Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
VHL:008 [21.02.2009]
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 632
Dołączył: May 2008
Post: #41
 
Listoholik napisał(a):aha, jak vingoe tu się w końcu zaloguje i to przeczyta, to chyba się przeżegna Icon_wink2 Icon_lol
dokładnie, ja też się zastanawiam jaka będzie reakcja Icon_mrgreen

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
27.02.2009 08:15 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Online
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 741
Dołączył: Jun 2007
Post: #42
 
saferłel napisał(a):1. A ja sądzę uzi, że skoro i również z ciebie zaczęła teraz emanować postać urażonej katoliczki,
2. to sama powinnaś przeprosić wszystkich za to co zrobiłaś.
3. Ja nie mam zamiaru, bo w mojej opinii to wszystko mieści się w normie,
3a. a ty widzę grasz na kilka frontów.
4. Ciekawe czy jakbym wstawił tam faktycznie reklamę Bono to napisałabyś równie niemiłe słowa, a może '''oooh jaki cudowny żart, no dajmy już mu spokój''.
5. To pokazuje twoją WREDNĄ naturę. Po raz kolejny.
6. Ja również z nikogo się nie naśmiewałem wstawiając tę reklamę.
7. I myślę, że dlatego, że jestem praktykującym i mocno wierzącym katolikiem stać mnie było WŁAŚNIE NA TAKI RUCH :/
8. Prawdziwa wiara nie drzemie w dewocjonaliach, a w nas samych.
Jedyne trzeźwe spostrzeżenie w ciągu ostatnich kilkunastu godzin na tym forum.
1. To chyba zaczynasz mieć problemy z czytaniem ze zrozumieniem, skoro tak to odbierasz.
2. To by nie zaszkodziło, ale wystarczyłoby Pawła.
3. W normie to moim zdaniem się nie mieści, bo o ile jeszcze zwykła reklama medalika (bo chyba ta uzi taka jest) balansuje na granicy normy estetycznej, to Twoja przeróbka zdecydowanioe ją przekracza i poza tym jest na bakier z logiką.
3a. Gdzie Ty kilka frontów widzisz?
4. Ja jakbym zobaczył taką reklamę z AMJopek lub z PGabrielem to byłbym piekielnie wkurzony, że się profanuje te osoby.
5. Uwierzyłeś w jej wredną naturę? To jesteś naiwny.
6. No może faktycznie o naśmiewaniu to tutaj nie można mówić. Raczej o obrażaniu i profanacji i to zarówno religii jak i tego gościa na zdjęciu, kimlolwiek by nie był.
7. I to mnie dziwi. Ja nie jestem wierzącym, nie jestem praktykującym i na pewno nie katolikiem, ale uważam to za żenadę.
8. To raczej dość oklepane stwierdzenie, chociaż prawdziwe. Ale jeżeli uważasz to za jedyne trzeźwe, to wynika z tego, że swoich za takowe nie uważasz.
27.02.2009 08:15 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Online
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 741
Dołączył: Jun 2007
Post: #43
 
aaktt napisał(a):
Listoholik napisał(a):uwielbiam takie szadkowanie* całych wypowiedzi
A nie czasem szatkowanie? Icon_razz
Może po prostu Listoholik nie lubi Marka N., który właśnie z Szadka pochodzi? Icon_wink2
27.02.2009 08:17 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Listoholik
Unregistered

 
Post: #44
 
kajman napisał(a):To raczej dość oklepane stwierdzenie,


bo ja jestem oklepany, więc i oklepane rzeczy zazwyczaj piszę Icon_razz

a swoją drogą, to mieliśmy już nie wracać do tego tematu, zakończone, nastolatki popisały, już się prawie poprzepraszały i Koniec... ale stary 50-letni piernik znów musi podłudzać Icon_mad
i Ty komukolwiek masz tu śmiałość zwracąć uwagę :?: Icon_eek2


PS.
lubię Marka N. i jego Szadek, ale po sporej dawce alkoholu można pisać różnie, wybaczcie jeśli uraziłem Wasze odczucia ortograficzne Icon_mrgreen
27.02.2009 08:29 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Online
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 741
Dołączył: Jun 2007
Post: #45
 
saferłel napisał(a):1. kajman - tu nie chodziło o perfekcję wykonania, faktycznie nic nie kapujesz...
2. no bo tak - przydałoby się znać Pana na zdjęciu w tym momencie :/
3. Ja już napisałem, jak ja odebrałem waszą reakcje na medalik.
4. Widocznie przekroczyłem granicę, które są według mnie zbyt mało płynne.
1. Zdaję sprawę, że coś tym chciałeś przekazać, ale nie musiałeś tego robić w taki kiczowaty i nielogiczny sposób.
2. Przydałoby, ale Ty jak widzę nie chcesz tego robić. A tak w ogóle czy ten pan po lewej i prawej to ten sam pan?
3. Trzeba było ostro pokombinować, żeby tak to oderać.
4. Przede wszystkim przekroczyłeś granicę dobrego smaku estetycznego.
27.02.2009 08:30 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Online
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 741
Dołączył: Jun 2007
Post: #46
 
saferłel napisał(a):1. kajman - tu nie chodziło o perfekcję wykonania, faktycznie nic nie kapujesz...
2. no bo tak - przydałoby się znać Pana na zdjęciu w tym momencie :/
3. Ja już napisałem, jak ja odebrałem waszą reakcje na medalik.
4. Widocznie przekroczyłem granicę, które są według mnie zbyt mało płynne.
1. Zdaję sprawę, że coś tym chciałeś przekazać, ale nie musiałeś tego robić w taki kiczowaty i nielogiczny sposób.
2. Przydałoby, ale Ty jak widzę nie chcesz tego robić. A tak w ogóle czy ten pan po lewej i prawej to ten sam pan?
3. Trzeba było ostro pokombinować, żeby tak to oderać.
4. Przede wszystkim przekroczyłeś granicę dobrego smaku estetycznego.
27.02.2009 08:30 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
uzi Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 515
Dołączył: Sep 2008
Post: #47
 
Listoholik napisał(a):nastolatki popisały, już się prawie poprzepraszały
yyy, czyżbym miała za coś przepraszać saferłela? Icon_eek2 Icon_lol
kajman napisał(a):2. To by nie zaszkodziło, ale wystarczyłoby Pawła.
urażonych przeprosiłam. jeśli nie widać, to wyedytuję i pogrubię. Icon_wink2 Pawła - którego i za co?... :roll:
kajman napisał(a):3a. Gdzie Ty kilka frontów widzisz?
on z reguły widzi co innego niż trzeba. Icon_wink2
kajman napisał(a):5. Uwierzyłeś w jej wredną naturę? To jesteś naiwny.
Icon_lol Icon_wink2
27.02.2009 08:34 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Listoholik
Unregistered

 
Post: #48
 
aaktt napisał(a):przesłuchałem część nowo załadowanych na chomika kawałków od vingoe i muszę przyznać, że większość jak najbardziej mi się podoba (...)
Najgorsze jest chyba Elbow.

a wiesz dlaczego tak jest :?:
bo Elbow jest najambitniejszym utworem w tym zastawie Icon_mrgreen

a do tego jest to cover U2, dalece odbiegający od oryginału Icon_biggrin3
27.02.2009 08:47 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Online
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 741
Dołączył: Jun 2007
Post: #49
 
aaktt napisał(a):Ja się jeszcze wypowiem na koniec, że Paweł ma rację, nie ma con tego drążyć. Jak dla mnie nic się nie stało, choć żart był średnio śmieszny. Trzeba by w ogóle wyjść od tego, że sama reklama medalika bez przeróbek może obrażać czyjeś uczucia religijne Icon_razz Aż się zastanowię chwilę czy moich czasem nie obraża Icon_surprised
Może faktycznie kończmy, bo za chwilę zaczniemy się zastanawiać czy sam medalik nie obraża uczuć religijnych. A tymczasem Madonna w rzp obraża moje uczucia estetyczne.
27.02.2009 08:57 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Online
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 741
Dołączył: Jun 2007
Post: #50
 
uzi napisał(a):
kajman napisał(a):2. To by nie zaszkodziło, ale wystarczyłoby Pawła.
urażonych przeprosiłam. jeśli nie widać, to wyedytuję i pogrubię. Icon_wink2 Pawła - którego i za co?... :roll: Icon_wink2
Z kontextu wynika to jednoznacznie, chyba że coś pomyliłem i to nie jemu wysłałaś medalik.
27.02.2009 09:02 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Listoholik
Unregistered

 
Post: #51
 
a co, jeśli Pawłów jest tu kilku :?: Icon_razz
27.02.2009 09:04 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Online
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 741
Dołączył: Jun 2007
Post: #52
 
Listoholik napisał(a):
aaktt napisał(a):przesłuchałem część nowo załadowanych na chomika kawałków od vingoe i muszę przyznać, że większość jak najbardziej mi się podoba (...)
Najgorsze jest chyba Elbow.
a wiesz dlaczego tak jest :?:
bo Elbow jest najambitniejszym utworem w tym zastawie Icon_mrgreen
Mocne. Icon_biggrin3
A propos języka polskiego, to gdyby starać się czytać po kolei to wynikałoby z tego, że ambitne jest najgorsze. Icon_lol
27.02.2009 09:05 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Online
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 741
Dołączył: Jun 2007
Post: #53
 
Listoholik napisał(a):a co, jeśli Pawłów jest tu kilku :?: Icon_razz
Jest co najmniej dwóch, ale chyba uzi tych medalikow nie wysyła w dużych olościach. Icon_confused
27.02.2009 09:07 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Listoholik
Unregistered

 
Post: #54
 
dla aaktta tak właśnie jest, ale nie dla mnie Icon_mrgreen

a ty, literaturoznawco, jak zwykle nic nie rozumiesz Icon_lol
27.02.2009 09:08 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
uzi Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 515
Dołączył: Sep 2008
Post: #55
 
kajman napisał(a):Z kontextu wynika to jednoznacznie, chyba że coś pomyliłem i to nie jemu wysłałaś medalik.
ale jakoś nie wydaje mi się, żeby się za to obrażał i wymagał przeprosin... :roll:
kajman napisał(a):Jest co najmniej dwóch, ale chyba uzi tych medalikow nie wysyła w dużych olościach. Icon_confused
Icon_lol oczywiście ze w dużych - taka praca spamera. Icon_mrgreen
27.02.2009 09:09 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
uzi Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 515
Dołączył: Sep 2008
Post: #56
 
Listoholik napisał(a):bo Elbow jest najambitniejszym utworem w tym zastawie Icon_mrgreen

a do tego jest to cover U2, dalece odbiegający od oryginału Icon_biggrin3
utwór jest świetny, gorzej z wykonaniem... jakoś niezbyt zjadliwe jak dla mnie... :roll: nie wiem, może to dla tego, że tak ubóstwiam wersję oryginalną i w porównaniu cover wypada... :roll: nie tak jak bym chciała.
27.02.2009 09:12 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Listoholik
Unregistered

 
Post: #57
 
uzi napisał(a):może to dla tego, że tak ubóstwiam wersję oryginalną i w porównaniu cover wypada... nie tak jak bym chciała

pewnie to właśnie dla tego Icon_mrgreen
27.02.2009 09:31 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Online
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 741
Dołączył: Jun 2007
Post: #58
 
Listoholik napisał(a):a ty, literaturoznawco, jak zwykle nic nie rozumiesz Icon_lol
Ja rozumiem doskonale, tylko napisałem, jakby to byłoby zrozumiane, gdyby zastosować wykładnię, którą ty zastosowałeś czepiając się mojego komentarza. Ale jak chcesz kajmana uderzyć, to łom zawsze się znajdzie.
27.02.2009 09:43 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 632
Dołączył: May 2008
Post: #59
 
Listoholik napisał(a):
aaktt napisał(a):przesłuchałem część nowo załadowanych na chomika kawałków od vingoe i muszę przyznać, że większość jak najbardziej mi się podoba (...)
Najgorsze jest chyba Elbow.

a wiesz dlaczego tak jest :?:
bo Elbow jest najambitniejszym utworem w tym zastawie Icon_mrgreen
aleś mi pojechał Icon_surprised widocznie jestem płytki - najpierw nie rozumiem Twoich życiowych mądrości o niegrzecznej dziewczynce i ministrantach, w których to ukryta jest cała prawda o świecie i ludzkości; teraz to... no no... radzę nie czytać więcej moich postów, bo jeszcze zarazisz się próżnością i czysto konsumpcyjnym podejściem do muzyki jakie niewątpliwie są nieodłącznymi atrybutami mojej osoby! :roll:

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
27.02.2009 09:59 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #60
 
kajman - nie dyskutuję z tobą na temat medalika już więcej. Po prostu przeraziły mnie twoje odpowiedzi na moje cytowane fragmenty, nie mam siły Ci już nic tłumaczyć i z trudem powstrzymuje się od pisania kolejnych słów w tym temacie, ale ok. Przeboleję to - przebiłeś uzi w każdym razie.

Aha i widocznie jestem bardzo naiwną osobą, a może ona po prostu się mnie tak przyczepiła i robi mi na złość? Cieszę się, że dla was to dobra koleżanka ze zlotu, ale swoim zachowaniem na forum na pewno nie przekonała mnie do siebie. Słowo ''debilny'' było za mocne fakt. Ostatnio jestem bardzo podenerwowany i to nie tylko sprawą medalikam którym rzekomo sprofanowałem PSB - kto by pomyślał, że jeden z największych fanów w Polsce tak poniżył swój zespół Icon_wink2 Wracając do tematu. Powinienem był napisać ''jej prowokacyjne posty, jej ironiczne uwagi i z lekka bezsensowne komentarze''. Nie miałem na celu nazwania jej debilem, o nie. Po prostu nie dojdziemy chyba nigdy do porozumienia. Smuci mnie fakt, że po każdej kolejnej sprzeczce kiedy udało znaleźć się wspólny temat, zaczynała się nowa, prawie zawsze sprowokowana jakąś twoją uwagą uzi - ja to tak odbieram, mam do tego prawo i proszę mi nie prawić teraz wykładów jaka to kochana koleżanka. Myślę, że teraz jak ja się oczyściłem z tych wszystkich złych emocji będziemy mogli dalej spokojnie prowadzić dyskusję na forum. Przykro mi, że straciłem przez te wszystkie czyny reputację, ale zawsze uważałem się za dobrego partnera do dyskusji i nie garnąłem się do kłótni, zachowywałem spokój - kiedyś, zanim pewnie osoby nie pojawiły się na forum. Pewnie współwinnym też jestem w jakimś stopniu, bo zawsze mam coś do powiedzenia, zawsze chętnie ''mieszałem się'' w różne dyskusje i to w końcu przynosi taki efekt. Ironią losu jest fakt, że pogrąża mnie poniekąd mój ulubiony zespół widniejący na medaliku Icon_wink2

Tyle ode mnie. Nie jest to żadne rozpaczliwe wyznanie czy też wylew frustracji, która mnie tu dopadła. Po prostu sam teraz wpakowałem się w nieprzyjemną rzecz, której za wszelką cenę chciałbym uniknąć w przyszłości, a która w różnej formie krąży pod przebraniem tysięcy innych takich nieprzyjemnych wymian zdań etc. na naszym forum - od kilku ładnych tyg. Forum może być ok - zwracam się do tych bardziej ''energicznych'' posterów (o widzę, że Rafał oraz Konrad znów zaczynają wyżej jakiś dialog Icon_sad) Ja sam przecież pokazałem (rozprawy z aaktt Icon_wink2 ), że można w elegancki sposób ostro dyskutować, ale o muzyce, tylko o muzyce.

No, ma być już spokój. Icon_wink2

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
27.02.2009 10:01 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości