Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
VHL:008 [21.02.2009]
Listoholik
Unregistered

 
Post: #21
 
uwielbiam takie szadkowanie* całych wypowiedzi
przypomina mi to sylabizowanie przez pierwszoklasistę

Icon_biggrin3




_______________________________________________________________
* (zdaniowe cytowanie)
27.02.2009 03:00 AM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #22
 
A ja sądzę uzi, że skoro i również z ciebie zaczęła teraz emanować postać urażonej katoliczki, to sama powinnaś przeprosić wszystkich za to co zrobiłaś. Ja nie mam zamiaru, bo w mojej opinii to wszystko mieści się w normie, a ty widzę grasz na kilka frontów. Ciekawe czy jakbym wstawił tam faktycznie reklamę Bono to napisałabyś równie niemiłe słowa, a może '''oooh jaki cudowny żart, no dajmy już mu spokój''. To pokazuje twoją WREDNĄ naturę. Po raz kolejny.

Ja również z nikogo się nie naśmiewałem wstawiając tę reklamę. I myślę, że dlatego, że jestem praktykującym i mocno wierzącym katolikiem stać mnie było WŁAŚNIE NA TAKI RUCH :/


Prawdziwa wiara nie drzemie w dewocjonaliach, a w nas samych.


Jedyne trzeźwe spostrzeżenie w ciągu ostatnich kilkunastu godzin na tym forum.

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
27.02.2009 09:22 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 632
Dołączył: May 2008
Post: #23
 
Listoholik napisał(a):uwielbiam takie szadkowanie* całych wypowiedzi
A nie czasem szatkowanie? Icon_razz

W każdym razie przesłuchałem część nowo załadowanych na chomika kawałków od vingoe i muszę przyznać, że większość tego, co znalazłem jak najbardziej mi się podoba, włącznie z numerem 1 Icon_smile2 Najgorsze jest chyba Elbow. Nie wiem jeszcze co i kiedy pojawi się u mnie, ale pewny jest już debiut Architecture In Helsinki Icon_smile2

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
27.02.2009 11:48 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
uzi Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 515
Dołączył: Sep 2008
Post: #24
 
saferłel napisał(a):A ja sądzę uzi, że skoro i również z ciebie zaczęła teraz emanować postać urażonej katoliczki, to sama powinnaś przeprosić wszystkich za to co zrobiłaś.
ja powtórzę może, dla tych co nie zauważyli, że denerwuje mnie ta reklama. dlatego się z niej nabijam, jak zresztą wielu userów last.fm. ale już tego typu przeróbek, czy tam jest PSB, czy U2, czy inny Riki Tiki Martin, nie popieram. bo to faktycznie może jakoś razić uczucia katolików. mnie to aż tak nie razi, chociaż katoliczką jestem, bo to rzeczywiście może być zabawne, ale ze względu na tych, którym ze względów religijnych przeszkadzają takie mixy artysty/zespołu z jakimś "symbolem wiary", nie popieram takowych mixów.
moje podejście do Cudownego Medalika wiąże się wyłącznie z niechęcią do tej reklamy.
jeśli kogoś uraziło to, co ja wkleiłam u Pawła - przepraszam.
saferłel napisał(a):Ja nie mam zamiaru, bo w mojej opinii to wszystko mieści się w normie
w mojej opinii to moje "przestępstwo religijne" też się mieści w normie. mimo to przepraszam, skoro kogoś to dotyka.
saferłel napisał(a):Ciekawe czy jakbym wstawił tam faktycznie reklamę Bono to napisałabyś równie niemiłe słowa, a może '''oooh jaki cudowny żart, no dajmy już mu spokój''.
nie odpowiem na to zdanie, bo i tak "wiesz swoje", więc to bez sensu.
saferłel napisał(a):To pokazuje twoją WREDNĄ naturę. Po raz kolejny.
odezwał się nie-wredny.
nie zwracaj mi uwagi. akurat Ty.
saferłel napisał(a):I myślę, że dlatego, że jestem praktykującym i mocno wierzącym katolikiem stać mnie było WŁAŚNIE NA TAKI RUCH :/
nie wiem co ma piernik do wiatraka.
saferłel napisał(a):Prawdziwa wiara nie drzemie w dewocjonaliach, a w nas samych.

Jedyne trzeźwe spostrzeżenie w ciągu ostatnich kilkunastu godzin na tym forum.
no pewnie [Obrazek: sleep.gif]

safciu, mam dla Ciebie radę.
taki przycisk "ignoruj" przy moim poście.

dobranoc.
L&P.
27.02.2009 06:11 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #25
 
uzi napisał(a):3. nie podoba mi się natręctwo tej reklamy.
masz last.fm?... chyba nie, bo byś może choć trochę wiedział na czym rzecz polega.
Nie, nie mam. Zresztą mam zainstalowanego Adblocka, więc pewnie i tak bym tego nie zobaczył.
Listoholik napisał(a):Dziwię się, jacy Wy wszyscy naiwni jesteście.
Wszyscy? Wydaje misie, że wyraźnie napisałem, że nie podoba misie zarówno reklama medalika, jak i jej przerabianie.
saferłel napisał(a):A ja sądzę uzi, że skoro i również z ciebie zaczęła teraz emanować postać urażonej katoliczki, to sama powinnaś przeprosić wszystkich za to co zrobiłaś. Ja nie mam zamiaru, bo w mojej opinii to wszystko mieści się w normie, a ty widzę grasz na kilka frontów.
Wyluzuj, ok?
Jak dla mnie to nikt tu nie musi nikogo przepraszać. Wystarczy, że będzie szanować uczucia i odczucia innych. Skoro kogoś to obraża, to może warto w imię dobra wspólnego tego nie robić?
27.02.2009 06:53 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 752
Dołączył: Jun 2007
Post: #26
 
abd3mz napisał(a):1. nie podoba misie ta reklama.
2. nie podoba misie przerabianie tej reklamy.
Ja nie znam tej reklamy, ale jeżeli jest tak badziewna jak ta przeróbka, to na pewno by mi się wyjątkowo nie spodobała. Wyjątkowo dlatego, że praktycznie żadna reklama mi się nie podoba.
27.02.2009 07:07 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 752
Dołączył: Jun 2007
Post: #27
 
Tomekk napisał(a):
saferłel napisał(a):Nie ktoś tylko ja. Jak się nie podoba to napisz do mnie wprost, a zrozumiem.
mi też się nie podoba, z pewnych rzeczy nie należy się śmiać Icon_confused2
Śmiać się można z wszystkiego, ale pewnych rzeczy nie powinno się wyśmiewać. I uważam, że są także rzeczy, których reklamowanie jest totalnie niesmaczne.
27.02.2009 07:10 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 752
Dołączył: Jun 2007
Post: #28
 
saferłel napisał(a):Przykro mi, że ten obrazek został odebrany jako zbezczeszczenie oraz niesmaczny kawał. Myślałem, że skoro uzi go zastosowała, ja również nie będę musiał się tłumaczyć przed przecież inteligentnymi ludźmi. Może specjalnie zawężacie tę granicę między jeszcze dobrym, a już złym smakiem?
To może ja napiszę, jak go odebrałem, bo patrzę pewnie z nieco innego punktu widzenia niż inni, bo nie wiem:
1. nic o tej reklamie, która została przerobiona
2. kim jest ten pan na większym zdjęciu
3. nie rozumiem znaczenia tego małego zdjęcia po lewej z wyłupiastymi oczkami,
więc oceniam tylko estetykę, a ta wygląda mi totalnie beznadziejnie - montaż jest zrobiony na odczepnego, kompozycja całości (no nie wiem czy tutaj o jakiejś kompozycji całości w ogóle można mówić)..., dobór barw na moje bez żadnego pomysłu. I to by było na tyle. Ja w każdym razuie patrzę na to z niesmakiem.
27.02.2009 07:19 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 752
Dołączył: Jun 2007
Post: #29
 
aaktt napisał(a):
saferłel napisał(a):Nie naśmiewam się z nikogo, może tylko z aaktt (?).
proszę mnie odmieniać, nie jestem dziewczyną, żebyś zostawiał mnie w mianowniku niezależnie od kontekstu!
Wiesz, z nickami jest jeszcze gorzej niż z nazwiskami, z których odmianą jest też sporo kłopotów. Ja odmieniam je albo nie odmieniam intuicyjnie, a Twój należy do takich, które mogą rodzić wątpliwości. Ale przynajmniej teraz będę wiedział, że należy go odmieniać.
27.02.2009 07:23 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 752
Dołączył: Jun 2007
Post: #30
 
uzi napisał(a)::żeby nie było: ja się z niczego i nikogo [oprócz Pawła] nie śmiałam wklejając reklamę Medalika.
A żebym był lepiej zorientowany, to czy mogłabyś dać namiar na miejsce, gdzie wkleiłaś medalik, bo ja chyba tam nie dotarłem.
27.02.2009 07:34 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
uzi Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 515
Dołączył: Sep 2008
Post: #31
 
kajman napisał(a):A żebym był lepiej zorientowany, to czy mogłabyś dać namiar na miejsce, gdzie wkleiłaś medalik, bo ja chyba tam nie dotarłem.
proszę bardzo: http://www.mycharts.pl/forum/viewtopic.p...1925#61925 .
27.02.2009 07:39 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 752
Dołączył: Jun 2007
Post: #32
 
Listoholik napisał(a):Dziwię się, jacy Wy wszyscy naiwni jesteście. A naiwność w krótkim czasie, może trącić o fałszywość, więc uważajcie… Nagle w medaliku zobaczyliście szczebel drabiny śniący się świętemu Jakubowi, dzięki któremu można otrzymać zbawienie. Prawdziwa wiara nie drzemie w dewocjonaliach, a w nas samych.
To chyba Ty coś takiego zauważyłeś, bo może poza jedną osobą nikt w tym tonie się tutaj nie wypowiadał.
27.02.2009 07:39 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 752
Dołączył: Jun 2007
Post: #33
 
uzi napisał(a):
Listoholik napisał(a):Nagle w medaliku zobaczyliście szczebel drabiny śniący się świętemu Jakubowi, dzięki któremu można otrzymać zbawienie.
prrrrrr.
to, że jestem przeciwna takiemu przerabianiu reklamy Medalika [chociaż sam fakt reklamowania Cudownego Medalika wydaje mi się dość dziwny], to jeszcze nie znaczy, że wyznaję wiarę w święty medalik i wierzę, że on mnie zbawi.
Odniosę się tylko do jednego stwierdzenia w tej wypowiedzi:
Dość dziwny? Dla mnie jest to totalna żenada, kretyńska głupota i absolutny brak wyczucia. Akurat większość reklam posiada te cechy w mniejszym lub większym stopniu, ale reklamowanie takich rzecz to dla mnie jest poniżej wszelkiej krytyki.
27.02.2009 07:44 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #34
 
kajman - tu nie chodziło o perfekcję wykonania, faktycznie nic nie kapujesz...no bo tak - przydałoby się znać Pana na zdjęciu w tym momencie :/ W ogóle to było skierowane do Konrada, mogłem mu wysłać to na priv (chociaż wtedy nie byłoby szansy na zamierzony efekt) - z tego co wiem podszedł do tego w ODPOWIEDNI sposób. No nic. Czasu się nie cofnie

Sebastian - sorry, ale jej debilnego zachowania jakoś nikt nie dostrzega jakby na tym forum, ok jakoś to rozumiem (z pewnych względów Spróbuję przestać z nią konwersować w jakiejś głębszej formie. Obiecuję.

Ja już napisałem, jak ja odebrałem waszą reakcje na medalik. Widocznie przekroczyłem granicę, które są według mnie zbyt mało płynne. Nie wracajmy do tego pieprzonego medaliku.
Zacznijmy od nowa tworzyć zgrane forum. Po co nam kłótnie na linii ja - uzi, prz - listoholik, listoholik - akktt...itp itp.
Zacznijmy tolerować albo nie zwracaj uwagi. Od teraz. Czyny. Nie cuda. Icon_wink2

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
27.02.2009 07:45 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
uzi Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 515
Dołączył: Sep 2008
Post: #35
 
kajman napisał(a):Dość dziwny? Dla mnie jest to totalna żenada, kretyńska głupota i absolutny brak wyczucia.
też tak myślę, ale gdybym napisała właśnie tak, tak dosadnie, to zaraz bym pewnie zobaczyła kolejne pretensje do mnie, że znowu coś mi przeszkadza, że znowu mam jakieś wąty... itd.
więc wolałam napisać łagodniej, żeby nie wzbudzić kolejnego niepotrzebnego zamieszania.
27.02.2009 07:48 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 752
Dołączył: Jun 2007
Post: #36
 
Listoholik napisał(a):uwielbiam takie szadkowanie* całych wypowiedzi
przypomina mi to sylabizowanie przez pierwszoklasistę
A ja uważam, że to właśnie pomaga uniknąć nieporozumień, wyjaśniać jasno o co chodzi i jest po prostu wyjątkowo wygodne.
27.02.2009 07:49 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
uzi Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 515
Dołączył: Sep 2008
Post: #37
 
saferłel napisał(a):sorry, ale jej debilnego zachowania jakoś nikt nie dostrzega jakby na tym forum
i Ty oczekujesz, żeby userzy odnosili się do Ciebie z szacunkiem...
saferłel napisał(a):Spróbuję przestać z nią konwersować w jakiejś głębszej formie. Obiecuję.
serio? naprawdę mogę na to liczyć? czy to jednak będą puste słowa?...
saferłel napisał(a):Zacznijmy tolerować albo nie zwracaj uwagi.
chciałabym to zobaczyć w Twoim wykonaniu.
can't wait.
27.02.2009 07:52 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Listoholik
Unregistered

 
Post: #38
 
saferłel napisał(a):Od teraz. Czyny. Nie cuda.

właśnie. skończmy z tymi medalikami już. przejdźmy do muzyki Icon_biggrin3
zaraz wkleję na forum najnowsze notowanie mojej listy. możecie komentować każdą piosenkę z Top 100, nie będzie mi to przeszkadząć Icon_wink2

uzi, a Ty z racji, że lubisz pisać, to możesz pisać po dwa komentarze do każdego utworu Icon_mrgreen
27.02.2009 07:54 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 632
Dołączył: May 2008
Post: #39
 
Ja się jeszcze wypowiem na koniec, że Paweł ma rację, nie ma con tego drążyć. Jak dla mnie nic się nie stało, choć żart był średnio śmieszny. Trzeba by w ogóle wyjść od tego, że sama reklama medalika bez przeróbek może obrażać czyjeś uczucia religijne Icon_razz Aż się zastanowię chwilę czy moich czasem nie obraża Icon_surprised

kajman napisał(a):
aaktt napisał(a):
saferłel napisał(a):Nie naśmiewam się z nikogo, może tylko z aaktt (?).
proszę mnie odmieniać, nie jestem dziewczyną, żebyś zostawiał mnie w mianowniku niezależnie od kontekstu!
Wiesz, z nickami jest jeszcze gorzej niż z nazwiskami, z których odmianą jest też sporo kłopotów. Ja odmieniam je albo nie odmieniam intuicyjnie, a Twój należy do takich, które mogą rodzić wątpliwości. Ale przynajmniej teraz będę wiedział, że należy go odmieniać.
dziękuję bardzo Icon_wink2

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
27.02.2009 08:07 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Listoholik
Unregistered

 
Post: #40
 
aha, jak vingoe tu się w końcu zaloguje i to przeczyta, to chyba się przeżegna Icon_wink2 Icon_lol
27.02.2009 08:14 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości