Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
60 notowanie z 22.14.2008
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 806
Dołączył: Jun 2007
Post: #21
 
abd3mz napisał(a):1. Goryle jak dla mnie mają za dużo w sobie metalu, więc dlatego nie mogę mną tak do końca zawładnąć. Wy [Ty, Aro i p.u.r.h] dużo bardziej lubicie taką muzykę. Ale będę jeszcze słuchał. A jak grają na poprzednich płytach?
Love Remains The Same nie zachwyca mnie w całości. Właściwie za rewelacyjne uważam tylko dwa utwory: otwierający i zamykający ją. Ale płyta dobra jest.
3. Utwory na mojej liście są dlatego, że misie podobają, co zazwyczaj powoduje że podobają się kajmanom. To właśnie ta dobroć. Icon_wink2
1. Ja nie odbieram tego metalowo, ale ja wszystko odbieram inaczej niż inni. A na pierwsszej płycie chyba kilka utworów jest nawet jak dla Ciebie mało metalowych (szczególnie dwa ostatnie).
3. A nie bywa czasami na odwrót? Ale tutaj (Summertime) ta dobroć była wyjątkowa.
26.02.2009 11:06 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 143
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #22
Re: 60 notowanie z 22.14.2008
abd3mz napisał(a):38 NN 01 00 THE WILLING VICTIM - Von Hertzen Brothers
sliczny debiut. Liczę na więcej. Pewnie na dużo liczyć nie mogę... A może mogę ? Icon_wink2
wypadły:
46 41 41 30 CZARNE KOWBOJE - Lao Che Icon_cry
dziwnie wygląda Twoja lista z [tylko] dwoma LC... A mi/nam kroi sie kolejny ich koncert. I to prawie w domu Icon_wink2
Kolejna samba Pani Hanny. Chetnie poznam Icon_wink2

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
01.03.2009 08:21 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #23
 
Yacy napisał(a):sliczny debiut. Liczę na więcej. Pewnie na dużo liczyć nie mogę... A może mogę ? Icon_wink2
Myślę, że możesz poczekać na odpowiedź do dzisiejszego wieczora, bo pewnie wtedy będzie najnowsza lista. Icon_mrgreen
Yacy napisał(a):dziwnie wygląda Twoja lista z [tylko] dwoma LC...
Fakt... Ale jakbyś był trenerem i zawodnik by prosił o zmianę to zostawiłbyś go na boisku?
Yacy napisał(a):A mi/nam kroi sie kolejny ich koncert. I to prawie w domu Icon_wink2
Nam też. Icon_smile2 I też prawie. Icon_wink2
Jakbyście akurat wtedy przejeżdżali to zapraszamy. Icon_smile2
Yacy napisał(a):Kolejna samba Pani Hanny. Chetnie poznam Icon_wink2
W pierwszym Astrologu była. Icon_smile2
02.03.2009 02:58 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 115
Dołączył: Jun 2007
Post: #24
 
abd3mz napisał(a):07 09 11 10 ALL NIGHTMARE LONG - Metallica
hurra Icon_biggrin3. ciekawe jak będzie teraz, kiedy już w końcu pojawi się na LP3 Icon_smile2.
mam nadzieję, że Lao jeszcze trochę wytrzyma, a po 21.03 pójdzie do góry Icon_smile2.
i może coś od Frutasów też wejdzie Icon_smile2.
03.03.2009 05:31 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości