Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
426 MOJA LISTA
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 131
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #21
 
prawie Icon_mrgreen

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
26.02.2009 03:55 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Paweł Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 423
Dołączył: Jul 2007
Post: #22
 
A mi się "Wrong" nawet podoba. Może nie aż tak bardzo, ale jednak.
Z nowości cieszy także Katie i może trochę Archive... on to już wszędzie tu chyba jest na Mycharts. :roll:
26.02.2009 06:20 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Aro Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4 963
Dołączył: Nov 2007
Post: #23
 
Z listy albumowej cieszą Bracia Von Hertzen. I po zapoznaniu się z pozostałymi starszymi wydawnictwami ustawiłbym je w dokładnie takiej samej kolejnosci Icon_wink2
A z innych nowosci zdecydowanie wybieram dla siebie nowa Armię.
U2 niestety na razie nie przekonuje, [choc znalazłem jeden swietny utwór i tylko jemu dam ewentualna szansę na debiut ] Icon_wink2
26.02.2009 08:27 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #24
 
Wysoko ta nowa płyta U2, a ja się zastanawiam czy nie obniżyć jej oceny, ale w sumie...wtedy byłaby gorsza niż Bomb, a to by nielogiczne było....chyba. Wygląda na to, że muszę przesłuchać przedostatni krążek i ten nowy jeszcze raz ;D Fajnie, że pojawia się najlepsza polska płyta 2009 roku jak na razie ;] A DM to nawet ja nie potrafię tak długo słuchać Icon_razz2

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
27.02.2009 12:29 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 131
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #25
 
saferłel napisał(a):A DM to nawet ja nie potrafię tak długo słuchać Icon_razz2
jeśli piszesz o 122 przesłuchaniach... To nie mam pojęcia skąd to i ... na pewno nie ja tyle słuchałem [powinno być ok. 40-45] !!! Tym bardziej, że w tej samej minucie mam dwa utwory [i ten drugi faktycznie to ja słuchałem!] i tak jest z kilkoma pod rząd!!! I jeszcze jedno - zostawiłem kompa włączonego na noc, zaktualizował się i zrestartował ok. 3:00 w nocy, a WRONG skrobało mi do 6:20 Icon_eek2 Icon_eek2 Icon_eek2

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
27.02.2009 01:17 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #26
 
Mi akurat chodziło w tym momencie o to, że tak długo słuchasz płyty z miejsca trzeciego Icon_smile Na twoim lastowym profilu byłem z 2 dni temu i nie widziałem nic szczególnego, ale skoro sam się teraz demaskujesz Icon_razz2

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
27.02.2009 01:19 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 621
Dołączył: May 2008
Post: #27
 
Yacy napisał(a):I jeszcze jedno - zostawiłem kompa włączonego na noc, zaktualizował się i zrestartował ok. 3:00 w nocy
Grrr, nie lubię tego. Kiedyś w trakcie oglądania filmu mi się tak zrobiło <_< Dlatego wyłączyłem tę opcję Icon_biggrin3

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
27.02.2009 02:05 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Lilian Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2 881
Dołączył: Aug 2007
Post: #28
Re: 426 MOJA LISTA
Yacy napisał(a):[ Icon_smile2 DEPESZOWE Icon_smile2 ]
bardzo mi sie podoba tytuł Icon_mrgreen
który też zapowiadał co znajdę poniżej Icon_mrgreen super, ogromnie mi sie podoba to co zobaczyłam!!! Icon_biggrin3 Icon_biggrin3 Icon_biggrin3
Yacy napisał(a):01 . 03 . 37 . ONE CARESS - Depeche Mode
(...)
50 . -- . [01] . WRONG - Depeche Mode
(...)
Zagraniczna Piosenka Tygodnia
Depeche Mode – In Your Room [ My-Room-Version ] Icon_smile2[/b]

Pozostali moi faworyci niestety spadają Mirror, Bryan, Strachy...
ale coś za coś. Jest juz "Wrong" jako nowość i czuję że ma duuuuży potencjał który daje szanse na sukces Icon_biggrin3 Icon_mrgreen
Trzymam za niego kciuki! Icon_biggrin3

Fajnie ze pojawiła się Katie Melua. Zdaje mi sie, ze ta piosenka jest inna i chyba lepsza od tych które ostatnio próbowały podbić LP3...
28.02.2009 12:11 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 131
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #29
 
Lilian napisał(a):super, ogromnie mi sie podoba to co zobaczyłam!!!
to zapraszam Cię za tydzień czyli ... jutro Icon_mrgreen Też powinno Ci się spodobać Icon_wink2 mimo... ale to jutro Icon_smile2

A ja zapraszam sam siebie do Ciebie... tzn. do zobaczenia Twojego nowego notowania listy Icon_wink2 Ciekawe jaka data tam będzie 27.02 czy może już 28.02 Icon_razz Icon_razz Icon_razz

A Katie... Na razie wyżej oceniam Ghost Town, ale kto wie... Icon_wink2

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
28.02.2009 12:47 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości