Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pierwsza moja lista...
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 571
Dołączył: May 2008
Post: #21
 
kajman napisał(a):
czarna_krwinka napisał(a):
saferłel napisał(a):na soul/rnb/jazz na razie się nie przymierzam
wielka szkoda Icon_wink uwazam ze uwrazliwiaja Icon_wink
Tylko że akurat soulu (przynajmniej tego, co przez to rozumiem) i jazzu to na Twojej liście raczej nie widzę.
Jazzu faktycznie nie ma, ALE Twoje rozumienie czarnej muzyki ogranicza się do epok minionych i nie obejmuje chociażby Hip-Hopu czy Neo-Soulu, którego tutaj mnogość w postaci takich figur jak Maxwell, Alicia Keys, Nneka, Goapele czy Gaelle. Czasy i muzyka się zmieniają. Widocznie Twoje szufladki są za mało pojemne Icon_smile

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
23.11.2009 12:39 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
czarna_krwinka Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 15
Dołączył: Nov 2009
Post: #22
 
kajman napisał(a):Tylko że akurat soulu (przynajmniej tego, co przez to rozumiem) i jazzu to na Twojej liście raczej nie widzę.

fakt ze na mojej liscie nie ma jazzu nie oznacza ze muzyki tej nie lubie i nie moge polecac... Icon_wink bo lubie, szczegolnie na zywo... nie widze wiec sensu w tym co napisales, a raczej nie moge sie doszukac jakiegos celu... jesli uwazasz ze nie bardzo umiem sklasyfikowac artystow ktorych umiescilam, moge Cie tylko zapewic ze wiem doskonale czego slucham... Icon_wink pozdrawiam!

zakochana w rytmach Icon_wink
23.11.2009 01:10 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 261
Dołączył: Jun 2007
Post: #23
 
czarna_krwinka napisał(a):fakt ze na mojej liscie nie ma jazzu nie oznacza ze muzyki tej nie lubie i nie moge polecac... Icon_wink bo lubie, szczegolnie na zywo... nie widze wiec sensu w tym co napisales, a raczej nie moge sie doszukac jakiegos celu... jesli uwazasz ze nie bardzo umiem sklasyfikowac artystow ktorych umiescilam, moge Cie tylko zapewic ze wiem doskonale czego slucham... Icon_wink pozdrawiam!
Celu to nie miało żadnego, to tylko taka luźna impresja. Jazz też bardzo lubię, soul (w klasycznym pojęciu) może nieco mniej, ale także.
A jeżeli o klasyfikację artystów, to absolutnie nie podejrzewam Cię o to, że nie wiesz czego słuchasz.
23.11.2009 01:17 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
czarna_krwinka Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 15
Dołączył: Nov 2009
Post: #24
 
kajman napisał(a):
czarna_krwinka napisał(a):fakt ze na mojej liscie nie ma jazzu nie oznacza ze muzyki tej nie lubie i nie moge polecac... Icon_wink bo lubie, szczegolnie na zywo... nie widze wiec sensu w tym co napisales, a raczej nie moge sie doszukac jakiegos celu... jesli uwazasz ze nie bardzo umiem sklasyfikowac artystow ktorych umiescilam, moge Cie tylko zapewic ze wiem doskonale czego slucham... Icon_wink pozdrawiam!
Celu to nie miało żadnego, to tylko taka luźna impresja. Jazz też bardzo lubię, soul (w klasycznym pojęciu) może nieco mniej, ale także.
A jeżeli o klasyfikację artystów, to absolutnie nie podejrzewam Cię o to, że nie wiesz czego słuchasz.

No! Icon_mrgreen bo juz mialam sie bulwersowac Icon_razz

zakochana w rytmach Icon_wink
23.11.2009 02:00 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 082
Dołączył: Jun 2007
Post: #25
 
oczywiście witam na forum Icon_smile2.
z Twojej listy znam jeden utwór i wszystkie z nich mi się podobają Icon_wink2 Icon_mrgreen . ("Closer")
23.11.2009 02:34 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kolej_grzesiek Offline
głos niesłyszanych, głos niesłuchanych
*****

Liczba postów: 3 445
Dołączył: Feb 2009
Last.fm NK.pl YouTube
Post: #26
 
Również witam na forum. Choć r'n'b i soul nie należą do moich ulubionych gatunków muzycznych, niemniej jednak parę utworów z tej sfery muzycznej gościło w latach 90 na mojej liście (głównie Boyz II Men, TLC, czy R Kelly).

WORDPRESS
YOUTUBE


낼 함깨 함깨 가야만해
Nine Muses WILD

Helax navždy
24.11.2009 01:06 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
PaTToN Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 505
Dołączył: Sep 2009
Post: #27
 
Witam nową koleżankę Icon_biggrin3 Mam nadzieję że twoja lista zagości na dłużej na forum Icon_mrgreen

Chomik Last.fm
24.11.2009 09:42 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 261
Dołączył: Jun 2007
Post: #28
 
PaTToN napisał(a):Witam nową koleżankę Icon_biggrin3 Mam nadzieję że twoja lista zagości na dłużej na forum Icon_mrgreen
Wygląda że niestety ją wystraszyliśmy.
30.11.2009 08:16 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
czarna_krwinka Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 15
Dołączył: Nov 2009
Post: #29
 
kajman napisał(a):Wygląda że niestety ją wystraszyliśmy
alez nic bardziej mylnego Icon_wink chora jestem i unikam kompa... postaram sie wrzucic odswiezona liste jakos w tygodniu Icon_wink pozdrawiam! aha i polecam: Alicie Keys- Where Do We Go From Here na dzis Icon_wink

zakochana w rytmach Icon_wink
07.12.2009 12:45 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
emigrant
Unregistered

 
Post: #30
 
no to ja też witam serdecznie i zapraszam czasem do siebie.
07.12.2009 01:08 AM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
czarna_krwinka Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 15
Dołączył: Nov 2009
Post: #31
 
Witam!
Aktualizacja 5.12-19.12 (juz bez obsuwy mam nadzieje...) Icon_wink

(-) 1.Alicia Keys - Where Do We Go From Here
(1) 2.Maxwell - Pretty Wings
(2) 3.Ryan Leslie- Just Right
(4) 4.Brandy - Should I Go
(-) 5.Ryan Leslie - Guardian Angel
(-) 6.Letoya - I Need A U
(6) 7.Aaliyah - If Your Girl Only Knew
(7) 8.Kings Of Leon - Closer
(9) 9.Nneka - Gypsy
(-) 10.Aretha Franklin - Natural Woman
(11) 11.Erykah Badu - The Healer
(-) 12.Jennifer Hudson - One Night Only
(13) 13.Goapele - Closer
(-) 14.Ray Charles - Georgia On My Mind
(15) 15.Gentleman - Superior
(16) 16.Beyonce - Still In Love
(-) 17.Brandy - Sweet Nothings
(18) 18.Gaelle - Transient
(-) 19.No Doubt - Bathwater
(-) 20.Atmosphere - Your Glass House

no tak to na dzis dzien wyglada Icon_wink chorubsko skutecznie spowalnia moje myslenie... ale cos zmienilam... musze sie wziac do roboooty! przepraszam za opoznienie (miala sie pojawic 5go)... Icon_confused2
pozdrawiam. milego sluchania. Icon_smile

zakochana w rytmach Icon_wink
07.12.2009 09:29 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 261
Dołączył: Jun 2007
Post: #32
 
czarna_krwinka napisał(a):(-) 14.Ray Charles - Georgia On My Mind
No to faktycznie ostry oldzik. Za rok mu stuknie pięćdziesiątka, a wersji oryginalnej osiemdziesiątka. A ja najbardziej lubię wersję wykonywaną przez Andrzeja Zauchę.
08.12.2009 09:48 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
chris975 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 204
Dołączył: Jun 2007
Post: #33
 
(-) 19.No Doubt - Bathwater

Kibicuję tej nowości Icon_smile2

GŁOSUJ NA IMHO LISTĘ

[Obrazek: imho3odod7.jpg]
08.12.2009 10:26 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości