Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
VHL:008 [21.02.2009]
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 632
Dołączył: May 2008
Post: #61
 
saferłel napisał(a):rozprawy z aaktt Icon_wink2
i znowu to robisz? Icon_frown

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
27.02.2009 10:03 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #62
 
Oj daj spokój. Icon_smile2 Przecież nie robię z ciebie dziewczynki, nie robię ci na złośćIcon_smile2 Po prostu masz dość specyficzny nick i jakoś bardziej naturalnie wychodzi mi zostawienie go w podstawowej formie niż wpis: ''aakttem'' Postaram się o tym pamiętać, ale nie obiecuję 100% efektów od razu Icon_wink2

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
27.02.2009 10:06 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 632
Dołączył: May 2008
Post: #63
 
saferłel napisał(a):Oj daj spokój. Icon_smile2 Przecież nie robię z ciebie dziewczynki, nie robię ci na złośćIcon_smile2 Po prostu masz dość specyficzny nick i jakoś bardziej naturalnie wychodzi mi zostawienie go w podstawowej formie niż wpis: ''aakttem'' Postaram się o tym pamiętać, ale nie obiecuję 100% efektów od razu Icon_wink2
OK, wybaczam Icon_razz
Wklejam ściągawkę Icon_razz
kto co: aaktt
komu czemu: aakttowi
kogo czego: aaktta
kogo co: aaktta
z kim z czym: z aakttem
o kim o czym: o aakcie
o aakcie!

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
27.02.2009 10:08 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #64
 
Ja tam i tak wolę nazywać cię po imieniu, ale jest to jedna osoba co jest przeciwna takiemu nazywaniu członków forum Icon_smile2

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
27.02.2009 10:09 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Listoholik
Unregistered

 
Post: #65
 
o, safer, nie wybielaj sie, dla mnie zawsze byłeś biały Icon_mrgreen
to inni tu są daltonistami Icon_razz
27.02.2009 10:09 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 632
Dołączył: May 2008
Post: #66
 
saferłel napisał(a):Ja tam i tak wolę nazywać cię po imieniu, ale jest to jedna osoba co jest przeciwna takiemu nazywaniu członków forum Icon_smile2
Nie wiem o kim mówisz, ale dla mnie ok Icon_razz

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
27.02.2009 10:11 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #67
 
Listoholik napisał(a):o, safer, nie wybielaj sie, dla mnie zawsze byłeś biały Icon_mrgreen
to inni tu są daltonistami Icon_razz

Myślę, że każdy kto ma nawet najmniejsze przewinienie na swoim koncie popełnione pod skrzydłami tej strony może się teraz wybielić w jaki chce sposób, za pomocą jakiego chce proszku Icon_wink2

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
27.02.2009 10:15 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 632
Dołączył: May 2008
Post: #68
 
saferłel napisał(a):
Listoholik napisał(a):o, safer, nie wybielaj sie, dla mnie zawsze byłeś biały Icon_mrgreen
to inni tu są daltonistami Icon_razz

Myślę, że każdy kto ma nawet najmniejsze przewinienie na swoim koncie popełnione pod skrzydłami tej strony może się teraz wybielić w jaki chce sposób, za pomocą jakiego chce proszku Icon_wink2
A na ciężkie plamy Ace - wybielacz nad wybielacze Icon_mrgreen Albo Vanish - różowa siła Icon_mrgreen

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
27.02.2009 10:17 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
uzi Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 515
Dołączył: Sep 2008
Post: #69
 
saferłel napisał(a):a może ona po prostu się mnie tak przyczepiła i robi mi na złość?
ale co ona Ci robi na złość?
saferłel napisał(a):ale swoim zachowaniem na forum na pewno nie przekonała mnie do siebie.
trudno. przykro mi. jej, no.
saferłel napisał(a):Smuci mnie fakt, że po każdej kolejnej sprzeczce kiedy udało znaleźć się wspólny temat, zaczynała się nowa, prawie zawsze sprowokowana jakąś twoją uwagą uzi - ja to tak odbieram, mam do tego prawo i proszę mi nie prawić teraz wykładów jaka to kochana koleżanka.
ni dziwię się, że tak to odbierasz. 'przyszła jakaś uzi, robi wszędzie offtopy i wszczyna kłótnie' ...
ale, przepraszam ja Cię bardzo, Ty też nie jesteś święty [jak ten nieszczęsny medalik], grzeczniutki i potulny jak baranek.
i na pewno nikt nie zamierz prawić kazań jaka to uzi jest milutka i grzeczniutka.
saferłel napisał(a):można w elegancki sposób ostro dyskutować, ale o muzyce, tylko o muzyce.
dobrze.
ale Ty też mógłbyś się starać to udowodnić.


pozdrawiam czule.
ona/jej
27.02.2009 10:18 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Listoholik
Unregistered

 
Post: #70
 
uzi napisał(a):ona/jej

to wszystko tłumaczy, kłótliwa lesbijka nam się trafiła Icon_wink2 Icon_mrgreen Icon_mrgreen Icon_mrgreen
27.02.2009 10:22 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
uzi Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 515
Dołączył: Sep 2008
Post: #71
 
Listoholik napisał(a):to wszystko tłumaczy, kłótliwa lesbijka nam się trafiła Icon_wink2 Icon_mrgreen Icon_mrgreen Icon_mrgreen
.
widzę, że nie skapowałeś. przykro.
27.02.2009 10:24 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #72
 
Nie napisałem, że jestem święty, ale zauważyłem, że przez ciebie m.in. już taki nie jestem sympatyczny jak kiedyś. To moja opinia oczywiście i nie chcę o tym dyskutować więcej. Nie uważam bynajmniej, że jesteś zła i niedobra jako człowiek. Po prostu tak na siebie wpływamy. Nie wytłumaczę Ci tego.

Udowadniam. Ja o muzyce mogę gadać naprawdę na wysokim poziomie i myślę, że wiele osób to potwierdzi. Nie, nie chwalę się. Po prostu tak jest. Sam o tym wiem. Potrafię jednak też przyznać się do błędu i skłonić do przemyśleń - i to właśnie teraz robię by zażegnać już wszelkie spory. Ogólnie jednak to nie uważam się za osobę kłótliwą, a raczej spokojną i krytyczną wobec siebie.

EDIT - przepraszam najgoręcej vingoe'a, bo cały ten zamęt rozegrał się na jego terenie. Niezwykle szanuje jego listę i to, że może służyć mi jako inspiracja. Mam nadzieję, że zrozumie konieczność przeprowadzenia tej OSTATECZNEJ mam nadzieję dyskusji na tematy, których nigdy już nie będziemy poruszać.

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
27.02.2009 10:24 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Listoholik
Unregistered

 
Post: #73
 
uzi napisał(a):widzę, że nie skapowałeś.

do logicznego kapowania jest tu kajman. ja to słów cięcie-gięcie Icon_wink2
i żadnej logiki. matematyka do śmietnika.

pozdrowienia dla wszystkich z najbardziej niemuzycznego z muzycznych forów :->
27.02.2009 10:28 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
uzi Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 515
Dołączył: Sep 2008
Post: #74
 
saferłel napisał(a):przez ciebie m.in. już taki nie jestem sympatyczny jak kiedyś.
Icon_eek2 sprowadziłam Cię na złą drogę... ja... odżizazkrajst...
weź mi naprawdę wklej ignora, bo jeszcze zrobię z Ciebie mordercę, satanistę albo innego dziwnego stwora... Icon_eek2
saferłel napisał(a):Ja o muzyce mogę gadać naprawdę na wysokim poziomie i myślę, że wiele osób to potwierdzi. Nie, nie chwalę się. Po prostu tak jest.
wiem.
saferłel napisał(a):Potrafię jednak też przyznać się do błędu i skłonić do przemyśleń - i to właśnie teraz robię
ja jakoś widzę, że przyznajesz mnie do moich błędów. 'przynajmniej tak to odbieram.'
27.02.2009 10:29 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 753
Dołączył: Jun 2007
Post: #75
 
saferłel napisał(a):1. Przeboleję to - przebiłeś uzi w każdym razie.
2. Aha i widocznie jestem bardzo naiwną osobą, a może ona po prostu się mnie tak przyczepiła i robi mi na złość? Cieszę się, że dla was to dobra koleżanka ze zlotu, ale swoim zachowaniem na forum na pewno nie przekonała mnie do siebie.
3. Ostatnio jestem bardzo podenerwowany
4. Smuci mnie fakt, że po każdej kolejnej sprzeczce kiedy udało znaleźć się wspólny temat, zaczynała się nowa, prawie zawsze sprowokowana jakąś twoją uwagą uzi
5. Przykro mi, że straciłem przez te wszystkie czyny reputację, ale zawsze uważałem się za dobrego partnera do dyskusji i nie garnąłem się do kłótni
6. zawsze chętnie ''mieszałem się'' w różne dyskusje i to w końcu przynosi taki efekt.
7. Forum może być ok - zwracam się do tych bardziej ''energicznych'' posterów (o widzę, że Rafał oraz Konrad znów zaczynają wyżej jakiś dialog Icon_sad)
8. Ja sam przecież pokazałem (rozprawy z aaktt Icon_wink2 ), że można w elegancki sposób ostro dyskutować, ale o muzyce, tylko o muzyce.
1. No proszę. Tym, że mnie rażą pewne rzeczy estetycznie czy tym, że drażni mnie traktowanie wiary jak towaru?
2. Nie traktuję uzi inaczej niż kogokolwiek innego na tym forum. Prywatnie mogę lubić jedną osobę bardziej, drugą mniej, mogę mieć gorsze zdanie o lubianej przez jednych muzyce, a lepsze o drugich, ale w dyskusjach zawsze staram się patrzeć na temat, a nie na osobę dyskutującą.
3. To niedobrze, może stąd trochę przesadnie niekiedy reagujesz.
4. Może to trochę inaczej, może te uwagi są same w zobie niegroźne, a Ty reagujesz zbyt impulsywnie (tutaj nie do końca mogę ocenić, bo nie czytam wszystkich wątków).
5. Sorry, ale skąd Ci przyszło do głowy, że straciłeś reputację?
6. I bardzo dobrze. Mieszanie się jest pozytywne, jeżeli nie przeradza się w takie pyskówki jak na niektórych forumach, na które już nie zaglądam.
7. Ależ to forum jest bardzo OK, dopóki ktoś nie zacznie traktować wszystkiego zbysz poważnie.
8. Ależ tutaj można dyskutować elegancko na każdy temat, nie tylko o muzyce.
27.02.2009 10:29 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 632
Dołączył: May 2008
Post: #76
 
saferłel napisał(a):Ja o muzyce mogę gadać naprawdę na wysokim poziomie i myślę, że wiele osób to potwierdzi.
Ja mogę! Ja mogę! Icon_smile2

Cytat:EDIT - przepraszam najgoręcej vingoe'a, bo cały ten zamęt rozegrał się na jego terenie. Niezwykle szanuje jego listę i to, że może służyć mi jako inspiracja. Mam nadzieję, że zrozumie konieczność przeprowadzenia tej OSTATECZNEJ mam nadzieję dyskusji na tematy, których nigdy już nie będziemy poruszać.
Tak, ja się dołączę z tym tylko jednym mankamentem, że dyskusja mi się podoba i chciałbym sequel Icon_mrgreen

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
27.02.2009 10:29 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
uzi Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 515
Dołączył: Sep 2008
Post: #77
 
Listoholik napisał(a):z najbardziej niemuzycznego z muzycznych forów :->
taa... a ile muzycznych for zwiedziłeś? :->
27.02.2009 10:30 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 632
Dołączył: May 2008
Post: #78
 
kajman napisał(a):7. Ależ to forum jest bardzo OK, dopóki ktoś nie zacznie traktować wszystkiego zbyt poważnie.
8. Ależ tutaj można dyskutować elegancko na każdy temat, nie tylko o muzyce.
Zdecydowanie popieram!

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
27.02.2009 10:31 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 753
Dołączył: Jun 2007
Post: #79
 
aaktt napisał(a):
saferłel napisał(a):rozprawy z aaktt Icon_wink2
i znowu to robisz? Icon_frown
A ja nawet tego nie zauważyłem. Pewnie dlatego, że taki nick (sam w sobie nic nie znaczący i do tego obco brzmiący) po części sugeruje nieodmienialność.
EDIT: Odpowiedź saferłela przeczytałem dopiero po napisamiu tego komentarza.
27.02.2009 10:33 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Listoholik
Unregistered

 
Post: #80
 
uzi napisał(a):ile muzycznych for zwiedziłeś?

mam dwa latka.. i trochę opóźniony w rozwoju.. dopiero raczkuję Icon_wink2
27.02.2009 10:34 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości