Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
VHL:008 [21.02.2009]
Listoholik
Unregistered

 
Post: #81
 
kajman napisał(a):po części sugeruje nieodmienialność

bzdury.
ja nie miałem żadnych wątpliwości, że jest odmienialny.
Icon_biggrin3
27.02.2009 10:35 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #82
 
kajman napisał(a):
aaktt napisał(a):
saferłel napisał(a):rozprawy z aaktt Icon_wink2
i znowu to robisz? Icon_frown
A ja nawet tego nie zauważyłem. Pewnie dlatego, że taki nick (sam w sobie nic nie znaczący i do tego obco brzmiący) po części sugeruje nieodmienialność.
EDIT: Odpowiedź saferłela przeczytałem dopiero po napisamiu tego komentarza.

O właśnie. I ja po raz pierwszy w przeciągu ostatnich 47 wiadomości zgadzam się z Krzysztofem Icon_wink

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
27.02.2009 10:36 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
uzi Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 515
Dołączył: Sep 2008
Post: #83
 
Listoholik napisał(a):mam dwa latka.. i trochę opóźniony w rozwoju.. dopiero raczkuję Icon_wink2
to nie nazywaj tego forum najbardziej niemuzycznym z muzycznych, bo zaiste nie masz racji.
27.02.2009 10:36 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 651
Dołączył: May 2008
Post: #84
 
Listoholik napisał(a):
kajman napisał(a):po części sugeruje nieodmienialność

bzdury.
ja nie miałem żadnych wątpliwości, że jest odmienialny.
Icon_biggrin3
Icon_biggrin3

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
27.02.2009 10:39 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
mr.vingoe
Unregistered

 
Post: #85
 
O kuwa jego mać, ja pieldolę…
Skończę oglądać „So you think you can dance” na FoxLife, wykąpię się i wrócę zrobić tu rozpierduchę.
27.02.2009 10:41 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Listoholik
Unregistered

 
Post: #86
 
tylko mnie nie bij Przyjacielu, ja tu nic nie pisałem... ktoś się pode mnie podszywał... ja też siedziałem cały czas przy FoxLife'ie Icon_wink2
27.02.2009 10:43 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 885
Dołączył: Jun 2007
Post: #87
 
aaktt napisał(a):Wklejam ściągawkę Icon_razz
I po jej przeczytaniu przeżyłem szok. Jakoś strasznie dziwne te formy:
kogo czego: aaktta
kogo co: aaktta
Przyznam się, że polska gramatyka sugerowałaby zdecydowanie bardziej formy C:aakttu i B:aaktt
No i jeszcze:
o kim o czym: o aakcie
Dlaczego zamiana dwóch tt na jedno c, logiczniej byłoby aaktcie lub ewentualnie aakccie.
27.02.2009 10:48 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #88
 
O Boże!
Widać, że to Polska... A mnie pomysł rozbawił, no może nie doprowadził do łez, ale fajny pomysł Icon_smile2
A to, że tylu ludzi się zbuntowało to świadczy o tym, jak wpojony jest w naszą kulturę ten cholerny katolicyzm i nawet jak świadomie go nie wyznajemy to... Nie, dobra, już nic nie będę o tym pisał

Listoholik napisał(a):po sporej dawce alkoholu można pisać różnie
e, to juz wszystko wiadomo Icon_wink2 w takim razie juz sie na Ciebie nie gniewam... w koncu po winie/piwie niepoczytalny bywasz Icon_mrgreen

Listoholik napisał(a):uwielbiam takie szadkowanie* całych wypowiedzi
przypomina mi to sylabizowanie przez pierwszoklasistę
Icon_biggrin3
A to Ci się udało! Icon_mrgreen
27.02.2009 10:51 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Listoholik
Unregistered

 
Post: #89
 
aaktt, nie zadzieraj z kajmanem, on wie lepiej, bo to rasowy deklinator (w znaczeniu, że znawca deklinacji) Icon_wink2
27.02.2009 10:51 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #90
 
kajman napisał(a):1. No proszę. Tym, że mnie rażą pewne rzeczy estetycznie czy tym, że drażni mnie traktowanie wiary jak towaru?
3. To niedobrze, może stąd trochę przesadnie niekiedy reagujesz.
4. Może to trochę inaczej, może te uwagi są same w zobie niegroźne
5. Sorry, ale skąd Ci przyszło do głowy, że straciłeś reputację?
7. Ależ to forum jest bardzo OK, dopóki ktoś nie zacznie traktować wszystkiego zbysz poważnie.
8. Ależ tutaj można dyskutować elegancko na każdy temat, nie tylko o muzyce.

1. Ja miałem zupełnie inne intencje, zupełnie z innej strony do tego podszedłem, nie myślałem w ogóle w tych kryteriach co ty. Tu się nie dogadamy. Mój błąd (teraz z perspektywy czasu jak na to patrzę) to fakt, że nie dałem tego Konradowi na priva, no cóż...nie liczyłem na takie przyjęcie tego medalika. Ale ten temat już jest zamknięty Icon_wink2
3. Pewnie tak jest, ale spokojnie. Myślę, że wszystko będzie dobrze. Ręczę za to Icon_wink
4. Może tak, może nie. Nie ma sensu już tego roztrząsać.
5. Pisałem już, że jestem bardzo krytyczny w stosunku do siebie i bardzo nie podoba mi się to w jaki sposób kilka razy ostatnio zareagowałem i jak rozwinęła się m.in ta dyskusja o medaliku. Chociaż jeszcze raz powtórzę, że mam do tego inne podejście - inaczej nie zdecydowałbym się na zapostowanie tego obrazka, po prostu to co dalej wynikło.....ale ok koniec. KONIEC. K.O.N.I.E.C. Icon_smile2
7. Czasem trzeba do tematu podejść bardziej poważnie. Mi tylko nie podobają się te nasze ostatnie kłótnie, które sięgają już poziomu obrażania się nawzajem...czasami. Pisałem o tym już wiele razy.
8. Tak, ale chodziło mi o tą OSTROŚĆ. Ja też uważam, że tu można dyskutować o wszystkim. Ciągle to udowadniamy.

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
27.02.2009 10:53 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 651
Dołączył: May 2008
Post: #91
 
kajman napisał(a):
aaktt napisał(a):Wklejam ściągawkę Icon_razz
I po jej przeczytaniu przeżyłem szok. Jakoś strasznie dziwne te formy:
kogo czego: aaktta
kogo co: aaktta
Przyznam się, że polska gramatyka sugerowałaby zdecydowanie bardziej formy C:aakttu i B:aaktt
No i jeszcze:
o kim o czym: o aakcie
Dlaczego zamiana dwóch tt na jedno c, logiczniej byłoby aaktcie lub ewentualnie aakccie.
To jest oficjalna odmiana, zatwierdzona osobiście przez samego aaktta Icon_razz A fragment przez Ciebie poddawany w wątpliwość tzw. przegłos Icon_razz Tzn. "tt" czytamy jako pojedyncze "t", stąd "tt" odmienione miejscowniku ("aakcie") czytamy jako "c", a że "c" pisane podwójnie utrudniłoby znacznie odczytanie wyrazu poprawnie to jest jedno Icon_smile2 "aaktcie" mogłoby być, gdyby oba "t" w wyrazie "aaktt" były odczytywane, a tymczasem czyta się "akt" Icon_razz

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
27.02.2009 10:56 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 885
Dołączył: Jun 2007
Post: #92
 
saferłel napisał(a):O właśnie. I ja po raz pierwszy w przeciągu ostatnich 47 wiadomości zgadzam się z Krzysztofem Icon_wink
Ja mam wielką prośbę: po imieniu jak najbardziej, tylko w dowolnej innej formie. Tej po prostu bardzo nie lubię. Jak bardzo to mogłoby powiedzieć wielu urzędników.
27.02.2009 10:59 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Listoholik
Unregistered

 
Post: #93
 
Krzysztofie, to zmień imię... np. drugie zamień sobie z pierwszym Icon_mrgreen
27.02.2009 11:01 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 651
Dołączył: May 2008
Post: #94
 
kajman napisał(a):
saferłel napisał(a):O właśnie. I ja po raz pierwszy w przeciągu ostatnich 47 wiadomości zgadzam się z Krzysztofem Icon_wink
Ja mam wielką prośbę: po imieniu jak najbardziej, tylko w dowolnej innej formie.
Chyba nie wolisz "Krzychu"? Icon_mrgreen

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
27.02.2009 11:02 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #95
 
Dobrze Krzychu Icon_lol Tak swoją drogą naszła mnie ciekawa myśl....ciekawe co by było gdybym uczył się w twojej szkole. ''Krzychu, kartkówki sprawdzone''? Icon_razz

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
27.02.2009 11:02 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #96
 
aaktt napisał(a):Chyba nie wolisz "Krzychu"? Icon_mrgreen

Heh co za zbieżność myśli. Czyli jednak my wybralibyśmy KRZYCHA Icon_lol

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
27.02.2009 11:03 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 885
Dołączył: Jun 2007
Post: #97
 
prz_rulez napisał(a):A to, że tylu ludzi się zbuntowało to świadczy o tym, jak wpojony jest w naszą kulturę ten cholerny katolicyzm i nawet jak świadomie go nie wyznajemy to... Nie, dobra, już nic nie będę o tym pisał
Sorry, to chyba Ty jesteś zarażony katolicyzmem, że wszędzie go widzisz. Że w naszą kulturę jest wpojony to fakt, bo w jakim innym kraju reklamowano medaliki z Marią. Ale tutaj nie chodziło (przynajmniej w znacznej części) o jakiś tam katolicyzm.
27.02.2009 11:06 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 885
Dołączył: Jun 2007
Post: #98
 
Listoholik napisał(a):aaktt, nie zadzieraj z kajmanem, on wie lepiej, bo to rasowy deklinator (w znaczeniu, że znawca deklinacji) Icon_wink2
To dobrze, że napisałeś, co to znaczy, bo brzmiało to tak groźnie, że sam bym siebie przestraszył. Icon_wink2
27.02.2009 11:09 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 651
Dołączył: May 2008
Post: #99
 
saferłel napisał(a):
aaktt napisał(a):Chyba nie wolisz "Krzychu"? Icon_mrgreen

Heh co za zbieżność myśli. Czyli jednak my wybralibyśmy KRZYCHA Icon_lol
To mimo wszystko najciekawsza opcja Icon_mrgreen

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
27.02.2009 11:09 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #100
 
kajman napisał(a):Ale tutaj nie chodziło (przynajmniej w znacznej części) o jakiś tam katolicyzm.
Ja zrozumiałem, że o to... No, to skoro nie o to, to o co? nawet sam aaktt pisał o uczuciach religijnych...
27.02.2009 11:17 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości