgłaszam:
"Do It”
„Denying”
02.08.2018 10:46 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
thestranglers Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 31 113
Dołączył: Dec 2014
Post: #46
RE: Mychartsowy Top Spice Girls
Na sąsiednim forum podważono zasadność trafienia do topu utworu 'It's Only Rock'n'roll': Spice Girls wykonują go bowiem wspólnie z innymi artystami pod szyldem akcji dobroczynnej. Wzorem innych przypadków (w tym Nocy Komety) proszę o wyrażenie ewentualnego poparcia dla uznania w topie ww. utworu. Jeśli uzbieram trzy głosy na 'tak' zaliczę obecność tej kompozycji.
Aha, a co do pytania Lilian to bez bicia przyznam, że za seksapil. Icon_biggrin3
03.08.2018 03:19 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
thestranglers Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 31 113
Dołączył: Dec 2014
Post: #47
RE: Mychartsowy Top Spice Girls
I aby kajman miał czas na ewentualną poprawkę w kwestii propozycji proszę o Wasze głosy w tym temacie do niedzieli włącznie.
03.08.2018 03:33 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 609
Dołączył: May 2008
Post: #48
RE: Mychartsowy Top Spice Girls
prz_rulez napisał(a):A nie dlatego, że śpiewała najlepiej? Icon_wink
nie śpiewała najlepiej
najgorzej śpiewała Victoria, ale poza tym Emma, Geri i obie Melanie prezentowały podobny poziom wokalny Icon_wink
ja zawsze byłem #teamemma

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
03.08.2018 11:30 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 664
Dołączył: Jun 2007
Post: #49
RE: Mychartsowy Top Spice Girls
thestranglers napisał(a):I aby kajman miał czas na ewentualną poprawkę w kwestii propozycji proszę o Wasze głosy w tym temacie do niedzieli włącznie.
Nie ma się co spieszyć bo i tak nie zamierzam nic zgłaszać.
03.08.2018 02:01 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
thestranglers Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 31 113
Dołączył: Dec 2014
Post: #50
RE: Mychartsowy Top Spice Girls
kajman napisał(a):i tak nie zamierzam nic zgłaszać
szkoda punktu, ale Twoja wola
03.08.2018 02:19 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 664
Dołączył: Jun 2007
Post: #51
RE: Mychartsowy Top Spice Girls
I tak nie mam dobrego pomysłu na to, co by zgłosić.
03.08.2018 03:23 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #52
RE: Mychartsowy Top Spice Girls
To o Mel C to akurat nie tylko moja opinia, wielu znacznie ważniejszych ode mnie tak prawiło. No zresztą posłuchajcie:

Ogólnie zakwalifikowałbym to tak:
1. Mel C
2. Mel B
3. Emma/Geri
5. Victoria (choć tak naprawdę to nie wiadomo jak do końca jest z tym jej głosem).

A co do utworu zgłoszonego przez Kajmana - jestem za! Zawsze będzie ciekawiej Icon_cool
03.08.2018 04:57 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Tomekk Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 14 494
Dołączył: Aug 2008
Post: #53
RE: Mychartsowy Top Spice Girls
Przecież wiadomo, że Mel C miała najciekawszą barwę głosu i śpiewała najlepiej ze wszystkich pań.
Myślałem, że to wiedza powszechna Icon_razz2
03.08.2018 10:42 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 664
Dołączył: Jun 2007
Post: #54
RE: Mychartsowy Top Spice Girls
Może dla tych, którzy je rozróżniali. Ale słyszałem później coś od niej solo i to raczej katastrofa była.
04.08.2018 07:57 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #55
RE: Mychartsowy Top Spice Girls
Wiesz, Kajmanie, dla Ciebie różne rzeczy to katastrofy, więc... Icon_wink


Jeśli ktoś jeszcze nie ma pomysłu na to, co wrzucić, to chętnie podrzucę typy Icon_wink

I propsujcie propozycję Kajmana!
04.08.2018 07:58 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 664
Dołączył: Jun 2007
Post: #56
RE: Mychartsowy Top Spice Girls
Ale Geri wyszedł Rain.

A w ostatniej linijce w drugim słowie przez pomyłkę dodałeś R.
04.08.2018 08:30 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
thestranglers Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 31 113
Dołączył: Dec 2014
Post: #57
RE: Mychartsowy Top Spice Girls
Eeee, Geri solo to raczej tragedia. A z głosów Spice ten Mel C zawsze najmniej mi leżał.
05.08.2018 02:18 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #58
RE: Mychartsowy Top Spice Girls
Dobra, żeby później nie zapomnieć. Wybieram:
- Song For Her (co prawda formalnie to GEM, ale tak naprawdę GEM to takie Spice Girls w okrojonej liczbie osób. Swoją drogą szkoda, że skończyło się tylko na wpuszczonym do sieci utworze...)
- My Strongest Suit

Zastanawiałem się nad odrobiną ochłody w postaci "Sleigh Ride", ale niestety już nie ma miejsca... Może ktoś, kto jeszcze nie dawał propozycji, chciałby dorzucić? Icon_wink

I przypominam, żeby propsować propozycję Kajmana!
05.08.2018 08:37 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 664
Dołączył: Jun 2007
Post: #59
RE: Mychartsowy Top Spice Girls
Nie używaj takich brzydkich słów.
05.08.2018 08:41 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #60
RE: Mychartsowy Top Spice Girls
Że "propsować" jest dla Ciebie wulgarne?
05.08.2018 08:43 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Mychartsowy Top Girls Aloud thestranglers 181 6 321 09.10.2019 11:17 PM
Ostatni post: dejmieeen

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości